"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Papež protěžuje práva imigrantů na úkor evropské civilizace

Autor: -bj- | Publikováno: 21.8.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Novinář a autor knihy « Bergoglio a předsudky » (Bergoglio e pregiudizio), Mauro Mazza, prohlásil v rozhovoru pro holandský vlajkový deník De Telegraaf, že papež František coby neevropan nesoucítí s evropskými hodnotami (narozdíl od Benedikta XVI.), a proto je nijak zvlášť ani nehájí, a na úkor evropské identity proěžuje imigranty, nota bene muslimské.

Podle Mazzy papež nemá s Evropou nic společného a není schopen za současnými trably s imigranty rozpoznat existenciální krizi Evropy. Je to i krize Františkova papežství, neboť tím, že upřednostňuje práva imigrantů před naší civilizací, se zpronevěřuje svým vlastním principům. To je i příčinou Františkovy klesající obliby a autority – za posledních 5 let téměř o 20 procentních bodů.

Divím se, že není slyšet hlas kněží a biskupů, když jsou odstraňovány kříže z veřejných budov, protože to uráží přísušníky jiného náboženství. Oproti tomu církev v Rusku, po 70 letech komunistického útlaku teď prožívá šťastné období a hrdě si hájí svoji pozici ve společnosti, konstatuje Mazza.

zdroj :

https://www.telegraaf.nl/nieuws/2419450/paus-franciscus-verdedigt-europese-waarden-niet

https://lesobservateurs.ch/2018/08/13/le-pape-reconnait-les-droits-des-immigres-au-detriment-de-la-civilisation-europeenne/

http://www.lafedequotidiana.it/bergoglio-pregiudizio-libro-mauro-mazza/

https://surinamenieuwscentrale.com/content/paus-franciscus-verdedigt-europese-waarden-niet

http://www.culturelite.com/categorie/polis/intervista-a-mauro-mazza-bergoglio-e-pregiudizio-il-racconto-di-un-pontificato-discusso-a-cura-di-mario-bozzi-sentieri.html

https://www.nouvelordremondial.cc/2018/08/14/le-pape-reconnait-les-droits-des-immigres-aux-depens-de-la-civilisation-europeenne/

http://www.marcotosatti.com/2018/03/15/bergoglio-e-pregiudizio-mauro-mazza-racconta-il-regno-di-papa-francesco/

https://www.eurabia.cz/Articles/32460-imigrant-rakusane-by-si-nas-v-ramci-integrace-meli-vzit-domu-a-davat-nam-penize.aspx

http://www.biblenet.cz/app/bible/passage?passagePath.path=ezechiel%2028,1-10

K článku celkově doporučujeme:

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

2523 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Měl by být propuštěn Navalnyj nebo Assange? Vězňové režimů? Západní země chtějí propustit Navalného, uvěznily však Assange. Kdo by podle Vás měl být propuštěn?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď