reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ministerstvo vnitra ČR pokračuje v mediálním očerňování odpůrců islámu! A vše řídí vedení ČSSD ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 19.8.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Ministerstvo vnitra vydalo zprávu o extremismu za druhé čtvrtletí roku 2018. Advokátka Klára Samková si ji přečetla, neboť byla rovněž zařazena mezi extremisty. Zasloužila si to tím, že dostala pokutu od České advokátní komory. A díky tomu se dozvěděla, že extremisté v ČR zneužívají svobodu slova, jsou to ti co píší o napadení číšníka v Praze a kritizují EU.

Klára Samková se obává, že při udržení současného vývoje v naší zemi ji velmi brzo zavřou a poté se z ní stane hrdinka a nakonec prezidentka. Důvodem  je to, co o ní napsali podřízení ministra vnitra Jana Hamáčka do zprávy o extremismu. Advokátka potrestaná kárným senátem České advokátní komory pokutou 25 000 korun se podle úředníků ministerstva vnitra zařadila mezi extremisty. „Jasně! Vyhrožuji dodržováním práva a vydírám žádostmi o spravedlnost,“ ulevila si při četbě zprávy znechucená Samková.

Nejaktivnějším prvkem současného extremismu jsou podle vnitráckých úředníků „kvazi-mediální projekty“. „Extrémisté  stále  více a agresivněji užívají svobodu  projevu,“ píše se ve zprávě. Extremisté prý pod záminkou svobody píší články s nenávistnými podněty, vytvářejí paniku z přistěhovalců a recyklují konspirační teorie.

„Z hlediska nenávistných projevů je možné za sledované období označit za nejprogresivnější a nejaktivnější prvek na české scéně tzv. kvazi-mediální projekty. Ty se snažily vnášet mezi tradiční pravicové extremisty a xenofobní populisty stále nové nenávistné podněty a motivovat je k protidemokratickým aktivitám,“ je možné si přečíst.

Hamáčkovo ministerstvo označuje tyto projekty jako „kuriózní“, přesto prý na veřejnost zabírají. Klíčovým je prý stále „vytváření strachu z migrantů“.

Tato část zprávy Kláru Samkovou pobavila, protože úředníci ministerstva vnitra prý zjevně netuší, která bije. „Svoboda slova/shromažďování/náboženství/ochrana osobnostních práv je oblastí, ve které má Evropský soud pro lidská práva za 60 let své existence bohatou judikaturu, a to judikaturu velmi precizní, jednotlivá práva bravurně vyvažující. Ta ovšem tvůrcům „zprávy“ beznadějně uniklo, takže plácají nesmysly..,“ poznamenala.

Vnitráky tyto „mediální extremistické  projekty“ rozčílily hlavně proto, že psaly o Marrákéšské deklaraci, za kterou byl kritizován bývalý ministr vnitra Metnar. „Často se objevovaly články o tzv. Marrákéšské deklaraci, které lživě uváděly, že se česká vláda zavázala k přijímání migrantů,“ napsali o nich do zprávy.

Intenzivně prý extremistické skupiny reflektovaly i pražský „incident s napadením číšníka nizozemskými turisty“ (slovy ministerstva vnitra). S otázkou imigrantů byla prý v extremistických kruzích spojena i kritika neziskových organizací.

Tradičním cílem českých extremistů je podle Hamáčkových úředníků i Evropská unie. Ve druhém čtvrtletí prý prezentovali jako „symbol úpadku EU“ nařízení o ochraně osobních dat GDPR. „Nezřídka se terčem kritiky stávala Evropská unie, která je dlouhodobě ztvárňována jako symbol mravního, ekonomického, kulturního i politického úpadku. Ve sledovaném období bylo kvazi-mediálními projekty často skloňováno unijní Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR),“ objevilo na „extremistické scéně“ vnitro.

Alternativou EU je podle vnitra pro extremisty Rusko. „Protipólem ‚zkažené‘ Evropské unie, kterou má očekávat zkáza, se stala Ruská federace. Ve sledovaném období bylo referováno např. o výše zmíněném Jaltském fóru, objevovaly se pochvalné články o Nočních vlcích...“ píší úředníci. Dokonce prý v těchto kruzích začala myšlenka panslavismu nahrazovat ideál transatlantické spolupráce.

K tomu Klára Samková poznamenala, že „panslovanství nefunguje, nikdy nefungovalo a nikdy fungovat nebude. Což neznamená, že máme Rusko zadupat do země a nad ním uplivovat“.

Extremistické mediální projekty podle úředníků ministerstva vnitra klamou tím, že střídají témata. „Terčem často nenávistně zabarvených výpadů se stávají střídavě muslimové, imigranti, Romové, LGBT komunita či další skupiny. Tradiční demokratické instituce mají být pouze jakýmisi loutkovými subjekty, které jsou řízeny utajovanými skupinami, nadnárodními strukturami (NATO, Evropská unie), či cizími státy (USA, Německo),“ napsali do zprávy.

Extremisté také podle Hamáčkových úředníků vytvářejí dojem, že český národ je v existenciálním ohrožení a že země je řízena loutkovou vládou řízenou nadnárodními strukturami.

CELOU ZPRÁVU SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE.

V oblasti trestů a přestupků vnitro připomíná kromě Kláry Samkové pozitivní trendy, například osvobození muslimky, která bránila fotografování svých dětí ženou, která „se projevovala xenofobně“. Je zmíněno skončení trestního stíhání Martina Konvičky, ovšem se zdůrazněním, že to nebylo proto, že by jeho výroky nebyly nenávistným trestným činem.

Kvituje též obvinění mladíka, který umístil vepřovou hlavu do prostor tábora v Letech jako projev protestu proti odkupu tamního vepřína.

Mezi extremisty je zařazen také bývalý náměstek ministra průmyslu Karel Novotný z ČSSD. „Obvodní soud pro Prahu 1 podmínečně zastavil trestní stíhání bývalého náměstka ministra průmyslu a obchodu Karla Novotného za výrok: ,Romové jsou otravní a k ničemu‘,“ píší úředníci.

A jak zprávu shrnula sama advokátka, bývalá poslankyně a rovněž někdejší kandidátka do Ústavního soudu Samková?

To, co se nazývá dnes ‚extremismem‘ jsou názory a snaha o uchopení problémů, před kterými klasické politické spektrum zbaběle uhýbá, mlčí a mlží,“ zhodnotila obsah úvah Hamáčkových úředníků.

Co se týče formy a vyjadřovacích prostředků úředníků ministerstva  vnitra, doporučuje odvážným zájemcům stáhnout si normalizační Poučení z krizového vývoje. Budou prý překvapeni, jak se jim slovník a argumentace úředníků ministerstva vnitra podobá.

Doplnění redakce Eurabia.cz - Ministerstvo vnitra ČR ovládá ČSSD a vede jej šéf ČSSD Hamáček, který se přátelí nejen s muslimskými diktátory z Ázerbájdžánu, a hájí v ČR jejich zájmy, ale i s českými kontroverzními muslimskými aktivisty. Viz. tento článek: Přední politik ČSSD podpořil islám a teď i mešitu v Praze?!

Například přátelskou návštěvou Hamáčka se pochlubilo islámské centrum Alfirdaus na svém profilu na sociální síti facebook a šířili je muslimové ve svých diskuzních skupinách ...

Proč ČSSD, a další (neo)marxistické spolky, tak aktívně pomáhají v likvidaci naší společnosti a brání islám? To se můžete dočíst zde: 

K článku celkově doporučujeme:

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

reklama
1488 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nejprve přijeli do lázní a dnes kandidují na radnici v Teplicích. Takto probíhá islamizace v demokraciíKandidát KDU-ČSL na senátora Daniel Herman podporoval organizaci islámských teroristů Multikulturní Anglie: Odpůrci islámu jsou pronásledování víc jak českoslovenští chartistéOkénko do historie: Jak probruselští socialisté nechali brutálně zmlátit demonstrující maďarské vlastenceJiž tento čtvrtek v Praze: Orbán za nás, my za Orbána

ePortal.cz

To je neuvěřitelná šaráda. Vážně jste teď spokojeni?Madelaine Albrightová se připojila ke kampani MeToo. Nebudete věřit tomu, kdo ji osahával

euPortal.cz

Putin zaváhal. Cožpak ruská vláda nechápe, že Washington vede válku proti Rusku – a ne proti teroristům? Přes noc tu můžeme mít sto tisíc imigrantů. Benjamin Kuras přináší velmi nehezké informace o profesoru Drahošovi. A nejde jenom o imigraci. A toto dodává o Šojdrové a 50 „sirotcích“

FreeGlobe.cz

Nekvákla ani slovo švédsky, neví, co chce dělat, ale je barevná. A tak se díky rasové segregaci dostala do parlamentu (+ foto)Jako v Sovětském svazu! Le Penová musí z rozhodnutí soudu na psychiatrické vyšetření, protože zveřejnila pravdu o zvěrstvech islamistů

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Tihle "šmejdi" nás zradili a ukázali svou zaprodanou tvář!Vývoj volebních preferencí. Pozor na manipulace!

ParlamentniListy.cz

Zeman přijal bývalého Trumpova poradce a „oblíbence“ liberálů Steva BannonaKdyž šlo o české děti, tak všichni ti hospodští filozofové mlčeli, připomíná Markéta Šichtařová. A přidává příběh pro otrlé
Články autora
Průzkum
Co s mravokárným imigrantským násilím vůči ženám? Ve švýcarských městech probíhají protesty proti "epidemii" mravokárného imigrantského násilí vůči ženám žijícím a bavícím se západním stylem života. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď