"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamizace Británie v roce 2016 - prosinec ...

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 10.1.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

5. prosince. Vládní zpráva doporučuje, aby migranti složili přísahu věrnosti, jakmile dorazí do Velké Británie. Tato zpráva uvedla, že muslimové žijící ve Velké Británii se stále více identifikují s globální islámskou „Ummou" (komunitou), spíše než s tím, že jsou Britové.
 
10. prosince. Žadateli o azyl popsanému jako "přímo modelový moderní terorista al-Kájdy" bylo dovoleno zůstat v Británii přesto, že byl vězněn za plánování útoků v zemi. Tento džihádista, "spící agent", měl být deportován zpět do rodného Jordánska. Ale ministryně vnitra Amber Rudd si své rozhodnutí rozmyslela poté, co mužovi právní zástupci argumentovali, že tam bude mučen.
 
12. prosince. V Derby, v Burton on Trent a v Londýně bylo zatčeno šest lidí kvůli podezření z přípravy teroristického činu. Protiterorističtí vyšetřovatelé oznámili, že překazili zřejmě "významné spiknutí" s cílem zaútočit na Velkou Británii, které bylo inspirováno Islámským státem.
 
13. prosince. Iniciativa “Black Health“ (Černé zdraví) v Leedsu varovala, že ve městech po celé Anglii jsou dívky brány na „dýchánky“, na kterých dochází k ženské obřízce (FGM). Tato charitativní organizace se domnívá, že porodní asistentky z Afriky přilétají do země s úmyslem provádět tyto nezákonné zásahy. Policie v hrabství West Yorkshire přiznala, že si byla vědoma toho, že v jejich okrsku byly na dívkách místně prováděny procedury FGM.
 
15. prosince. Každý týden je na bezplatné právní poradenství žadatelů o azyl vynakládáno z peněz daňových poplatníků více než 600 000 liber (700 000 EURO, 738 000 USD). V posledním finančním roce bylo schváleno bezplatné právní poradenství celkem v 38 005 případech, a často i v případech, kdy se žadatel odvolává proti soudnímu rozhodnutí, kterým mu byl azyl již odepřen.
 
17. prosince. Více než 1 000 muslimů vyšlo do ulic Londýna za skandování "Alláhu Akbar" a dožadování se islámského chalífátu. Shromáždili se před prázdnou budovou syrského velvyslanectví na náměstí Belgrave Square v Londýně, aby protestovali proti americké politice týkající se Aleppa, největšího města v Sýrii.
 
20. prosince. V katedrále v Canterbury byli nasazeni těžce ozbrojení policisté s úkolem chránit betlém proti případným útokům džihádistů.
 
21. prosince. Po teroristickém útoku v Berlíně posílila policie v Bristolu hlídky v centru města kvůli obavám z "islamofóbie".
 
23. prosince. Syed Hoque, 37 let, ze Stoke-on-Trent, byl usvědčen z dvou obvinění financování terorismu. Hoque využil konvoje humanitární pomoci do Sýrie, aby poslal tisíce liber svému extremistickému synovci, který bojoval po boku Al-Kájdy.
 
24. prosince. U Městského soudu ve Westminsteru byli obviněni z výroby výbušnin Munir Hassan Mohammed, 35 let, a Rowaida El-Hassan, 32 let. Eritrejec Mohammed, který žádá ve Velké Británii o azyl, byl také obviněn, že je členem Islámského státu.
 
25. prosince. Ve věznici HMP Bristol bylo pro vězně k vánočnímu obědu hlavním jídlem halal kuře. I ostatní věznice po celé zemi měly v nabídce o Vánocích halal jídlo. Například věznice HMP Birmingham nabídla vězňům halal hovězí maso.
 
26. prosince. Šedesát dětí je každý týden doporučeno do Preventivního protiteroristického vládního programu. V roce 2015/16, to bylo přibližně 7 500 doporučení, to je 20 denně. Z toho bylo 3 100 dětí ve věku do 18 let a 61 jich bylo mladších 10 let.
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

 
K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | imigrace  | přistěhovalectví
1913 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď