"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Uprchlíci prodávali drogy italské mládeží - policejní operace proti desítkám uprchlíků

Autor: A A | Publikováno: 23.4.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

PORDENONE: Afghánci a Pákistánci, kteří přišli do Itálie žádat o politický azyl, zrealizovali ohromnou distribuční síť drog! A kdo se opravdu zajímá a zahraničí sleduje, toho už to asi těžko překvapí. Žadatelé o azyl, který jim byl zamítnut, postavili na nohy velmi důmyslnou síť distribuce omamných látek. Jde asi o dvacet dva cizinců, kteří po zamítnutí žádosti pravděpodobně přebývali i u některých svých krajanů.
 
Zaměřovali se především na lehké drogy, které prodávali v italských parcích. Mezi zákazníky měli i studenty, mnohdy i nezletilé!
 
Při policejní akci u nich byly nalezeny tři kila marihuany, ale předpokládá se, že omamných látek měli asi tak kilo na týden..
 
Roberto Calderoli, místopředseda Senátu za Ligu k tomu dodává: "A dost, to už není dne, abychom neslyšeli zprávy o násilnostech či trestných činech spáchaných imigranty, kteří žijí na naše útraty. A případ z Pordenone ukazuje na další problém: centra pro uprchlíky, aby vydělala svých 1300 euro měsíčně od státu za to, že drží každého žadatele o azyl, téměř vždy vyčerpají své kapacity a nejsou schopni organizaci a dohled nad těmito imigranty zvládat."
 
"V Pordenone, kdo měl kontrolovat pohyb a aktivity těchto žadatelů o azyl? Je možné, že si zodpovědní či běžní pracovníci zařízení ničeho nevšimli? Jde o velmi závažnou věc, která ukazuje, jak je Itálie nezabezpečená a zranitelná zevnitř: protože kdyby se tito imigranti místo prodeje drog rozhodli například pro činnost džihádistů? Třeba mi někdo z vládních činitelů odpoví".
 
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
2308 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď