"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Facebook a Google manipulují s veřejným míněním! Je to v prospěch neomarxistického režimu EU

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.5.2018 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Media na nás valí záplavy informaci o manipulacích s míněním ze strany Ruska, ale to, že zde probíhají manipulace s veřejným míněním ze strany neomarxistické lobby se nám jaksi už neříká. Časopis Reflex upozorňuje na takovou manipulaci ze strany Google a Facebook. 

Článek na Reflexu: Facebook a Google pomáhají interrupcím. Na popud zastánců potratů zakázaly reklamu před referendem v Irsku

Politika vraždění nenarozených dětí (v tomto případě hlavně bílých Evropanů) - zvaná interrupce/potrat, je součásti agendy neomarxisticky smýšlejících vůdců nové revoluce, která má nejen svrhnout starou evropskou civilizaci založenou na syntéze Antiky, křesťanství a židovství, ale má také zničit evropskou bílou rasu, kterou tihle socialisté považují za hlavní překážku v jejich snu o smíšení lidských ras v jednu rasu, která by nebyla tak inteligentní a snadno by se ovládala.  Podrobněji se o tom zmiňuji ve své knize Eurabia - Mýtus nebo realita?

Nezbývá se ptát, kde jsou všichni ti bojovnici proti manipulacím? Kde je Jakub Janda? Kde jsou vrcholní politici odmítající cenzuru ze strany Facebooku a Google? kde je najednou ta svoboda? Kde je papež František? Ano, oni mlčí, protože jsou součásti systému ovládaného neomarxisty. 

Dnes z vedení EU prosazují masově interrupce (vraždění nenarozených lidí) a zítra budou prosazovat vraždění důchodců, postižených a pod. A to vše jen proto, aby se uvolnilo místo pro přelidněnou Afriku a migranty z Afriky co je neziskovky lifrují sem k nám, aby zničili naše národy a naši civilizaci ... 

Hrozbou pro nás obyčejné lidi není Putin nebo Rusko, dokonce ani ne muslimové, kteří jen využívají situace, ale hrozbou pro nás jsou vládnoucí elity v EU a jejich poskoci. Hrozbou pro nás je, jak snadno se většina obyvatel vzdává svobody a mnohdy o tom ani neví. Protože to dělají vládcové EU nenápadně, jako v případě zákazu reklamy proti potratům v Irsku.

 

Speciálně doporučujeme:
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus
2643 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683