reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrant: Rakušané by si nás v rámci integrace měli vzít domů a dávat nám peníze

Autor: -bj- | Publikováno: 11.8.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Tumpachovost evropského myšlení, že má za povinnost přijmout a hýčkat všechny imigranty, co dorazí, je už předmětem výsměchu nejen celému světu, ale i samotným imigrantům. Svědčí o tom i dopis syrského imigranta rakouskému deníku OE24.at vyznívající pěkně poťouchle. Ve svém dopise Aras Bacho rozvádí myšlenku politiky integrace do ultimativního ad absurdum, když poučuje Rakušany, že každý, komu tedy jde upřímně o integraci, by měl imigranty přijmout k sobě domů a dávat jim peníze. A aby toho nebylo málo, omlacuje Rakušanům o hlavu, že je to prý v Bibli a že to učil Ježíš Kristus.

No, možná by nebylo od věci, kdyby Bibli skutečně otevřel (muslimové totiž Bibli znají jen z pojednání-komentářů v Koránu, který považoval za podstatné a neopominutelné traktovat výpovědi pouze jediné knihy na světě - a to právě Bible). Nicméně není nad to jít přímo ke zdroji a podívat se, co v Bibli ohledně imigrace skutečně stojí.

Syn Boží, Ježíš Kristus, tam potkává lidi všech možných ražení a ve všech možných situacích. Své říká k přátelům, učedníkům, dětem, ale i prostitutkám, kolaborantům, okupantům, handicapovaným, bohatým i chudým, odloučeným jinokonfesním, pohanům, pokryteckým prelátům, vyloučeným, zločincům, obětem násilí atd. atd. a – v neposlední řadě – i imigrantům. To, když ho potkává syro-fénická pohanská imigrantka a (nejprve mirnix-tirnix) se domáhá, aby (svou svatou mocí) uzdravil její posedlou dceru. Ježíš ji zpočátku ignoroval a nechtěl se s ní vůbec bavit, učedníci ji zaháněli, ale když byla tuze neodbytná, dal i jí Kristus jasnou odpověď: „Nebyl jsem vyslán k nikomu jinému než ke ztraceným ovcím izraelského domu. Nechať se prve nasytí synové; nebť není slušné vzíti chléb synů a vrci štěňatům.“ (Evangelium Matouše 15.kap.)

Každý si může toto biblické ponaučení přečíst. Tím spíše, že totiž pokračuje. V posledku, když imigrantka vykáže smysl a uznání pro Kristovo Boží poslání a ztotožní se s jeho obnovující pravdou a mocí, Ježíš její dceru nejen uzdraví, ale vysoce vyzdvihne ryzost imigrantčina porozumění a přijetí milosti pravdy. Stejně tak ve Starém zákoně Písma svatého bylo podmínkou přijetí a integrace imigrantů, že se imigrant „připojí k Hospodinu“. Ostatně i dnes, chcete-li konvertovat k židovství, má rabín povinnost vás třikrát odmítnout, aby vyzkoušel opravdovost vašeho rozhodnutí.

To je tedy biblické a žido-křesťanské pojetí integrace imigrantů. Stávající politika imigrace je ovšem holý neomarxistický humanizmus, a popravdě se ani nepřetvařuje a nehraje si na to, že by měla něco společného s křesťanstvím.

zdroj:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/Jeder-Oesterreicher-sollte-Fluechtlinge-bei-sich-aufnehmen/343330268

https://www.hlavnespravy.sk/syrsky-migrant-o-tom-co-pomoze-uspesnej-integracii-pustite-nas-vasich-domov-aj-jezis-tak-chcel/1487394

https://wwwdirekt.unzensuriert.at/content/0027381-Syrischer-Fluechtling-Oesterreicher-sollen-Migranten-aufnehmen-und-spenden

https://de.sputniknews.com/gesellschaft/20180803321824182-fluechtlinge-geld-deutsche-integration/

https://biblehub.com/bkr/matthew/15.htm

https://www.etf.cuni.cz/~rovnanim/bible/6/Mk7.php

https://wol.jw.org/cs/wol/d/r29/lp-b/1101991059

 

K článku celkově doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

reklama
1482 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ministerstvo vnitra ČR pokračuje v mediálním očerňování odpůrců islámu! A vše řídí vedení ČSSD ...“Zrádkyně národa!” a “Merkel vypadni!” uvítali kancléřku v DrážďanechNo-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyUprchlíci v Itálií se vztekají - slíbili jste nám, že se budeme mít jako prasata v žitě a nesplnili to!Muslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

ePortal.cz

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude. Pozor na něj!Protižidovské etnické čistky v Evropě bohužel nejsou minulosti. Kam nás to neomarxisté dovedli?

euPortal.cz

Muslimští imigranti a jejich potomci plení francouzské město. Podívejte se na tu zkázu...Jsme v pasti. Proč naše ekonomika prosperuje, ale jsme země chudých lidí, drahého zboží a předražených bytů? Proč peníze nejdou lidem, ale pryč? Ekonom vám to vysvětlí

FreeGlobe.cz

V Kyjevě naboural protiletadlový systém Buk do obchodního centra (+ video)Nahatí Židi tancovali v koncentráku

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Žlučovitá Miroslava Němcová "for president" má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík...Jsme kolonií Západu a jeho nadnárodních firem. Kolaps civilizace. EU podlehne náporu barbarů jako Římská říše. Exministr Bašta hovoří

ParlamentniListy.cz

21. srpen: Umělci promluvili. Chystají akci a mají strach. Zazněla i drsná slova proti prouduOtřesná fakta a FOTO ke spadlému mostu v Itálii: Nemilosrdná pravda
Články autora
Průzkum
Co s mravokárným imigrantským násilím vůči ženám? Ve švýcarských městech probíhají protesty proti "epidemii" mravokárného imigrantského násilí vůči ženám žijícím a bavícím se západním stylem života. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď