"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jeden z příkladu nasili ze strany muslimských migrantů v Německu ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 28.2.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

V Augsburgu včera začal soud s afghánským migrantem, který se loni v květnu pokusil znásilnit mladou ženu. Osmnáctileté dívce se naštěstí podařilo tomu nejhoršímu zabránit.

K incidentu došlo ve večerních hodinách loni na konci května, kdy se mladá žena vydala na svoji obvyklou běžeckou trasu podél řeky Lech. Toho dne jí však běh přinesl mnohem více adrenalinu, než by si sama přála. Jak uvádí deník Augsburger Allgemeine, dívka včera při prvním soudním přelíčení popisovala pokus bez jakýchkoli emocí. „Zastavila jsem na chvíli, abych si odpočinula. Najednou mě ale někdo zezadu sevřel a dal mi ruce na pusu, abych nemohla křičet.“

Muž měl poté vyděšené dívce několikrát vulgárně opakovat, že s ní chce mít pohlavní styk. Duchapřítomná dívka se však nehodlala vzdát a násilníkovi se postavila. „Bil mě pěstmi do obličeje i do ostatních částí těla a nechtěl mě pustit. Nakonec jsem jej několikrát kopla a podařilo se mi vysmeknout z jeho sevření. Přišla jsem o mobilní telefon a sluchátka. Když jsem se s policisty vrátila druhý den na místo činu, tak jsem tam našla jen sluchátka.“

Po návratu domů se dívka s hrůznou zkušeností svěřila rodičům a společně kontaktovali policii, která k pátrání po násilníkovi použila helikoptéru. Ale ani tento krok k jeho dopadení nepřispěl. K jeho zatčení došlo až devět dní po přepadení a pokusu o znásilnění. Stalo se tak právě ve chvíli, kdy mladý muž pobýval v obchodním domě, kde měl zajištěnou brigádu. Po převozu na policejní stanici vyšetřovatelé u muže našli dívčin mobilní telefon.

Policisté rovněž zjistili, že podezřelým je třiadvacetiletý afghánský migrant, který žije společně se svým bratrem a matkou v Augsburgu. Do Německa společně přišli před pěti lety z Afghánistánu, kde působil otec rodiny jako soudce. Podle výpovědi jeho dětí a manželky byl však zavražděn Tálibánem. Ve své rodné zemi třiadvacetiletý násilník podle své výpovědi navštěvoval střední školu. I vzhledem k povolání otce rodina patřila do vyšší společenské třídy.

Ale ani tento fakt nezabránil tomu, aby se afghánský migrant choval násilnicky ve veřejném prostoru k neznámé dívce. Osmnáctiletá dívka u soudu uvedla, že se z útoku již psychicky vzpamatovala a běhání se věnuje dál. Pouze si vybrala bezpečnější lokalitu a neběhá již po setmění. Další soudní přelíčení před okresním soudem by mělo dle Augsburger Allgemeine pokračovat pátého března.

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
3005 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683