reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Věřící odmítli bláznovství kněze a odešli ze mše kde vyzýval k sebevraždě Evropy a podřízení imigrantům a islámu

Autor: A A | Publikováno: 3.7.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ITÁLIE / VILLA ROSA / FARÁŘ PŘI MŠI NAPADAL SALVINIHO, VĚŘÍCÍ NA PROTEST ODEŠLI. V místním kostele don Federico Pompei napadal Salviniho. Vše ale začalo Romkou, která jako vždy stála u dveří kostela a žebrala. Ježíš by ji vyhnal, protože on hovořil o nutnosti pomáhat potřebným, ne vydržovat somráky či loudily: ty by z kostela vykázal.
 
Don Federico však vysvětloval, že kromě milodarů je nutné té žebrající ženě nabízet více. Přivést si ji do vlastního domu, dát ji najíst, nechat ji tam přespat. Dle duchovního se opravdová charita dělá takto, ne dát minci na talířek.... Už při těchto slovech se věřící začali ošívat a být překvapení, to však byl jen začátek.
 
Mše totiž pokračovala tím, že farář začal vykládat, jak je ministr vnitra špatný a špatně pracuje: měl by nechat vplouvat do italských přístavů všechny lodě nevládních organizací, přijímat imigranty všechny, pořád a bez rozdílu, a to jak z Afriky, tak z Asie.
 
A to byl bod, ve kterém se velká část věřících sebrala a začala kostel opouštět.
 
"Je to ostuda, že farář zatahuje politiku do kostela během mše svaté", vysvětluje turistka z Trenta, která s manželem ceremoniál opustila a dušuje se, že do onoho kostela už nevstoupí. 
Další žena k tomu doplňuje, že ani ona dotyčného faráře již nevyslechne a říká: "uvědomuje si vůbec, že zde máme staré lidi, kteří celý život platili daně a jsou nyní nuceni hledat jídlo v odpadcích? Je to ostuda!"
 
"Církev káže, že jsme si všichni rovni - míní asi šedesátiletý muž - ale ne tak docela. Nejdřív jsou ostatní a až potom Italové. Nikdy jsem Ligu nevolil, ale příště to udělám velmi rád, protože opravdu nastal čas myslet na Italy. Nyní už stačí, máme toho dost."
 
"Před Italy mají přednost prodejci drog, kriminálníci, uprchlíci, Romové, kteří kradou v našich domech atd. Tohle je opravdový rasismus, nastal čas s tím skončit. V posledních pěti letech se situace zhoršila natolik, že už nejsme pány vlastního domu," dodává další žena.
 
"Dveře jsou otevřené pro ty, kteří mají chuť pracovat a začlenit se, ale pro ostatní jsou zavřené, máme strach, že za 10 či 15 let nám imigranti vezmou dům a možná i víc. Věříme Salvinimu, že postupně tento problém vyřeší," dodávají.
 
Kostel, který se vyprazdňuje je symbolem církve, která se stále více vzdaluje věřícím ve jménu nejasné a dementní zaprodanosti naší identity, uzavírá článek.
 
Zdroj: voxnews.info
 
K článku doporučujeme:
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | křesťanství  | Itálie
reklama
1920 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Další brutální skupinové znásilnění v Itálií. Ital a tři Afričané znásilnili mladou turistku z Dánska!Křesťanští politici založili stranu hlásící se ke křesťanství a vlastenectví! Svaz Modrého Kříže ....Další zásah italské policie v azylovém centru a opět nalezeno u uprchlíku velké množství drog!Muslimské dívce bylo horko a chtěla si sundat šátek. Manžel ji okamžitě zmlátil. Toto je dnešní Itálie ...Vládnoucí elita EU si neuvědomuje, že živelná ilegální migrace je stejně zhoubně jako epidemie chorob

ePortal.cz

Trump zachránil topící se děcko, ale stejně dostal čočku. Tady je hned několik důvodůValí se na nás děsivé věci. Promlouvá jeden z těch, kteří to prokoukli

euPortal.cz

V České televizi nic, média mlčí... Umělci s ohebnou páteří, kteří vždy intuitivně zachytí směr větru: Nejdřív kálet na svojí zemi, na svoji kulturu, na svoje náboženství. Sebemrskačství, sebenenávist...Plán EU vychází na 100 %. V Německu je mezi mladšími 15 let pouze 64 % skutečných Němců...

FreeGlobe.cz

Americký deník chtěl urazit Trumpa a Putina. Podařilo se mu ale naštvat levičáky a devianty. Pokochejte se vrcholnou žurnalistikou (+ video)Skoro polovina žáků ve švédských základních školách nemluví doma Švédsky

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životZásadní kniha odhaluje, jak zůstat zdravý uprostřed moderního světa. Ještě naše babičky věděly, jak na to

euServer.cz

Každodenní program ČT: Obrovské úspěchy demokracie po roce 1989, boj proti komunismu, nenávist k Rusku, chválení migrace, napadání Zemana, vystoupení Kalouska, vynášení Havla do nebes...Klaus for president? Proč ne a kdo jiný?!

ParlamentniListy.cz

Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z MajdanuPoslední Sorosova bitva vzplála. Začal rozdělovat statisíce na politickou likvidaci Donalda Trumpa
Články autora
Průzkum
Měla by Sýrie požádat o vydání západních lídrů a jejich podporovatelů? Legitimita válečných operací Západu v Sýrii je velmi sporná. Měla by Sýrie požádat o vydání a postavení západních představitelů a jejich podporovatelů před válečný tribunál?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď