"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Židé z Izraele vzkazují: Pozor na Sorose, podporujte Orbána. Jinak ohrožujete sami sebe ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 10.4.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Tajemník izraelské vládní strany Likud Eli Hazan napsal pár řádek k drtivému vítězství Viktora Orbána v maďarských volbách. Kdo to myslí dobře s evropskou civilizací stojící na anticko-židovsko-křesťanských kořenech, měl by podle Hazana Orbána podporovat. Tajemník to považuje dokonce za historický imperativ této civilizace. Čtenáře navíc upozornil, že by si měli dát pozor na amerického miliardáře George Sorose.

Hazan má za to, že vítězství Viktiora Orbána v Maďarsku bylo v zájmu všech lidí, kteří to myslí vážně s potíráním antisemitismu nejen v Maďarsku, ale také v dalších zemích - včetně Izraele. Ti, kteří to s naší civilizací myslí vážně, by si prý měli dát pozor také na amerického miliardáře maďarského původu George Sorose. Kroky tohoto může, podle Hazana, ohrožují bezpečnost v Maďarsku, ale i v dalších zemích.

„Z toho důvodu mají Izrael, Maďarsko a další země společný zájem bojovat proti Sorosovi, aby zachovali stabilitu svých zemí a udrželi příznivou geopolitickou situaci,“ napsal tajemník na serveru Likudnik.

Zásadní problém ovšem Hazan viděl v tom, že levicové strany ještě před volbami koketovaly s myšlenkou, že spojí síly s krajně pravicovou stranou Jobbik. Jen aby porazili Orbána. S tou stranou, jejíž předseda Gabor Vona prohlásil, že by odstoupil z postu předsedy strany, kdyby zjistil, že má židovské kořeny. Dnes se Jobbik tváří jako umírněná strana, jenže může jít jen o pokus zalíbit se voličům. Márton Gyöngyösi taktéž ze strany Jobbik totiž prohlašoval, že „dnešní Maďarsko úpí pod otrockým jhem sionistů“.

V Maďarsku žije asi sto tisíc Židů a většina z nich podporuje levicové strany. Jenže pokud ty samé levicové strany byť jen připouští možnou spolupráci se stranou Jobbik, měli by podle Hazana maďarští Židé raději podporovat Viktora Orbána a jeho stranu Fidesz, která Jobbik drží v opozici.

Sluší se dodat, že vedení socialistů, ale i šéf strany Jobbik Vona dali po drtivém vítězství Orbána v parlamentních volbách své funkce k dispozici.

K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Izrael  | Maďarsko
1934 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Polsko a Maďarsko chtějí dále bojovat vetem za dobro EUJižní státy chtějí zas přerozdělovat imigrantyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíVe stínu meče: Zápas o celosvětovou říšiVídeňský terorista chtěl útočit i v kostelích

ePortal.cz

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne Pane ministře Plago! Žáci, studenti, učitelé a další pracovníci ve školství jsou v drtivé většině rozumní a svéprávní lidé, a ne pokusní králíci protagonistů nového, pokrokářstvím zmutovaného světového řádu

euPortal.cz

To je jak v Kocourkově. ODS chce zrušit to, pro co minulý týden hlasovala!To si dělá von der Leyenová legraci, ne?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Vložky od vlády? Vyjádřil se sexuolog Radim Uzel. A přidává diagnózu kritika Fily: Pokud si představuje prezidenta při sexu, to už je snad úchylkaXaverovy bomby u Soukupa: Začerněné smlouvy, bonusy. A výzva senátorům Smoljakovi s Drahošem
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď