"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Antifa terorizuje odpůrce islámu a migrace: Německo dneška jako v 20. letech před Hitlerem ...

Autor: Jizaj | Publikováno: 13.3.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Byly doby, kdy bylo CDU nepřítelem Antify. Dnes se však zdá, že šéfka Unie Angela Merkel je pro levicově extrémistické kruhy něco jako nová modla. Je zakázáno ji kritizovat. Kdo si to přesto dovolí, setká se okamžitě s nenávistí ze strany levé scény.   Takovou zkušenost teď okusila i Uta Ogilvie. Levicoví extrémisté zaútočili v noci na pondělí na její dům, kde bydlí mladá Hamburčanka se svojí rodinou. Rozbili láhev s barvou o fasádu domu. Rozbili okno, kterým prohodili dovnitř sklenici naplněnou barvou.
 
Pachatel či pachatelé zanechali jasnou zprávu na zdi domu: „Dnes to vypukne“. „Po celém pokoji byly střepy a barva“, líčí mladá žena následky útoku redakci JUNGE FREIHEIT. „Všichni jsme byli v šoku.“ Poškozeny byly i auta rodiny.
 
„Tak jsem si řekla: a dost.“
 
Všechno začalo před třemi týdny. „Už dlouho jsem byla nespokojená s politickou situací, ale tu neděli jsem si řekla: a dost.“ Ogilvie sebrala odvahu, napsala na růžový papír svůj požadavek „Merkel muß weg“ a poslední pondělí v lednu vyrazila demonstrovat do Hamburku na Jungfernstieg, úplně sama.
 
Překvapivě se jí dostalo kladné odezvy. Od kolemjdoucích, ale také na face booku, kam dala ze své akce fotky.  A tak si řekla: Proč ne ještě jednou? Jak řekla, tak učinila. Následující pondělí zase požadovala se svým posterem odstoupení kancléřky. A tentokrát už Ogilvie nebyla sama. Přidalo se k ní asi 60 dalších občanů nespokojených s politikou Merkelové. Tak ohlásila další protestní akci – na dnešní pondělí.
 
Ovšem hněv hamburské Antify na sebe nenechal dlouho čekat. Demonstrace „neonacistů“ na Jungfernstiegu se musí překazit, objevilo se na levicové internetové platformě  Indymedia. „Dříve než se neonacisti usadí v centru Hamburku a založí úspěšný hamburský klon Pegidy, musíme tomu udělat včas přítrž všemi  dostupnými prostředky.“
 
„Jsem v jádru klidný člověk“
 
Na Indymedia se v pondělí také objevilo přiznání k útoku na dům Ogilviů. „Minulou noc jsme navštívili manžele Ogilviovy. Propíchli jsme pneumatiky jejich dvěma firemním vozům a zanechali trvalé stopy na fasádě jejich domu.“ Důvod: demonstrace Ogilvie by mohla dodat odvahu „různým pravicovým organizacím, které by mohly opět vyjít v Hamburku do ulic a výzvou ‘Merkel muß weg’ hecovat proti uprchlíkům“.
 
Uta Ogilvie bude přesto toto pondělí znovu proti Angele Merkel demonstrovat. „Nevím, kolik se nás tentokrát sejde. Ale já se tím útokem nenechám zastrašit.“
 
Co bude dál a jestli vyzve k dalším demonstracím, se Uta rozhodne až po dnešním večeru.  Také to bude záležet na průběhu akce. Nakonec k protiakci vyzvaly levicově extrémistické skupiny. „Já jsem v jádru klidný člověk a s nácky nemám co do činění“, ujišťuje Ogilvie.
 
Na face booku oznamuje, kdo je na demonstraci dnes večer vítán – a kdo ne.  Bude se jednat o tichý protest. To znamená: „Mluvit: ano.Hlasité skandování, pískání etc.: ne.“ Povoleny jsou nápisy a plakáty, ovšem bez loga stran nebo jiných organizací. Samozřejmě jsou zakázány výzvy k násilí nebo jakékoli nacionalistické projevy.“ Předpokládám klidné chování. I v případě, kdy  budeme slovně napadáni. To přežijeme!“ 
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví  | pronásledování
1326 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ministerstvo vnitra ČR pokračuje v mediálním očerňování odpůrců islámu! A vše řídí vedení ČSSD ...“Zrádkyně národa!” a “Merkel vypadni!” uvítali kancléřku v DrážďanechNo-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyUprchlíci v Itálií se vztekají - slíbili jste nám, že se budeme mít jako prasata v žitě a nesplnili to!Muslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

ePortal.cz

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude. Pozor na něj!Protižidovské etnické čistky v Evropě bohužel nejsou minulosti. Kam nás to neomarxisté dovedli?

euPortal.cz

Muslimští imigranti a jejich potomci plení francouzské město. Podívejte se na tu zkázu...Jsme v pasti. Proč naše ekonomika prosperuje, ale jsme země chudých lidí, drahého zboží a předražených bytů? Proč peníze nejdou lidem, ale pryč? Ekonom vám to vysvětlí

FreeGlobe.cz

V Kyjevě naboural protiletadlový systém Buk do obchodního centra (+ video)Nahatí Židi tancovali v koncentráku

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Žlučovitá Miroslava Němcová "for president" má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík...Jsme kolonií Západu a jeho nadnárodních firem. Kolaps civilizace. EU podlehne náporu barbarů jako Římská říše. Exministr Bašta hovoří

ParlamentniListy.cz

21. srpen: Umělci promluvili. Chystají akci a mají strach. Zazněla i drsná slova proti prouduOtřesná fakta a FOTO ke spadlému mostu v Itálii: Nemilosrdná pravda
Články autora
Průzkum
Co s mravokárným imigrantským násilím vůči ženám? Ve švýcarských městech probíhají protesty proti "epidemii" mravokárného imigrantského násilí vůči ženám žijícím a bavícím se západním stylem života. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď