"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Volby online: Zoufaly slušňák Drahoš lživě obvinil Zemana z pozvánky pro 5 000 muslimů ...

Autor: Redakce | Publikováno: 26.1.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Kandidát na prezidenta České republiky samozvaný sluňák Jiří Drahoš v televizní debatě na ČT lživě obvinil prezidenta Miloše Zemana, že v roce 1999 pozval do České republiky 5 000 albánských muslimů. Drahoš doslovně řekl: „Připomínám jenom, že v roce 99 vláda Miloše Zemana nabídla muslimům z Kosova pět tisíc míst v České republice.“ A: „To jste jako premiér mohl aspoň dementovat (výrok o přijímání 5 000 migrantů z Kosova, pozn. Demagog.cz). Vy jste to nedementoval, byla to vládní prohlášení.“

I jinak prodrahošovský web Demagog.cz musel uznat, že Drahoš opakovaně lže. V zdůvodnění tento web píše:  

"Drahošem opakovaně uváděný počet 5 tisíc míst pro uprchlíky z Kosova vychází z odpovědi tehdejšího ministra zahraničí Kavana na tiskové konferenci po jednání vlády v dubnu 1999. Kavan zde, ostatně stejně jako celá vláda, ovšem tento počet nenabídl. Pouze mluvil, že tento počet nejde vyloučit, dodal, že je to předčasné." 

Tedy oba Drahošovy výroky jsou lží, která má asi za účel odlákat Zemanovi protiislámské voliče. To je panečku slušné chováni pana profesora Drahoše, že? Ovšem je zde ještě jeden aspekt. Jak jsme psali již dříve, tak Drahoš již v půlce roku 2017 veřejně řekl, že by tlačil na českou vládu k přijetí tisíců imigrantů/uprchlíku a to na trvalo. Ovšem vláda vedena Zemanem byla ochotna se pouze dočasně o někoho postarat a vrátit ho pak co nejrychleji zpět. A to již nepřiznává ani prodrahošovský web Demagog.cz nebo´t v tom je celkově rozdíl mezi Drahošem a Zemanem.
 
Miloš Zeman není proti pomoci potřebným, ale je proti jejich přesídlení na trvalo do České republiky. Naopak Jiří Drahoš podporuje trvalé přesídlování Afričanů a muslimů do České republiky a podepsal k tomu i prohlášení, které lze vnímat i jako výzvu k muslimům a Afričanům, aby se stěhovali k nám ...

 

Ukázka z debaty: Drahošovi vadí, že Miloš Zeman je prezidentem obyčejných deseti milionu Čechů ... 

K tématu doporučujeme:

Generál a válečný veterán druhé světové války sdělil koho bude volit za prezidenta České republiky!

Více k tématu:

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
5440 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Kastrace imigrantských znásilňovačů! Souhlasíte? Italský ministr vnitra Matteo Salvini volá po chemické kastraci imigrantských znásilňovačů, Co Vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď