"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Máte už mainstreamový fašistoměr, abyste neskončili ve Fašistolandu?

Autor: -bj- | Publikováno: 10.10.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Co je to zas za blbost?, řeknete si. Klídek. Portugalský list Observador.pt publikuje komentář Heleny Matosové reflektující a parodizující politického ducha dnešní doby, kdy se levicový extremizmus stal de facto mainstreamem, a všechno sobě opoziční má tendenci nálepkovat jako fašizmus. A protože se dostal nikoli jen k mediální, ale i politické a tudíž zákonodárné moci, vypouští i zákony, které fašizování kodifikují a persekuují, jak jsme toho svědky i v ČR.

A aby Vás takové zákony a mainstreamové mínění nenačapaly coby fašistu z Fašistolandu, potřebujete spolehlivý fašistoměr. Například, píše s nadsázkou Matosová, když obviníte pravicového proponenta, že Vás před 30 lety znásilnil na vysokoškolském večírku, jste v lajně. Tedy - pokud se jedná o bílého, křesťansky konzervativního proponenta. Naopak, kdyby se mělo jednat o barevného, nezápadního imigranta, fašistoměr by Vám měl hned sepnout, a signalizovat, že směřujete do Fašistolandu.

Ale - sursum corda! Starší generace si nemusí s tím u nás lámat hlavu, je totiž z před 90. let zvyklá na antikomunistoměry, kde stačí jen přepnout měřící rozsah z antikomunizmometru na fašistometr, a jedete dál.

Tak tolik dnes z Portugalska (a to tradičně levicového!), ale i západní Evropy vůbec, jakož i clintonová-obamovských USA. Pěkná to svoboděnka-míněnka, jen co je pravda!

zdroj:

https://observador.pt/opiniao/o-fascistometro-da-fascislandia/

https://www.eurabia.cz/Articles/32592-pro-ceskou-policii-je-prioritou-boj-proti-udajne-nenavisti-podezrele-bude-mozno-nahlasovat-jiz-online-.aspx

 

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

K článku celkově doporučujeme:

Arabista Pelikán: Syřané do České republiky natáhli tisíce příbuzných ...

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

1077 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proč se budovatelům multikulturní a totalitně liberální EU líbí islám? Protože je stejně nekompromisně nenávistný netolerantníVenezuela si nedá od extrémistických europoslanců podvracet mír a stabilitu!Ruce pryč od Venezuely! Kubánské ozbrojené síly vyjádřily Venezuele podporu proti americké agresiDítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

ePortal.cz

Ayn Randová aneb individualismus na vzestupuBlbost, ale za prachy proč ne

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... NĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...

ParlamentniListy.cz

Kocábe, ne. Pamětník nestrpěl „kecy“ o Havlovi a roku 1989: Bylo to jinakÚtok na Miloše Zemana: Neuvěřitelná věc. Podívejte
Články autora
Průzkum
Vytváří muslimská imigrace antisemitizmus? Francouzský ministr vnitra Castaner prohlásil, že v souvislosti s muslimskou imigrací se stupňuje antisemitizmus. Podporuje podle Vás muslimská imigrace antisemitizmus?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď