"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU-viceprezident: EU by měla být společenstvím národních států!

Autor: -bj- | Publikováno: 16.4.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

EU-viceprezident Zdzislaw Krasnodebski se v pátek vyslovil pro posílení role národních parlamentů v EU s tím, že Evropa by měla být společenstvím národních států, které jsou solidární a mají společné instituce. Převádění kompetencí ze států do Bruselského ústředí neodpovídá ani duchu EU ani jejím smlouvám. Dědictví evropské historie si zaslouží být ceněno a bráněno.

V této souvislosti vyzdvihl roli zemí Visegrádské skupiny, které namnoze vykazují pokročilejší aspekty demokratického rozvoje, než státy které je rádoby ve jménu demokracie kritizují. Země V4 např. v 2015 měly realističtější odhad a střízlivější pohled na věc, pokud jde o imigrační politiku, než země, které jsou považovány za lídry EU. V4-ka tak hraje důležitou a nepostradatelnou roli při utváření politiky EU. Během rakouského předsednictví EU v druhé pol. letošního roku by mohlo dojít k dalšímu sblížení Rakouska se zeměmi Visegrádu, nakolik má Rakousko s těmito zeměmi historické afinity, naděje se Krasnodebski.

Škoda jen, že jistí čeští politici na takový postoj nemají ani koule ani v hlavě. Nejradši by všude za jen ručičku a nejsou připraveni reprezentovat suverénní národní stát, jak je to dnes v EU zapotřebí. Namnoze by uďáli líp, kdyby si šli počítat své milóny a dále neztrapňovali sebe ani nás. Nikdo to nemá zapotřebí.

zdroj:

http://www.krone.at/1692748

http://www.oe24.at/welt/EU-soll-Europa-der-Vaterlaender-werden/329808453

http://www.europarl.europa.eu/meps/de/124891/ZDZISLAW_KRASNODEBSKI_home.html

K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

922 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

KDU-ČSL osm roků na syrské sirotky srala, a podporovala syrské povstalce, a najednou moralizuje?Helsinský výbor financovaný Sorosem zajistil azyl afgánskému kriminálníkovi, který v Maďarsku znásilnil ženuŠéf kontrarozvědky usvědčil Merklovou a media ze šíření hoaxu a fake news, proto byl německou vládou vyhozen ...Člen KDU-ČSL s vizáží feťáka fyzicky napadl volební stánek SPD. Časy se mění, věřící křesťany nahrazují nejspíše zfetovaní sluničkářiVěděli jste, že muslimové vraždili a drancovali u nás a na Slovensku již před několika staletími?

ePortal.cz

Mohu se s těmi sirotky vyfotit? Kamery sem! Moment, ještě se upravím…můžete!Přestaňte už s tím citovým vydíráním. Ty slzy nad 50 syrskými sirotky vám nikdo nežere

euPortal.cz

Radnice připravovala město na příchod a ubytování muslimských imigrantů a chtěla potlačovat kritiku imigrace. Kandidát na primátora přináší šokující infoKardinál: Evropa čelí invazi cizích kultur a lidí, kteří ji přemohou svými počty. Evropa ztratila své kořeny, a proto zahyne

FreeGlobe.cz

Nová uniforma pro muslimské policistky v evropské zemi. Moc slušivá není, ale co by člověk neudělal pro multi-kulti (+ foto)Salvini utřel proimigrantského lucemburského ministra zahraničí, kterému ruply nervy (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Vývoj volebních preferencí. Pozor na manipulace!Předpokladem pro překonání nového typu ekologické krize je změna myšlení. Do staveb budoucích přehrad a záchrany lesů by nadále neměli mluvit aktivisté, jejichž ideálem je divočina bez lidí

ParlamentniListy.cz

Paní Šojdrová, ručník do ringu. Dětský kříž: Nerozumíte tomu. Ty děti nejsou dobytek. Vraťte je do Sýrie! Babiš nám pomáhá, Sobotka na nás kašlalCo na to Šojdrová? předložila Tereza Spencerová šokující údaj
Články autora
Průzkum
Jak vnímáte občanské protesty proti imigrantům v Chemnitzu? Od víkendu probíhají v Chemnitzu a dalších německých městech manifestace proti imigrantskému násilí a imigrační politice kancléřky Merkel. Jak vnímáte občanské protesty proti imigrantům v Chemnitzu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď