"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Otřesená Vídeň: Imigrační politika byla chybná, bezpečnost občanů už prý prioritou, Orbán vzorem!

Autor: -bj- | Publikováno: 11.3.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po brutálním likvidačním útoku afghánského imigranta ve středu večer v centru Vídně nožem na celou rodinu zubního lékaře, který šokoval celou zemi i její politickou scénu, se k imigrační situaci vyjádřili bez servítků nejvyšší rakouští vládní představitelé.

Spolkový Kancléř Sebastian Kurz prohlásil Brusel-neBrusel, že v minulých letech se v azylové a imigrační politice neďály chyby, a je to nezřízená imigrace, jejímž důsledkům dnes čelíme. Tyto chyby musí být odstraněny a bezpečnost občanů musí mít absolutní přednost. Se vší vehemencí se Bruselu zasadíme o systémovou změnu v evropské imigrační politice!

Vice-kancléř Heinz-Christian Strache byl konsternován, jak je strašné, že se dnes ve Vídni odehrávají takovéto scény. Je to důsledek nekontrolovaného přílivu imigrantů do Rakouska, a právě proto pracujeme na restriktivní azylové a cizinecké politice a kontrole hranic, konstatoval místokancléř.

A ministr vnitra Herbert Kickl zas horlil, že ochrana občanů (proti imigrantům) bude při jeho mandátu nejvyšší prioritou. V Rakousku totiž prý hledají ochranu takoví imigranti, před kterými musí být ochráněno samo obyvatelstvo Rakouska. A při své páteční návštěvě u svého maďarského protějšku – ministra vnitra Maďarska Sandora Pintera, vyzdvihl, že Maďarsko odvádí v (proti)imigrační politice skvělou práci a vláda premiéra Orbána je předvojem a vzorem pro realistickou imigrační politiku EU (!!!).

Co dadat? Sami vidíte, že imigrační politika EU je již nyní hodnocena jako jedno katastrofální fiasko. A to má konkrétní viníky, kteří se budou muset za svou zvůli již velmi brzy ještě občanům zodpovídat.

zdroj:

http://www.krone.at/1661932 https://thehungaryjournal.wordpress.com/2018/03/09/kickl-pays-first-foreign-visit-to-hungary/

http://www.boon.hu/elismero-osztrak-szavak-a-magyar-hatarvedelemert/3791731

https://www.news.at/a/kickl-pocht-in-ungarn-auf-besseren-schutz-der-eu-aussengrenzen-9358712

http://www.kormany.hu/hu/belugyminiszterium/videok/alapveto-kerdesekben-egyetert-a-magyar-es-az-osztrak-belugyminiszter

https://www.eurabia.cz/Articles/32102-problem-imigranti-uz-zacali-kacet-i-v-lese-manazeru-a-lekaru.aspx

https://www.facebook.com/HCStrache/?fref=mentions&rf=174297399261692

http://www.fidesz.hu/hirek/2018-03-09/alapveto-kerdesekben-egyetert-a-magyar-es-az-osztrak-belugyminiszter/

https://www.unzensuriert.at/content/0026469-Budapest-und-Wien-Gegenseitige-Unterstuetzung-im-Kampf-gegen-illegale-Einwanderung

http://www.krone.at/1661979

http://orf.at/stories/2429569/

https://www.eszak.hu/politika/2018/03/09/elismero-osztrak-szavak-a-magyar-hatarvedelemert.eszak

https://diepresse.com/home/ausland/5385081/Innenminister-Kickl-in-Budapest_Wienbeleidigungsaffaere-ist-beendet

3328 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Levičačka, která přijela poučovat, co se má a co ne: Návštěva Čaputové v PolskuRakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“Psali jsme před 10 lety: Multikulturalizmus a bajka o zajíčkovi a lišceSoud v Německu: Imigranti brutálně umučili důchodkyniMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

S přílivem nelegálních imigrantů do Evropy se zase roztrhl pytel a pašeráci nelegálních imigrantů ze sluníčkářských neziskovek využívají tuto skulinuCílené míchání lidí prováděné vládami a korporacemi

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

,,Z roku 89 je hromada hnoje.” Generál Blaško o Havlovi či ,,žbleptech” Jourové. Hledejte viníky, vyzýváRopa, islám, USA. Martin Koller shrnuje vše, co potřebujete vědět o Íránu, který dnes řeší celý svět
Články autora
Průzkum
Je zamezení ilegální imigrace morální povinností? Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že zastavit podloudnou imigraci je morální povinností. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď