"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Další sexuální útok uprchlíka v Itálií! Když mu to nevyšlo, tak chtěl obvinit z rasového útoku italskou dívku ...

Autor: A A | Publikováno: 28.3.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

OKRES MONZA, BRIANZA, NÁDRAŽÍ V OBCI DESIO: další napadená italská dívka! Tunisan (28 let, bez povolení k pobytu) napadl 19-letou dívku. Vše se stalo již minulý týden, ale karabiniéři oznámili vše až nyní s tím, že agresora mají.
 
Mladá žena pracuje v obci Desio a v sobotu večer se vracela po práci domů. Pár metrů od nádraží viděla, že ji někdo sleduje, a tak zrychlila krok. Cizinec se však dal do běhu a když ji dostihl, okamžitě ji začal napadat. Nejdříve došlo ke slovní výměně, při které byl Tunisan k dívce velmi vulgární, osahával jí a zkusil z ní strhnout oblečení. Oběť křičela, čímž si přivolala pozornost ostatních cestujících, kteří jí přispěchali okamžitě na pomoc.
 
Násilník byl zablokován ve vlaku, aby nemohl utéct. Než policie přijela, tak se snažil sám si pořezat žíly. Chtěl, aby to vypadalo tak, že to byla dívka, kdo ho napadl. To dokazuje i nahrávka pracovníka linky 112, který ji obsluhoval a řev s výhrůžkami tuniského občana si vyslechl.
 
Nyní je imigrant zadržen a obžalován z trestného činu napadení a sexuálního násilí. Dívka byla odvezena do péče lékařů, potřebovala především psychologickou pomoc.
 
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
3006 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měl by být propuštěn Navalnyj nebo Assange? Vězňové režimů? Západní země chtějí propustit Navalného, uvěznily však Assange. Kdo by podle Vás měl být propuštěn?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď