"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vídeň může být brzy muslimská. Zde je „černý“ scénář expertní studie

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 10.6.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Rakouský integrační fond (ÖIF) na svém webu zveřejnil studii výzkumného týmu pod vedením Anne Goujon s názvem Demografie a náboženství v Rakousku, která se zabývá vývojem pro příštích třicet let. Alarmující je zejména pasáž, která se týká počtu muslimů ve Vídni.

Předpokládaný vývoj je dle tvůrců studie ovlivněn hned několika faktory, z nichž zásadní je počet narozených dětí a míra přistěhovalectví. Tým Anne Goujon nastínil čtyři možné scénáře a zejména jeden z nich budí v očích mnoha Rakušanů vážné znepokojení. Týká se totiž nárůstu počtu muslimů ve Vídni. Pokud by došlo na tuto variantu možného scénáře, tvořili by následovníci Alláha v hlavním městě Rakouska za třicet let třetinu obyvatelstva.

Jak ovšem připomíná deník Kronen Zeitung, už nyní v zemi žije přibližně 700 000 muslimů a zejména ve Vídni a dalších větších městech tvoří muslimové čím dál tím početnější skupinu obyvatelstva. Naopak podíl křesťanů stále klesá. Zatímco v roce 2001 se při sčítání lidu k římskokatolické víře hlásilo 75 % obyvatelstva, nyní je to již méně než dvě třetiny. Roste jak počet lidí bez náboženského vyznání, tak i počet lidí, kteří se hlásí k islámu.

 

Za posledních patnáct let se podíl muslimů v Rakousku zvýšil ze čtyř na osm procent. V samotné Vídni jsou tyto údaje ještě viditelnější. V roce 2001 tvořili křesťané 49 %, ale nyní je to již jen 35 %. Za stejné období se potom zvýšil podíl muslimů z osmi na čtrnáct procent. To v konkrétních číslech „dělá“ asi 260 000 a počet muslimů se tak začíná pomalu přibližovat počtu pravoslavných Vídeňanů. Ti nyní tvoří se 400 000 asi 5 %.

Pokud budou do Rakouska v příštích třech desetiletích proudit především přistěhovalci z Evropy, dojde dle studie k nárůstu lidí bez vyznání na 25 %. V takovém případě by se podíl katolíků v roce 20146 ustálil na 45 % a podíl muslimů by zůstal přibližně stejný, jako je tomu nyní, tedy na asi 14 %. Druhá varianta scénáře týmu Anne Goujon počítá s vyšší migrací z Afriky a Blízkého východu. Potom by podíl muslimů vzrostl ve Vídni na 17 %. Třetí varianta počítá s minimální migrací, tehdy by klesl podíl muslimů o dvě procenta.

Již zmiňovaný scénář, který počítá s vysokou migrací ze zemí třetího světa, by podíl muslimů ve Vídni za třicet let zvýšil na téměř třetinu zdejší populace. V celém Rakousku by potom muslimové tvořili závratných 21 % populace.

Poznejte svého nepřítele dříve než on zničí vás a naši společnost - kniha analyzující co to je multikulturalismus a neomarxismus: Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

K článku doporučujeme:
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
1358 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Pokrytectví neziskovek. Stěžují si na trestnost šíření fake news v Egyptě, ale v Evropě trestnost fake news podporují ...Syn Hamásu - prezentace knihy odpadlíka z řad islámských fundamentalistů ...Soud: Měla tanga, může si za to samaStudie: Polovina občanů v Sasku má Německo za "nebezpečně přeimigrované"Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat azyl v Evropě!

ePortal.cz

Čtvrteční demonstrace na Václaváku proti Babišovi se vydařila. Vedle holubic míru byly k vidění také šibenice míruAlternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončíme

euPortal.cz

To, co se stalo Babišovi, je pěkná prasárna, a ukazuje to, že se sluníčkáři chovají jako dobytkovéToto je vědomá lež a manipulace s historií. Války existovaly dávno před tím, než vznikly moderní národy a nacionalismus

FreeGlobe.cz

Juncker se počůral nebo pokakal? Přinášíme nehezké video! Rozhodněte sami (+ video)Jediný dovolený rasismus a sexismus. Jedna z největších reklamních agentur vyhodila bílé muže

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Jak daleko je ze Sarajeva do Palerma? 21 let. Uvidíme, jak to dopadne v ANO, kde se nyní bude rozhodovat...O tom se nikde nepíše. Slonková spáchala tuto ohavnost...

ParlamentniListy.cz

Z demonstrace Za slušné Česko: Miloši, odstup nebo zemři! V průvodu jde i KalousekProfesor Jirák, legenda české teorie médií: Opravdu váhám, zda v kauze „mladý Babiš“ převažuje veřejný zájem nad ochranou soukromí. Co jsme se vlastně dozvěděli nového?
Články autora
Průzkum
Jsou tanga souhlas? Irský soud v Corku osvobodil obžalovaného ze znásilnění, neboť žalující měla tanga. Některé ženy vyrukovaly s protesty, že "Tanga nejsou souhlas"! Jsou podle Vás tanga souhlas?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď