"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Náš úhlavní nepřítel není Rusko, ale člen NATO a vrah Kurdů Turecko!

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 4.3.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Před pár měsíci jsem napsal v článku pro PL, že současné radikalizující se Turecko a jeho ozbrojené síly představují největší hrozbu pro Evropu počátku 21. století. Dokonce větší, než sborem nebezpečných klaunů řízená Ukrajina a její ozbrojené síly.
 
Že je to opravdu vážné, ukazují i kroky armády USA. Ta zahájila poslední etapu odsunu z území Turecka původně až 50 ks vodíkových pum, umístěných donedávna na základně Incirlik. Do Rumunska. Nejspíš. Nevíme, o tomhle se veřejně nemluví.
 
K podobným opatřením zatím sáhly USA pouze dvakrát. Poprvé v době kubánské krize, kdy tehdejší americký ministr obrany Robert McNamara vyjádřil obavu, že se turečtí vojáci mohou pokusit vypálit jaderné rakety NATO na SSSR bez povolení. A nařídil americké ostraze, aby rakety zničila, kdyby je chtěl někdo odpálit. Druhý podobný případ proběhl v roce 1974, když se Turecko a Řecko ocitly na pokraji války. Tehdy odvezly USA tajně všechny jaderné zbraně z Řecka a přerušily iniciační systémy těch, které byly uloženy v Turecku.
 
V prosinci 2017 Kemal Kılıçdaroğlu, vůdce hlavní turecké opoziční strany CHP, uvedl, že kdyby vyhrál volby v roce 2019, tak „napadne a obsadí přes 18 ostrovů v Egejském moři stejně, jako bývalý turecký premiér Bulent Ecevit napadl Kypr v roce 1974." Prohlásil, že neexistuje „žádný dokument“, který by dokazoval, že tyto ostrovy patří Řecku.
 
Osmanská říše byla založena někdy kolem roku 1300. Během více než 600 let osmanského období osmanští Turci, kteří také reprezentovali islámský chalífát, pravidelně vedli džihádistické války a napadali a okupovali země na třech kontinentech. Současné turecké vedení se stále otevřeněji hlásí k historickému koncepu džihádu (svaté války islámu) proti káfirům (nevěřícím).
 
Vedoucí představitel státního Ředitelství pro náboženské záležitosti Diyanet otevřeně označil nedávnou vojenskou invazi Turecka do Afrinu za „džihád“. To dává smysl, pokud si připomeneme, že muslimští Turci mají v Malé Asii demografickou většinu díky staletí trvajícímu pronásledování a diskriminaci křesťanských, jezídských a židovských obyvatel. V 11. století pronikli turečtí džihádisté ze střední Asie a podmanili si řecky mluvící křesťanskou Byzantskou říši. Tím připravili cestu postupné islamizaci celého regionu, prováděné především pomocí vražd, únosů, znásilňování a nucených konverzí k islámu.
 
Nzapomínejme také, že největší útok muslimů proti křesťanům ve 20. století se odehrál během genocidy Řeků, Arménů a Asyřanů v osmanském Turecku v letech 1914-1923. Přestože Turecko v té době vyvraždilo téměř dva milióny lidí, nezabránilo to USA prosadit v roce 1952 přijetí Turecka za člena NATO. Ani toto členství ale neodradilo tehdejší turecké vedení od organizace divokého protiřeckého pogromu v Istanbulu v roce 1955, násilného vyhnání zbývajících Řeků z Turecka v roce 1964, nebo od invaze na ostrov Kypr v roce 1974, obsazení 40% jeho území a násilnému vysídlení absolutní většiny řeckého obyvatelstva z jimi ovládaného území.
 
Turci díky ochranné ruce USA nebyli nikdy hnáni k odpovědnosti ani za genocidu, ani za porušování lidských práv, a dokonce ani za otevřeně agresivní chování vůči jinému členu NATO, i když bylo v přímém rozporu se zněním Severoatlantické smlouvy. I díky tomu může dnes Turecko otevřeně ohrožovat bezpečnost a svrchovanost prakticky celé Evropy.
 
Je nejvyšší čas, aby se evropští lídři probudili a začali se Ankarou velmi vážně zabývat. Už jen proto, že největších krutostí na Arménech se při pogromech, hromadném vyvražďování a organizaci pochodů smrti při genocidě let 1914-1923 dopouštěli především "uprchlíci" z Balkánu a Kavkazu. V roce 1912 utíkali před rusko-tureckou válkou a nalezli azyl na území dnešní Arménie. Bohatí a odlišným způsobem žijící Arméni jim ovšem byli od počátku trnem v oku.
 
Podobnost se současnou situací v Evropě by měla být pro evropské lídry víc než jen varováním.
 
Ing. Jaroslav Štefec, CSc. (1956) vystudoval Střední průmyslovou školu strojnickou v České Lípě a poté Vojenskou akademii Antonína Zápotockého v Brně. Po ukončení studia v roce 1980 dva roky působil ve velitelských funkcích u vojenského útvaru v Kostelci nad Orlicí. V srpnu 1998 přijal nabídku tehdejšího ministra obrany Vetchého, abych nastoupil na resort obrany jako jeho poradce pro armádní akvizice, kterým se v té době intenzivně věnoval.  Stal se obětí nejméně tří závažných diskreditačních akcí proti jeho osobě. Jedna z nich se stala mediálně známou díky tomu, že mu příslušníci Policie ČR podstrčili na popud lidí z Vojenského zpravodajství do auta neidentifikovanou pistoli a pokusili se ho na jejím základě zadržet pro trestný čin nedovoleného ozbrojování. Cílem bylo zablokovat jeho prověrku NBU na stupeň „TAJNÉ“, kterou potřeboval k převzetí funkce ředitele Úřadu pro akvizice MO. Naštěstí si organizátor celé akce neověřil, že je majitelem zbrojního pasu a má i vlastní zbraň, takže se celá operace zhatila. Přesto se stal cílem nevybíravé mediální kampaně i tlaku z okolí ministra obrany, které nakonec vyvrcholily mým odchodem z MO v srpnu 2011. 
 
Po odchodu z MO navázal na svou předešlou činnost a jako OSVČ poskytoval poradenství firmám obranného průmyslu. Úraz v květnu roku 2013 ho na třičtvrtě roku upoutal na lůžko a kolečkové křeslo, a prakticky na dva roky ho vyřadil z normálního života. Donutil ho také přemýšlet nad situací v ČR a vývojem v Evropě, a stal se tak vlastně akcelerátorem jeho rozhodnutí vstoupit do politického života a angažovat se v politickém hnutí Bezpečnost, odpovědnost, solidarita.
 
K článku doporučujeme:
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: EU  | USA  | Turci  | válka
2763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683