"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakouské školy: teror islámských ctností, bankrot integračních chimér, osnovy torpédovány, nadlepšování známek cizineckým žákům, aby prolezli

Autor: -bj- | Publikováno: 14.9.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Už více než týden budí v Rakousku rozruch téma situace na rakouských školách kterou exponovala ve své knize „Kulturní boj ve školních třídách – jak islám proměňuje (rakouské) školy“ středoškolská profesorka Susanne Wiesingerová. Rakouské školství dostává prostřednictvím mas nepřizpůsobibých imigrantských žáků fatální ránu a je na kolenou. Chiméra integrace imigrantských dětí a mládeže totálně krachuje. Muslimští chlapci na školách zavedli doslova teror islámských ctností, příkazů a zákazů. Coby mravnostní kvazipolicie šikanují dívky, které se noblékají cudně. „Nikdo nebude zesměšňovat našeho Proroka (Mohameda). Jsme tím uráženi a budem čest našeho Proroka bránit!“, deklarují cizinečtí středoškoláci.

Učitelé čelí ve třídách dětem a výrostkům, se kterými se německy dá jen těžko domluvit, děcka se navíc štítí učit se z učebnic a číst učební texty, které odporují etice a morálce islámu. Není divu, že učební osnovy se takto nedají zvládat. Nicméně je tlak jak od škol tak od imigrantských rodičů, aby imigrantští školáci prolézali. Podle Wiesingerové, kdyby měli být regulérně klasifikováni, polovina by jich propadla. To by však napřesrok byl i problém pro kapacitu škol. A tak jsou imigrantší žáci klasifikováni naprosto zfábulovanými známkami.

Jenže pokud to takto půjde dál, vylezou ze škol zdravotní sestřičky a průmyslováci, se kterými se ani nedomluvíte a ani nebudou v praxi použitelní. Budou však mít stejný glejt jako ti Rakušané, jejichž dovednost, erudice a pracovitost měly doposud dobrý zvuk. Jak prestižní bude nadále značka Made in Austria? Stejně jako Made in Bangladéš.

Mnozí občané a politici považují tento stav věcí za skandální a Vídeňský odbor školství se problém začíná optrně zabývat. Žáci, rodiče a učitelé v ČR si mohou svého prostředí jen považovat!

zdroj:

https://www.krone.at/1768985

https://www.krone.at/1769456

https://www.hlavnespravy.sk/viedenske-skoly-prevahou-moslimov-ucitelka-konstatuje-vzdali-sa/1519080

https://www.kleinezeitung.at/meinung/meinungktnhp/5493393/Kulturkampf-im-Klassenzimmer_Was-die-Geschichte-von-Susanne

https://www.eurabia.cz/Articles/32534-traskave-ucitelka-prolomila-mlceni-o-radikalnim-islamu-ve-skolnich-tridach.aspx

https://www.epochtimes.de/politik/europa/wiener-lehrerin-veroeffentlicht-buch-kulturkampf-im-klassenzimmer-wie-der-islam-die-schulen-veraendert-a2634005.html?meistgelesen=1

https://www.vienna.at/politischer-islam-an-wiener-schulen-aufregung-um-enthuellungsbuch/5918252/

 

K článku celkově doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

1203 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proč se budovatelům multikulturní a totalitně liberální EU líbí islám? Protože je stejně nekompromisně nenávistný netolerantníVenezuela si nedá od extrémistických europoslanců podvracet mír a stabilitu!Ruce pryč od Venezuely! Kubánské ozbrojené síly vyjádřily Venezuele podporu proti americké agresiDítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

ePortal.cz

Ayn Randová aneb individualismus na vzestupuBlbost, ale za prachy proč ne

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... NĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...

ParlamentniListy.cz

Kocábe, ne. Pamětník nestrpěl „kecy“ o Havlovi a roku 1989: Bylo to jinakÚtok na Miloše Zemana: Neuvěřitelná věc. Podívejte
Články autora
Průzkum
Vytváří muslimská imigrace antisemitizmus? Francouzský ministr vnitra Castaner prohlásil, že v souvislosti s muslimskou imigrací se stupňuje antisemitizmus. Podporuje podle Vás muslimská imigrace antisemitizmus?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď