"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Mýtus zlé Evropy aneb proč si neomarxisté vymysleli podvod o evropských vykořisťovatelích?

Autor: Pavel Fendek | Publikováno: 20.5.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Názor, že bohatství národů Západu má původ ve vykořisťování kolonií, je hluboce zakořeněn a považován v současnosti za neoddiskutovatelný fakt. Do 50. let 20. století by byl tento názor považován za podivný. Stačí si minimálně pročíst díla od Charlese Dickense, příběhy Sherlocka Holmse od Artura C. Doyla, materiály o situaci po  1. světové válce a Velké depresi a zjistíme, že na koloniálním systému profitovala a kořistila drtivě buržoazie, zejména finanční velkokapitál. Kdo by měl ještě nějaké pochybnosti, informace o postavení a bohatství evropského proletariátu v koloniálních dobách se může dozvědět z prací Marxe, Engelse, Lenina a dalších. K růstu bohatství Německého císařství a jeho buržoazie už tehdy rozhodně nepřispělo významnou mírou jeho pár kolonií, ale průmyslný rozvoj. Strmý růst životní úrovně proletariátu na Západě začal až po 2. světové válce, právě v období rozpadu koloniální soustavy. Základem toho růstu byla vědeckotechnická revoluce, která se v podobě Zelené revoluce projevila i v ohromném nárůstu zemědělské produkce.

Proč právě ti, kteří v minulosti drtivě profitovali z koloniálního systému, tj. buržoazie a velkokapitál reprezentovaný finanční oligarchií, v současnosti nejhlasitěji projevují znechucení nad evropskými národy a Evropany, které kritizují, že utlačují a vykořisťují neevropské rasy a kultury? Proč právě oni bojují za jejich lidská práva a rovnost? A za jakou rovnost a za jaká lidská práva? Není to nic nové pod Sluncem, jenom jako obvykle, zloděj křičí ´chyťte zloděje´.

Neomarxistická ideologie multikulturalismu a její součást, ideologie rasismu bílé rasy a její agenda antirasismu, antidiskriminace a rovnosti v pozitivní formě, je součástí společenské nadstavby kulturního socialismu. Pokud bych tuto agendu podrobně sepsal, vznikl by spis více než hodný svého předchůdce, Kladiva na čarodějnice. Tento spis bych mohl nazvat Kladivo na evropskou kulturu a civilizaci, protože flagelantský psychologický dopad této agendy na Evropany je fatální. Jen součet současných neduhů evropské kultury, civilizace a Evropanů, nemluvě o minulosti, je tak kolosální, že středověký arabský a později turecký kalifát je ctihodným a pokrokovým vzorem tolerance hodným následování.

Říše Čingischána byla zase pokrokovým pojítkem Východu a Západu, což neomarxisté tvrdí celkem otevřeně. Tato agenda působí důvěryhodně a přitažlivě, protože ji „prodávají“ profesionální podvodníci, jejichž podvody vyhlížejí vždy důvěryhodně, jinak by se jimi nebyli schopni živit. Frankfurtská škola klasifikovala jako oběti útlaku, vykořisťování a diskriminace Nový proletariát, nestandardní menšiny obyvatelstva vlastních zemí a obyvatele tehdejších kolonií evropských mocností, nebílé rasy, jejich národy, kultury a civilizace.

Závěr neomarxistů byl jednoznačný: Starý evropský dělnický proletariát historicky selhal, proto světové revoluci stojí v  cestě celá evropská kultura, civilizace, Evropané, bílá rasa, parazitující útlakem a vykořisťováním na ostatních rasách, kulturách a civilizacích. Někteří evropští myslitelé v tomto období spojovali charakter ras s civilizační úrovní, problematika útlaku a vykořisťování je nezajímala, protože to považovali za normální. Říše a impéria budovaly v běhu dějin různé národy různých ras. Frankfurtská škola dospěla ke svému závěru zřejmě proto, že převaha jedné, evropské kultury a civilizace byla poprvé v dějinách globální a drtivá.

Ukázka z knihy Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

K článku doporučujeme:
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví  | křesťanství
2063 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Anglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinciPo nepokojích chce Trump prohlásit ANTIFA za teroristickouDůvod proč se zhoršuje situace Francouzů: Skoro polovina sociálních dávek je vyplácena cizincůmCikáni zabili v centru Budapešti dva mladé MaďaryUž vám to zůstane: Ve Francii pochod na podporu ilegálů

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNikoliv náhodou jsou hlavními protagonisty protiruské kampaně mladí komunální politici, kteří nemají vlastní zkušenost ani s komunismem. O to falešnější a vykalkulovanější je jejich kampaň

euPortal.cz

Bude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku? Cítím se diskriminován. Mám pocit, že moje země byla ukradena nebo že jsem byl unesen a umístěn na neznámém cizím místě, které neuznávám jako domov

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Vracej, víc! EU zaklekla na Babiše. Mastný balíkStudent Šmíd z USA! Násilí v Americe: Nové informace. Podivné
Články autora
Průzkum
Obáváte se masové imigrační vlny z Balkánu? Německý ministr vnitra Seehofer prohlásil, že se obává desetitisíců imigrantů z Balkánu a alarmoval Evropskou komisi. Obáváte se taky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď