reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Beseda s Lukášem Lhoťanem v Pardubicích již tento čtvrtek ...

Autor: Redakce | Publikováno: 20.2.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pozvánka pořadatelů akce: Srdečně Vás zveme na naši úvodní akci tohoto roku. Naším hostem bude publicista Lukáš Lhoťan. Ve svých knihách a na blogu Idnes se převážně věnuje tématu islámské komunity v ČR jejímž byl členem při brněnské mešitě.
 
Mezi jeho nejznámější publikace patří "Islám a islamismus v České republice", "Eurabia" či "Arménský holocaust" věnující se genocidě Arménů v roce 1915.
 
Při besedě ho doplní Jitka Zajícová, která pro české čtenáře přeložila knihu "Arabboy" Güner Yasemin Balciové, popisující život přistěhovalců v Německu.
 
Zároveň jsou oba hosté členy Platformy evropské civilizace, která je nástupcem poslanecké iniciativy vzniklé v minulé sněmovně. 
 
Z průběhu akce bude pořizován audio a vizuální záznam a účastníci svým vstupem na besedu souhlasí s případným záznamem své osoby a jeho zveřejněním.
 
Kdy? Čtvrtek 22.2. od 18:00–20:00
Kde? Evropa Restaurant & Pub, Pernštýnské náměstí 54, 53002 Pardubice
 
Lukáš Lhoťan je autorem, či případně vydavatelem, například těchto knih:

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Sex, drogy a islám

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 
Lukáš Lhoťan během jedné ze svých přednášek v roce 2016
Lukáš Lhoťan během jedné ze svých přednášek v roce 2016
 
 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | islám  | Lhoťan
reklama
499 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Přizabil Evropana, tak je to v pořádku nemůže za to chudáček africkej ...Islám v ČT urážet nesmíte, ale křesťanství můžete!Islám je zcela založen na strachu. Strach je opěrným argumentem všech muslimůČesko má ideální počet obyvatel. Žádné muslimy a černochy nepotřebuje ...Romové a Afričané okrádají turisty v Římě ...

ePortal.cz

Tak to je nehorázné rozhodnutí. Zachtělo se vám umlčet TV Barrandov?Vážně jim chcete i nadále platit? Těm, kteří dělají z České televize nedotknutelné božstvo?

euPortal.cz

Česká televize udělala opět pěknou hnusárnu... To snad ani není možnéSeznamte se, George Soros a jeho propojení s papežem Františkem. Bude vám z toho zle...

FreeGlobe.cz

Kurzy sebeobrany pro sestřičky a ochranka v nemocnicích. Všechno kvůli imigrantůmOtrávený agent v Británii: Jasná Putinova stopa? Jak přesně funguje tajemný sovětský superjed. Protiruská hysterie chladne, je třeba přikrmovat

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Ta slova musela být pro Němcovou hudbou sfér. Vždyť už jednou byla tak blizoučko nikoli zrovna postu prezidenta, ale úřadu premiérky vlády ČR. Všechno však tehdy zkazil onen starý mizera Zeman...Putinův triumf a co hrozí

ParlamentniListy.cz

Miloš Zeman: Volby v Rusku byly demokratické, Putin je silný prezident. Rusové mu ze tří čtvrtin věří, to je pro velmoc důležitéZaznělo z Okamurova hnutí: Rozdávají karty, zneužívají k protestům děti, působí tlakem ulice. Byla by politická chyba nechat se vydírat několika desetinami procenta voličů
Články autora