"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Takto vypadá multikulturní Anglie - teror proti odpadlíkovi od islámu v městě Bradford

Autor: Martin Gust | Publikováno: 3.10.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

"V islámu není žádná tolerance, žádné přijetí odlišného a žádné místo pro kompromis, jak se vám snaží namluvit různí muslimští předáci a naši politici." Nissar Husajn, narozený v Británii v roce 1965, mluví o svém osudu odpadlíka od islámu.  Poté, co konvertoval ke křesťanství, ho zavrhla vlastní rodina. Dlouhá léta pak marně bojoval za právo Brita, za právo Evropana, žít ve městě, v němž se narodil, bez ohledu na své náboženské předvědčení. 
 
Bohužel tím městem byl Bradford, "multikulturní město plné pulzující diverzity," což v realitě znamená malý Pákistán se vším, co k tomu patří. Po letech pouličních konfrontací, útoků na jeho majetek, domov a rodinu nakonec po jednom napadení skončil v nemocnici a přece jen musel odejít.
 
Nepomohla mu policie, zčásti ovládaná muslimskou komunitou a zčásti příliš líná a příliš opatrná, aby jí náhodou někdo neoznačil za rasistickou. Nepomohli mu politici, kteří na místní úrovni potřebují muslimské hlasy a na celostátní úrovni se bojí píchnout do sršního hnízda.
 
Nepomohla mu anglikánská církev, zacpávající si uši před vším, co se nehodí do obrazu "mezináboženského dialogu," který malují její představitelé.
 
Biskupové, kteří v médiích horují pro humanitární pomoc v Sýrii a Kurdistánu před ním doma zavírají dveře. Pokud dnes Nissar z nějakého důvodu potřebuje do Bradfordu zajet, provází ho policejní konvoj.
 
Islám - jednou ho pustíš do dveří a nikdy už to nenapravíš.
 
(Video má bohužel problematický zvuk a automatické titulky jsou bohužel dost, err, automatické. :) )
 
Zdroj: Metro.co.uk
 
Komando muslimských strážcu morálky útočí na exmuslima Husajna
 
Multikulturní tolerance v praxi - zraněný Nissar Husajn
 
Video v angličtině o případu Husajna

 

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

K článku celkově doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | islám  | křesťanství  | pronásledování
2570 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení



Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nabídne Kuba vakcínu turistům zadarmo? Kterak „vážený spojenec EU“ Erdogan o demokracii pečuje a EU to podporujeSlovinský premiér se ohradil proti očerňování Evropskou komisíMaďarsko vyběhlo se soudem EU: Budeme dál bránit hranice a EvropuAstra Zeneca se stala v EU ležákem

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

euPortal.cz

730 nebezpečných slov o likvidaci národního bohatství. Zničení českého školství způsobilo větší škody než ukradení lithia nebo než převzetí jakéhokoliv podniku zahraničním investoremJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Krvácení, nejde dýchat.“ Hlas dělníků průmyslu: Držíme Česko nad vodou. Zde je praxeBabiš neuhnul ani o milimetr a doktora zlomil vejpůl. Bývalý koordinátor pro očkování promluvil. Jenže jeho kolegové taky. A to je ještě horší
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď