"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo rozděluje český národ? Glosa o volbě prezidenta ...

Autor: Pavel Chrastina | Publikováno: 3.2.2018 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Žijeme v době, která znovu a znovu potvrzuje, že ono prastaré „rozděl a panuj“ platí v plném rozsahu i dnes. Zvoli jsme si prezidenta. Dobře. Ale sledujete-li alespoň trochu, co se děje v médiích tzv. hlavního proudu, dozvíte se ráno, v poledne i večer, že prý národ je nesmiřitelně rozdělen. Je to skutečně pravda?

 

Zastánci tzv. levicového liberalismu, jinými slovy zastánci zánovní odrůdy postmarxismu, by si přáli, aby všichni, kteří volili v poslední volbě proti Zemanovi, byli na jejich straně. Jenže tak tomu ve skutečnosti není. Mnoha Drahošovým voličům se na Zemanovi nelíbily naprosto nepodstatné věci, které často hraničily s malichernostmi. To však ještě neznamená, že by všichni tito lidé byli přesvědčení levicoví liberálové. A jsme u toho.

 

Jak „zkapitalizovat“ volbu nezanedbatelné části těch nevyhraněných, povrchně uvažujících a proto i snadno zmanipulovatelných voličů? O to se nám přece postarají média, zejména ta veřejnoprávní. Jejich vysílání se už týden nese v duchu odmítání výsledků volby a den za dnem nám podsouvají, že národ je neodvratně rozdělen.

 

Zažíváme věci připomínající to, co se stalo po Trumpově zvolení prezidentem Spojených států. Američtí „levicoví liberálové“ soustředění ve staré obamovské administrativě a zejména v médiích, nedokázali demokraticky přijmout výsledek voleb a okamžitě začali organizovat chaos, demonstrace a volat už měsíc po Trumpově zvolení po odvolání jim nepohodlného prezidenta. Dokázali tím jediné. Odhalili se jako nedemokraté, jasně inklinující k diktování svých vlastních názorů. Tyto síly nedokážou čestně přijmout porážku v demokratických volbách.

 

 

Také u nás jsme svědky podobných snah. Ihned po volbě vidíme vytváření a prohlubování příkopů. Kdo tedy ve skutečnosti rozděluje národ? Nejsou to jenom politici a jejich přesvědčení. Na prvním místě to jsou média tzv. hlavního proudu, mezi nimiž vynikají právě ta veřejnoprávní. Jedou podle vzorce: „A teď vám řekneme, co chceme, abyste si mysleli“. Nekonečné diskuse, v nichž mají zastánci bruselských postupů zelenou, nám to mají všechno „správně“ vysvětlit. Nekonečná žvanění o vzdělání a místě bydliště voličů včetně účelových statistik mají ty narýsované příkopy dále prohloubit.

 

Levicoví liberálové a ostatní neomarxisté zoufale potřebují, abychom byli rozděleni. Jsou zde totiž stovky let stará pravidla a společenské zákony, které nelze jen tak škrtnout, obejít, anebo zrušit. Z historie víme, že technologie moci a technologie vlády se v dějinách civilizací příliš nezměnila. Přesto si musíme každý den připomínat, že jiné prastaré úsloví „časy se mění a my se měníme s nimi“ dnes naopak neplatí.

 

Nenechme se rozdělovat pod nedůležitými záminkami. Naopak, proti skutečným hrozbám, tedy nikoli těm vymyšleným a zástupným, se musí celý národ spojit, chce-li přežít. Snad nemusím znovu opakovat, že právě probíhající pokus o islamizaci evropského obyvatelstva je tou nejvážnější a doslova smrtelnou hrozbou. Nejde o nic menšího, než o naši vlastní zemi, naše životy a životy našich potomků. I prezident Zeman v jednom ze svých projevů na mezinárodním fóru označil směřování unie za přípravu superholocaustu, kterému je třeba zabránit. A samozřejmě, ve stejné řadě vidím i zápas o zachování té úrovně svobody a demokracie, které jsme po desítkách let útlaku konečně znovu dosáhli.

 

Semkněme se proti poslednímu tažení Evropské komise, která chce zlomit více než osmdesátiprocentní nesouhlas obyvatel České republiky s islamizací své země. Připravovaný nejnovější bruselský diktát je označován jako tzv. „Dublin 4“ a jeho přijetí by znamenalo nejen ztrátu našeho nezadatelného práva rozhodovat o tom, které imigranty v rámci platných mezinárodních smluv chceme, a které ne, ale obávám se, že by to byl i konec naší dosavadní demokratické ústavy.

 

Dublin 4“ nebudu zvlášť rozebírat, to už za mne udělali jiní. Ve zkratce jen připomenu, že by to znamenalo nepřetržitý proud tisíců neintegrovatelných Afričanů a Asiatů ročně do naší země. Takových, kteří budou kdesi na africkém pobřeží označeni úředníky z OSN jako tzv. „zranitelní uprchlíci“ bez jakékoli prověrky, jen na základě jejich vlastního prohlášení. Nemusím snad připomínat maličkost, že muslimové mají ve svém „právu“ šaría povoleno „nevěřícím“ beztrestně lhát. V kombinaci s dalším připravovaným bruselským „dekretem“ o tom, že dávky pro tyto „imigranty“ by měly být v celé EU sjednoceny (to je oněch často zmiňovaných 21 000 Kč pro jednoho měsíčně) si snad dovedete jasněji představit, k jaké sociální pohromě by u nás v důsledku přijetí těchto rozhodnutí mohlo dojít.

 

Máme tedy na vybranou. Buď budeme jako poslušné ovce krok za krokem směřovat k nevyhnutelnému masakru budoucí občanské války, anebo se sjednotíme se státy střední a východní Evropy a odmítneme bruselský diktát. Sami nedokážeme v jejich systému řízení unie zvrátit nic.

 

Nepodaří-li se ani tohle, zbývá poslední možnost. Opustit unii a znovu, jenže tentokrát na základě naší svobodné vůle, „zadrátovat“ část naší hranice a bedlivě ji střežit. Nevypadá to příliš vesele, že?

 

 

Vraťme se raději k tématu a udělejme závěr. Není to složité. Některá média a někteří politici se nás snaží uměle rozdělovat, většinou pod různými falešnými záminkami. Také vědí, že nebudeme-li svorní, těžko uděláme nějaký odvážný a rozhodující krok pro své vlastní přežití. A vězte, že ti, kdo se nás snaží rozeštvávat, rozhodně nemají na mysli nějaké naše dobro. Jsou v žoldu sil, kterým jsme naprosto lhostejní. Známe výraz, že to tihle lidé dělají buď z blbosti, nebo za peníze. Sám nevím, co z toho je horší.

 

V přicházející nejisté budoucnosti obstojíme jedině tehdy, budeme-li všichni držet spolu a zůstane-li nám naše svobodná vlast nade vše. I za cenu, že za svobodu je třeba čas od času bojovat.

 

P.S. Po dopsání tohoto článku jsem ze své poštovní schránky vylovil Newsletter IVK, leden 2018. Doporučuji přečíst si na jeho stránkách anketu „Jak se stavět k nařízení Dublin IV http://institutvk.cz/files/newslettery/64.pdf?rand=0 Na uvedenou otázku odpovídají politici, politologové, pedagogové, jeden sociolog a dva publicisté. Dozvíte se, že jde opravdu do tuhého.

 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví
1469 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Anglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinciPo nepokojích chce Trump prohlásit ANTIFA za teroristickouDůvod proč se zhoršuje situace Francouzů: Skoro polovina sociálních dávek je vyplácena cizincůmCikáni zabili v centru Budapešti dva mladé MaďaryUž vám to zůstane: Ve Francii pochod na podporu ilegálů

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNikoliv náhodou jsou hlavními protagonisty protiruské kampaně mladí komunální politici, kteří nemají vlastní zkušenost ani s komunismem. O to falešnější a vykalkulovanější je jejich kampaň

euPortal.cz

Bude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku? Cítím se diskriminován. Mám pocit, že moje země byla ukradena nebo že jsem byl unesen a umístěn na neznámém cizím místě, které neuznávám jako domov

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Vracej, víc! EU zaklekla na Babiše. Mastný balíkStudent Šmíd z USA! Násilí v Americe: Nové informace. Podivné
Články autora
Průzkum
Imigranti okamžitě do karantény!? Rakouský exministr vnitra Kickl požaduje, aby ilegální imigranti byli v souvislosti s šířícím se koronavirem okamžitě vzati do karantény, neboť se neví odkud přišli. A Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď