"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Beseda s Lukášem Lhoťanem v Pardubicích již tento čtvrtek ...

Autor: Redakce | Publikováno: 20.2.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pozvánka pořadatelů akce: Srdečně Vás zveme na naši úvodní akci tohoto roku. Naším hostem bude publicista Lukáš Lhoťan. Ve svých knihách a na blogu Idnes se převážně věnuje tématu islámské komunity v ČR jejímž byl členem při brněnské mešitě.
 
Mezi jeho nejznámější publikace patří "Islám a islamismus v České republice", "Eurabia" či "Arménský holocaust" věnující se genocidě Arménů v roce 1915.
 
Při besedě ho doplní Jitka Zajícová, která pro české čtenáře přeložila knihu "Arabboy" Güner Yasemin Balciové, popisující život přistěhovalců v Německu.
 
Zároveň jsou oba hosté členy Platformy evropské civilizace, která je nástupcem poslanecké iniciativy vzniklé v minulé sněmovně. 
 
Z průběhu akce bude pořizován audio a vizuální záznam a účastníci svým vstupem na besedu souhlasí s případným záznamem své osoby a jeho zveřejněním.
 
Kdy? Čtvrtek 22.2. od 18:00–20:00
Kde? Evropa Restaurant & Pub, Pernštýnské náměstí 54, 53002 Pardubice
 
Lukáš Lhoťan je autorem, či případně vydavatelem, například těchto knih:

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Sex, drogy a islám

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 
Lukáš Lhoťan během jedné ze svých přednášek v roce 2016
Lukáš Lhoťan během jedné ze svých přednášek v roce 2016
 
 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | islám  | Lhoťan
1154 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!Imigranti: Už jedou!Imigrantské "děti" zlikvidovaly hasičeRozhodnutím o hidžábu to nekončí. Na pořadu je zákaz vánočních koled

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

„Hnus v ČR, dělejte něco.“ Masakr v Ostravě: Generál Šándor o příčině, akčních filmech a nesmyslech, které padajíProč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícími
Články autora
Průzkum
Je třeba vytvořit Evropskou armádu proti imigrační invazi? Italský expremiér Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření Evropské armády proti imigrační invazi z Afriky. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď