"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Uprchlíci terorizují rakouské nemocnice. Jde tam doslova o život

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 12.6.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Případ napadeného lékaře migrantem ve vídeňské ordinaci vyvolal bouřlivé reakce ve společnosti i v lékařské obci. Sice anonymně, ale ozvali se i další zaměstnanci nemocnic a lékařských ordinací, kteří mají stejné zkušenosti.

V posledních dnech deník Kronen Zeitung informoval ve dvou článcích o narůstajícím násilí v nemocnicích a v lékařských ordinacích, za které nesou zodpovědnost migranti. V prvém případě si na vzrůstající agresi žadatelů o azyl ze Sýrie, Afghánistánu, Iráku apod. stěžoval zaměstnanec jedné z vídeňských nemocnic. Následně vlivný rakouský deník přinesl konkrétní případ napadení lékaře, na kterého zaútočil syrský migrant.

A právě tento incident vyvolal značné ohlasy v lékařské obci a redakci Kronen Zeitung se ozvali i další lidé, kteří pracují ve zdravotnictví a mají obdoné zkušenosti. „Poslední útok na lékaře vyvolal značnou pozornost a ozvali se nám pod příslibem anonymity i další lékaři, kteří byli svědky podobných násilných incidentů ze strany migrantů. Pokud prý nejsou splněny jejich požadavky, často se je vynucují násilím,“ píše deník.

 

„Ano, potvrzuji, že problémy s násilím migrantů jsou prakticky na denním pořádku,“ cituje Kronen Zeitung nejmenovanou ženu, která si přeje z obav před reakcemi zůstat v anonymitě. Napadění Dr. Mazena Lineckera Al Shakarchiho může představovat extrémní případ, ale bohužel nejde o ojedinělou záležitost. Lékaři i další personál čelí čím dál častěji konfrontaci s migranty. A to zejména v situaci, kdy jim nevydají potvrzení o údajné nemoci.

„Migranti často nechtějí docházet na povinné kurzy němčiny či kurzy související s prací. Mladí migranti požadují potvrzení o nemoci na tři dny a když se jich ptáte, kvůli čemu, tak nám v blahosklonném tónu vysvětlují, že jsou moc nemocní,“ říká nejmenovaná žena, která se sama ozvala redakci Kronen Zeitung. Dalším problémem je disrespekt migrantů v případě, že je má ošetřovat žena lékařka.

„Mnozí z nich potom zatěžují nemocnice s drobnostmi, které by mohly být vyřešeny jinde a jiným způsobem. V důsledku toho pak musí ostatní pacienti dlouho čekat na ošetření,“ vypráví další svědek s tím, že když si chtějí sehnat migranti potvrzení o nemoci, jdou obvykle za lékařem arabského původu. „Často pak dostanou potvrzení bez toho, aby na něj skutečně měli právo,“ říká žena, která pracuje v recepci jednoho zdravotnického zařízení.

 

Poznejte svého nepřítele dříve než on zničí vás a naši společnost - kniha analyzující co to je multikulturalismus a neomarxismus: Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

K článku doporučujeme:
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
2203 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Pokrytectví neziskovek. Stěžují si na trestnost šíření fake news v Egyptě, ale v Evropě trestnost fake news podporují ...Syn Hamásu - prezentace knihy odpadlíka z řad islámských fundamentalistů ...Soud: Měla tanga, může si za to samaStudie: Polovina občanů v Sasku má Německo za "nebezpečně přeimigrované"Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat azyl v Evropě!

ePortal.cz

Čtvrteční demonstrace na Václaváku proti Babišovi se vydařila. Vedle holubic míru byly k vidění také šibenice míruAlternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončíme

euPortal.cz

To, co se stalo Babišovi, je pěkná prasárna, a ukazuje to, že se sluníčkáři chovají jako dobytkovéToto je vědomá lež a manipulace s historií. Války existovaly dávno před tím, než vznikly moderní národy a nacionalismus

FreeGlobe.cz

Juncker se počůral nebo pokakal? Přinášíme nehezké video! Rozhodněte sami (+ video)Jediný dovolený rasismus a sexismus. Jedna z největších reklamních agentur vyhodila bílé muže

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Jak daleko je ze Sarajeva do Palerma? 21 let. Uvidíme, jak to dopadne v ANO, kde se nyní bude rozhodovat...O tom se nikde nepíše. Slonková spáchala tuto ohavnost...

ParlamentniListy.cz

Z demonstrace Za slušné Česko: Miloši, odstup nebo zemři! V průvodu jde i KalousekProfesor Jirák, legenda české teorie médií: Opravdu váhám, zda v kauze „mladý Babiš“ převažuje veřejný zájem nad ochranou soukromí. Co jsme se vlastně dozvěděli nového?
Články autora
Průzkum
Má vláda ČR odmítnout podepsat Migrační pakt OSN? K nadcházejícímu podepisování Migračního paktu OSN již vyjádřili svoji rezervovanost USA, Maďarsko, Austrálie, Polsko, Rakousko, Švýcarsko. Má rovněž ČR podpis paktu odmítnout?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď