"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Věřící odmítli bláznovství kněze a odešli ze mše kde vyzýval k sebevraždě Evropy a podřízení imigrantům a islámu

Autor: A A | Publikováno: 3.7.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ITÁLIE / VILLA ROSA / FARÁŘ PŘI MŠI NAPADAL SALVINIHO, VĚŘÍCÍ NA PROTEST ODEŠLI. V místním kostele don Federico Pompei napadal Salviniho. Vše ale začalo Romkou, která jako vždy stála u dveří kostela a žebrala. Ježíš by ji vyhnal, protože on hovořil o nutnosti pomáhat potřebným, ne vydržovat somráky či loudily: ty by z kostela vykázal.
 
Don Federico však vysvětloval, že kromě milodarů je nutné té žebrající ženě nabízet více. Přivést si ji do vlastního domu, dát ji najíst, nechat ji tam přespat. Dle duchovního se opravdová charita dělá takto, ne dát minci na talířek.... Už při těchto slovech se věřící začali ošívat a být překvapení, to však byl jen začátek.
 
Mše totiž pokračovala tím, že farář začal vykládat, jak je ministr vnitra špatný a špatně pracuje: měl by nechat vplouvat do italských přístavů všechny lodě nevládních organizací, přijímat imigranty všechny, pořád a bez rozdílu, a to jak z Afriky, tak z Asie.
 
A to byl bod, ve kterém se velká část věřících sebrala a začala kostel opouštět.
 
"Je to ostuda, že farář zatahuje politiku do kostela během mše svaté", vysvětluje turistka z Trenta, která s manželem ceremoniál opustila a dušuje se, že do onoho kostela už nevstoupí. 
Další žena k tomu doplňuje, že ani ona dotyčného faráře již nevyslechne a říká: "uvědomuje si vůbec, že zde máme staré lidi, kteří celý život platili daně a jsou nyní nuceni hledat jídlo v odpadcích? Je to ostuda!"
 
"Církev káže, že jsme si všichni rovni - míní asi šedesátiletý muž - ale ne tak docela. Nejdřív jsou ostatní a až potom Italové. Nikdy jsem Ligu nevolil, ale příště to udělám velmi rád, protože opravdu nastal čas myslet na Italy. Nyní už stačí, máme toho dost."
 
"Před Italy mají přednost prodejci drog, kriminálníci, uprchlíci, Romové, kteří kradou v našich domech atd. Tohle je opravdový rasismus, nastal čas s tím skončit. V posledních pěti letech se situace zhoršila natolik, že už nejsme pány vlastního domu," dodává další žena.
 
"Dveře jsou otevřené pro ty, kteří mají chuť pracovat a začlenit se, ale pro ostatní jsou zavřené, máme strach, že za 10 či 15 let nám imigranti vezmou dům a možná i víc. Věříme Salvinimu, že postupně tento problém vyřeší," dodávají.
 
Kostel, který se vyprazdňuje je symbolem církve, která se stále více vzdaluje věřícím ve jménu nejasné a dementní zaprodanosti naší identity, uzavírá článek.
 
Zdroj: voxnews.info
 
K článku doporučujeme:
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | křesťanství  | Itálie
2251 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlík znásilnil v Itálií vedoucí uprchlického centra. Za vlády levice by byl za chudáčka, ale díky dekretu nacionalistického ministra Salviního bude deportovánOslavy 100 let nezávislosti Polska: Občané vyjádřili vůli skoncovat s politikou EU Levice využívá kapitalismus k zničení evropských národů - co nás čeká v druhém století naší republiky?Maltské úřady poskytují pomoc ilegálním migrantům v plavbě do Itálie ...Šéf německé policie: V otevřené společnosti nemůžeme zabránit znásilňování žen a tak by neměly pít alkohol ....

ePortal.cz

Česká televize připravila opravdovou lahůdku. Nebudete věřit, jaký pořad poběží každý den po večerních zpráváchSedm dní vraždění. Opravdu neskutečné

euPortal.cz

Když nás nemohou zakázat, tak se nás snaží ekonomicky zlikvidovat…Mladý Klaus totálně zesměšnil Babiše. Přesvědčte se sami

FreeGlobe.cz

Nejméně čtvrt milionu vlastenců na pochodu městem. Nakonec spálili vlajku EU a sami se udali (+ video)V posledních amerických válkách za demokracii zemřelo přinejmenším půl milionu lidí (+ infografika)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Důchody: Další katastrofa na obzoru?Jak naši lidé přijali Nohavicovo ocenění v Moskvě? Důkaz, že naši lidé si i přes dlouholetou a masivní masáž ze strany členů poražské kavárny a mainstreamových médií dokázali podržet zdravý rozum

ParlamentniListy.cz

Jediní nositelé pravdy a ostatní jsou pitomci. Na 50 sirotků stát peníze má, na občany ČR ne?! Stali jsme se vystrašenými sobci... Češi odmítli uprchlíky ve své zemi a nastoupili Foldyna, Schwarzenberg a mnozí dalšíAleš Brichta pro PL: Lidé začínají být naštvaní, mám pocit, že to bouchne. Vládnoucí garnitura se jim snaží zabránit v komunikaci, ale...
Články autora
Průzkum
Má vláda ČR odmítnout podepsat Migrační pakt OSN? K nadcházejícímu podepisování Migračního paktu OSN již vyjádřili svoji rezervovanost USA, Maďarsko, Austrálie, Polsko, Rakousko, Švýcarsko. Má rovněž ČR podpis paktu odmítnout?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď