"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Drahoš již v 2017 přislíbil podporu dobrovolnému přijetí migrantů nařízených kvótami EU!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.1.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Nikdy jsem neslyšel prezidenta Zemana hrát si na slušňáka, ale kandidát na prezidenta Drahoš neustále tvrdí, že je slušný člověk a lidé mají volit slušného člověka a ne lháře Zemana. Dokonce na tom postavil svou PR. Jenže jak ukazuje téma migrace, tak se sám zamotává do vlastních slov a lže. Ale může se cítit bezpečně, protože ani jedná neziskovka tvrdicí, že bojuje proti manipulacím, fake news a hoaxům nijak jeho lži a manipulace nerozporuje ... Mlčí Jakub Janda z Evropských hodnot, mlčí Manipulatori.cz , mlčí Respekt. Tedy mlčí jen k lžím Drahoše a kydají hromady špíny a hnoje na prezidenta Zemana.

Pojďme se tedy objektivně podívat na Drahošovy lži a analyzovat je. Udělejme to, co nedělají prodrahošovské neziskovky ...

Drahošova lež první

Drahoš se snaží vyvolat svými projevy dojem, že prezident Zeman ho obviňuje z akceptování kvót na migranty, které nám nařizuje EU. To je ovšem lež. Prezident Zeman se pouze Drahoše ptá na jeho výrok ohledně přijetí 2 600 migrantů jenž nám nařizuje EU a Drahoš řekl, že jejich přijetí by přece nebyl problém.

V záznamu debaty TV PRIMA od jedné hodiny čtyřech minut sledujte opakovaně položený dotaz prezidenta Miloše Zemana a Drahošovu odpověď:

Zeman: 

"Nicméně je mi líto, ale citoval jsem Váš výrok z Karlina. Je hezké, že jste proti kvótám, ale na druhé straně, kde je těch 2 600 migrantů, které podle Vašeho názoru nejsou žádný problém?" 

Drahoš:

"Tak nebyl to výrok z Karolína, pane prezidente máte špatnou paměť. A já jsem neřekl, že máme přijmout 2 600 migrantů, řekl jsem jenom, že Česká republika by mohla takové množství lidí, Ukrajina, myslel jsem tím nejenom migrantů - nesouhlas diváku pokřikem a Drahoš reaguje: Hvízdáte proti Ukrajincům, Vietnamcům, lidem z Balkánu ... "

Zeman odpovídá:

"Máte pravdu. Nebyl to Karlín ale lucerna. A o to je to pro vás horší ..."

Drahoš se snaží dále ve videu útočit na Zemana kvůli jeho výroků z dob kosovské krize, že by ČR dočasně mohla přijmout pět tisíc kosovských Albánců a Zeman to nepopírá, ale oponuje mu, že je to jiná situace a jasně říká, že nemá nic proti přijeti Ukrajinců, ale Drahoš hovořil o imigrantech muslimských a Zeman ho prosí, aby si nepletl Ukrajince s muslimy, protože je to úplně jiná kultura.

Výše je popsaný postoj Drahoše a jeho mediální prezentace teď před druhým kolem prezidentských voleb. Ale jaký postoj měl ještě před půl rokem? A jak zněl skutečně jeho výrok?

Podívejme se na pětiminutový záznam jeho výroků dostupny dnes na Youtube Kolegia paměti národa:

Od 4 minuty 40 sekundy hovoří Drahoš:

"Znovu říkám, že nemám problém s tím, nebo určitě by nebyl problém pro desetimilionovou populaci, přijmout tady tu část (tj. předpokládána kvóta na imigranty od EU, pozn.), která na nás spadá. To znamená 2 600 lidí. Ale, ale." Dále hovoří posluchačka a Drahoš reaguje: "Pokud bych byl prezidentem, tak bych na toto téma zavedl velmi intenzivní diskuzi. O tom nemůže rozhodnout prezident. Dobře, ano. Čili s etosem pomoci, jsme humanistický kontinent, jsme, i Česká republika je země, které kdysi bylo pomáhano, tak určitě bych tu debatu v tomto smyslu o o věci zavedl."

Jak vidíte, tak Drahoš v Lucerně vůbec, ale vůbec nahovořil o přijetí Ukrajinců či Vietnamců, ale hovořil o přijetí 2 600 migrantů dle nařízených kvót z EU. Tedy ve vysíláni otevřeně lhal a snažil se z nesouhlasících diváků udělat rasisty a xenofoby.

Mnohem závažnější je to, a media si toho vůbec nevšímají, že Drahoš slíbil, že pokud bude prezidentem, tak povede s českou vládou debatu o tom, aby přijala dobrovolně nařízené množství migrantů podle kvót!! 

Pokud se tedy stane Drahoš prezidentem, tak se máme na co těšit, neboť sám říká, že se nechce bránit proti příjímání migrantů dle nařízených kvót, ale raději by je přijal dobrovolně, aby nás EU nemusela nutit! Je tedy vůči EU stejně podlézavý a poslušný jako byl Emanuel Moravec k Německu a Klement Gottwald k Sovětskému svazu ...

 

A já říkám otevřeně, že takového prezidenta nechci! To už raději vlasteneckého alkoholika a sprosťáka, ale ne slušného zrádce!
 
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

K tématu doporučujeme:

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Ve Frýdku-Místku máme o Drahošovi jasné - je věrný EU ...

 

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
10525 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Green Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav CílekZápad by nás s Ruskem klidně vyměnil, kdyby od něj něco potřeboval. Lekce reálpolitiiky od Lukáše Visingra
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď