"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamizace Británie v roce 2016 - listopad ...

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 9.1.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

1. listopadu. Šaría soudy pracují "všude v této zemi," říká Ahmad Al-Dubayan, předseda Britské rady Šaría soudů, orgánu zřízeného ke standardizaci správy islámského práva ve Velké Británii. Řekl, že je nemožné zjistit, kolik Šaría soudů v Británii působí.
 
4. listopadu. Vedoucí představitel římsko-katolické církve v Anglii a Walesu kardinál Vincent Nichols řekl, že Britové se mají hodně co učit od "živosti muslimské víry" uprchlíků a migrantů přicházejících do Spojeného království.
 
4. listopadu. Konvertita ke křesťanství Nissar Hussain byl nucen uprchnout ze svého domova v Manninghamu poté, co byl vystaven obtěžování a násilí ze strany muslimů. Řekl: "Toto extrémní pronásledování některými lidmi v muslimské komunitě, protože jsme konvertité, nás jako rodinu zničilo." Hussain, 50-letý otec šesti dětí, řekl, že jeho rodina a on byli vystaveni obtěžování, zastrašování a strachu z rukou muslimských zastánců tvrdé linie od roku 2008, kdy se objevil v dokumentárním filmu televizní stanice Channel 4 o týrání muslimských konvertitů.
 
7. listopadu. Whistleblower ze Scotland Yardu se domnívá, že Korunní zastupitelství (CPS) se neodvažuje stíhat zločiny ze cti, protože se obává „nepokojů" v asijských komunitách. Také odhalil, že "apatie" mezi státními zástupci vedla ke kolapsu kauzy, která mohla vést k prvnímu odsouzení za vynucené manželství v Anglii.
 
11. listopadu. Korunní zastupitelství (CPS) se nezabývalo případem asijské ženy, jejíž rodina ji přinutila k potratu, ze strachu, že bude označena jako rasistická organizace. Mohlo to být první odsouzení za interrupci kvůli výběru pohlaví plodu, ale CPS upustilo od vyšetřování případu, protože se obávalo "politické korektnosti".
 
14. listopadu. Oběť znásilnění v Dolní sněmovně vypověděla, že Šaría soudy nařizují ženám, aby zůstaly s násilnickými manžely. Matka dvou dětí vypověděla, že byla bita, okradena a znásilněna svým odcizeným manželem, přestože mu britské soudy zakázaly se k ní přiblížit. Rodinný nátlak však tuto britskou Pákistánku přesvědčil, aby se pokusila dosáhnout islámského rozvodu u Šaría soudu. Očekávala, že se jí dostane soucitného vyslyšení, namísto toho jí však bylo řečeno, že se má vrátit ke svému násilnickému manželovi.
 
16. listopadu. Policie v hrabství Bedfordshire smazala na Twitteru příspěvky týkající se „Měsíce informovanosti o islamofobii“, poté co ji lidé upozornili na to, že použité logo je podobné gestu populárnímu u džihádistů ISIS.
 
20. listopadu. Národní zdravotní služba (NHS) upozornila policii v Anglii a Walesu v období od července 2015 do června 2016 na 420 pacientů a zaměstnanců kvůli obavám, že byli vystaveni riziku radikalizace. Statistiky ukazují, v průměru 35 upozornění za měsíc, kdežto v předchozím roce to bylo 21 upozornění měsíčně.
 
24. listopadu. Džihádisté podezřelí z provádění teroristických útoků v Paříži a Bruselu použili na financování svých zločinů britské platby sociálních dávek. Korunní soud v Kingstonu vyslechl, jak někteří z nejznámějších a nejstíhanějších teroristů v Evropě použili peníze britských daňových poplatníků k financování svých aktivit v Sýrii i na jiných místech.
 
26. listopadu. Více než polovina žadatelů o azyl se vyjádřila o kvalitě poskytnutého bydlení, financovaného daňovými poplatníky jako o "zcela neadekvátním". Jen 11 % dotazovaných lidí řeklo, že bydlení je výborné, 8 % ho popsalo jako dobré a 14 % uvedlo, že je adekvátní.
 
28. listopadu. Tareena Shakil, žena z Burtonu, která se stala první ženou z Velké Británie uvězněnou za vstup do řad Islámského státu, obdržela na svoji obhajobu více než 132 000 liber zaplacených daňovými poplatníky.
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

 
K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | imigrace  | přistěhovalectví
1441 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Turecko veřejně deklaruje snahu vojensky obsadit Kypr, Řecko, Bulharsko a další zeměNěmecko se vrací k praktikám nacistů a komunistů. Novodobé GESTAPO začne nejprve na internetuBravo! Premier Orbán popřál polskému prezidentovi Dudovi k vítězstvíVeřejnoprávní media ovládá skupina, která šíří propagandu proti většině obyvatel České republikyMuslimové ve Francií brutálně ukopali k smrti řidiče autobusu - chtěl po nich jízdenku a roušku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneTurečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicích

euPortal.cz

Mezi mládeží do 16 let jsou teď v USA bílí menšinou, zjišťuje statistický úřad USAPanna Mária naliehavo varuje pred odpadlíctvom

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Black Lives Matter, cenzurování filmů? Režisér Adamec se svěřil s osobními zkušenostmi z USASoros posílá 220 milionů dolarů do černošských organizací. Český politik tuší, co za tím je
Články autora
Průzkum
Je ANTIFA teroristickou? Po dramatických nepokojích v USA chce Trump zapsat ANTIFA do seznamu teroristických skupin. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď