"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Italští sluničkáří a intelektuálové vyzvali k státnímu převratu a znovuobnovení přijímání masy uprchlíků z Afriky a islámského světa

Autor: A A | Publikováno: 29.6.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ITÁLIE / "INTELEKTUÁLOVÉ" SE PROBRALI A NERESPEKTUJÍCE VÝSLEDKY VOLEB VYZÝVAJÍ PREZIDENTA K ZABLOKOVÁNÍ AKTIVIT NOVÉ VLÁDYVše začalo dopisem studentky Concity De Gregorio, která kritizovala ticho intelektuálů, pokud jde o činnost nové vlády v oblasti imigrační politiky a zavření přístavů.
 
Italští "intelektuálové" na sebe nenechali dlouho čekat a sepsali petici prezidentovi republiky. Nazývají se univerzitními docenty, spisovateli, herci, režiséry, ekonomy či členy civilizované společnosti: "Žalujeme jako protiústavní, morálně neakceptovatelnou a proti základním lidským právům imigrační politiku Salvini - Di Maio." 
 
Dále tvrdě kritizují uzavření přístavů a jak už se stalo zvykem, používají slova jako rasista, nacionalista, etnický rasista a také uvádí, že migrace byla vždy přirozený proces a je na ni základní lidské právo.
 
Závěrem žádají prezidenta Mattarellu, aby zastavil jakožto protiústavní každé vládní opatření podnícené etnicko-rasistickou diskriminací či škodlivé, pokud jde o nárok na azyl.
 
Zdroj: repubblica.it
 
Poznámka redakce Eurabia.cz : Zde vidíte ukázku zachování marxistického snu o revoluci a teroru, jen je to dnes konáno ne ve jménu dělníku, ale uprchlíku. Přesně jak to popisuje ve své knize spisovatel Pavel Fendek - Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
 
K článku doporučujeme:
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
3309 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683