"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamizace Británie v roce 2016 - listopad ...

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 9.1.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

1. listopadu. Šaría soudy pracují "všude v této zemi," říká Ahmad Al-Dubayan, předseda Britské rady Šaría soudů, orgánu zřízeného ke standardizaci správy islámského práva ve Velké Británii. Řekl, že je nemožné zjistit, kolik Šaría soudů v Británii působí.
 
4. listopadu. Vedoucí představitel římsko-katolické církve v Anglii a Walesu kardinál Vincent Nichols řekl, že Britové se mají hodně co učit od "živosti muslimské víry" uprchlíků a migrantů přicházejících do Spojeného království.
 
4. listopadu. Konvertita ke křesťanství Nissar Hussain byl nucen uprchnout ze svého domova v Manninghamu poté, co byl vystaven obtěžování a násilí ze strany muslimů. Řekl: "Toto extrémní pronásledování některými lidmi v muslimské komunitě, protože jsme konvertité, nás jako rodinu zničilo." Hussain, 50-letý otec šesti dětí, řekl, že jeho rodina a on byli vystaveni obtěžování, zastrašování a strachu z rukou muslimských zastánců tvrdé linie od roku 2008, kdy se objevil v dokumentárním filmu televizní stanice Channel 4 o týrání muslimských konvertitů.
 
7. listopadu. Whistleblower ze Scotland Yardu se domnívá, že Korunní zastupitelství (CPS) se neodvažuje stíhat zločiny ze cti, protože se obává „nepokojů" v asijských komunitách. Také odhalil, že "apatie" mezi státními zástupci vedla ke kolapsu kauzy, která mohla vést k prvnímu odsouzení za vynucené manželství v Anglii.
 
11. listopadu. Korunní zastupitelství (CPS) se nezabývalo případem asijské ženy, jejíž rodina ji přinutila k potratu, ze strachu, že bude označena jako rasistická organizace. Mohlo to být první odsouzení za interrupci kvůli výběru pohlaví plodu, ale CPS upustilo od vyšetřování případu, protože se obávalo "politické korektnosti".
 
14. listopadu. Oběť znásilnění v Dolní sněmovně vypověděla, že Šaría soudy nařizují ženám, aby zůstaly s násilnickými manžely. Matka dvou dětí vypověděla, že byla bita, okradena a znásilněna svým odcizeným manželem, přestože mu britské soudy zakázaly se k ní přiblížit. Rodinný nátlak však tuto britskou Pákistánku přesvědčil, aby se pokusila dosáhnout islámského rozvodu u Šaría soudu. Očekávala, že se jí dostane soucitného vyslyšení, namísto toho jí však bylo řečeno, že se má vrátit ke svému násilnickému manželovi.
 
16. listopadu. Policie v hrabství Bedfordshire smazala na Twitteru příspěvky týkající se „Měsíce informovanosti o islamofobii“, poté co ji lidé upozornili na to, že použité logo je podobné gestu populárnímu u džihádistů ISIS.
 
20. listopadu. Národní zdravotní služba (NHS) upozornila policii v Anglii a Walesu v období od července 2015 do června 2016 na 420 pacientů a zaměstnanců kvůli obavám, že byli vystaveni riziku radikalizace. Statistiky ukazují, v průměru 35 upozornění za měsíc, kdežto v předchozím roce to bylo 21 upozornění měsíčně.
 
24. listopadu. Džihádisté podezřelí z provádění teroristických útoků v Paříži a Bruselu použili na financování svých zločinů britské platby sociálních dávek. Korunní soud v Kingstonu vyslechl, jak někteří z nejznámějších a nejstíhanějších teroristů v Evropě použili peníze britských daňových poplatníků k financování svých aktivit v Sýrii i na jiných místech.
 
26. listopadu. Více než polovina žadatelů o azyl se vyjádřila o kvalitě poskytnutého bydlení, financovaného daňovými poplatníky jako o "zcela neadekvátním". Jen 11 % dotazovaných lidí řeklo, že bydlení je výborné, 8 % ho popsalo jako dobré a 14 % uvedlo, že je adekvátní.
 
28. listopadu. Tareena Shakil, žena z Burtonu, která se stala první ženou z Velké Británie uvězněnou za vstup do řad Islámského státu, obdržela na svoji obhajobu více než 132 000 liber zaplacených daňovými poplatníky.
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

 
K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | imigrace  | přistěhovalectví
1817 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nová německá vláda již otevřeně deklaruje snahu vytvořit z EU Spojené státy evropské!Na zříceném britském bombardéru ve Středozemním moři jsou možná jaderné zbraněLukašenkova 5.kolona: německé neziskovky chtějí přijmout imigrantyPapamobil vpohodě, Zemanova kukaň bizarníŠvédsko: LGBT fanatici se tam snažili pomoci chemie měnit pohlaví dětí a těžce jim ublížili

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Co když už není žádné lůžko, zajímal se Lutonský z ČT. Odpověď překvapilaCo Janda napáchal proti Rusku, napáchá teď proti Číně. Na vnitru budou mít pré, obává se Jaroslav Bašta
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď