"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Uprchlíci prodávali drogy italské mládeží - policejní operace proti desítkám uprchlíků

Autor: A A | Publikováno: 23.4.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

PORDENONE: Afghánci a Pákistánci, kteří přišli do Itálie žádat o politický azyl, zrealizovali ohromnou distribuční síť drog! A kdo se opravdu zajímá a zahraničí sleduje, toho už to asi těžko překvapí. Žadatelé o azyl, který jim byl zamítnut, postavili na nohy velmi důmyslnou síť distribuce omamných látek. Jde asi o dvacet dva cizinců, kteří po zamítnutí žádosti pravděpodobně přebývali i u některých svých krajanů.
 
Zaměřovali se především na lehké drogy, které prodávali v italských parcích. Mezi zákazníky měli i studenty, mnohdy i nezletilé!
 
Při policejní akci u nich byly nalezeny tři kila marihuany, ale předpokládá se, že omamných látek měli asi tak kilo na týden..
 
Roberto Calderoli, místopředseda Senátu za Ligu k tomu dodává: "A dost, to už není dne, abychom neslyšeli zprávy o násilnostech či trestných činech spáchaných imigranty, kteří žijí na naše útraty. A případ z Pordenone ukazuje na další problém: centra pro uprchlíky, aby vydělala svých 1300 euro měsíčně od státu za to, že drží každého žadatele o azyl, téměř vždy vyčerpají své kapacity a nejsou schopni organizaci a dohled nad těmito imigranty zvládat."
 
"V Pordenone, kdo měl kontrolovat pohyb a aktivity těchto žadatelů o azyl? Je možné, že si zodpovědní či běžní pracovníci zařízení ničeho nevšimli? Jde o velmi závažnou věc, která ukazuje, jak je Itálie nezabezpečená a zranitelná zevnitř: protože kdyby se tito imigranti místo prodeje drog rozhodli například pro činnost džihádistů? Třeba mi někdo z vládních činitelů odpoví".
 
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
1967 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Zvítězí Trump a do roku 2027 „dojde v USA k něčemu na způsob revoluce,“ tvrdí autor překvapivě se naplňujících předpovědí. Jestli si myslíte, že rok 2020 je příšerný, tak jen počkejte na rok 2024. Ještě jste nic neviděliHlava uříznutá muslimem v kostele, ale motiv je prý stále neznámý...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

„Strašně zlý. To musí být fake!“ FOTO, které vystavila ODS na sociální síti, pobouřila veřejnostŠéf Motola ohromil moderátora v rádiu: Máme přes 500 volných lůžek. Normální režim. Někteří lékaři mají i málo práce
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď