"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děsivý začátek roku v Itálií - fyzické útoky uprchlíků na Italy ...

Autor: A A | Publikováno: 16.1.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ITÁLIE/FLORENCIE/SILVESTR: ZMLÁCENI BEZ MOTIVU/DALŠÍ KULTURNÍ OBOHACENÍ. Nejméně pět obětí násilných činů, pravděpodobně gangu Severoafričanů. Diegovi Capolongovi se asi navždy zapíše do paměti scéna právě ze silvestrovské noci na Náměstí Republiky kolem 4. hodiny ranní prvního dne roku 2018. Plný ran a šrámů, byl přepaden nečekaně, bez důvodu. 
 
Na vše si pamatuje mlhavě: "Dívali jsme se na mobily, mí přátelé se vraceli do hotelu, já bych se býval vrátil k mému strýci, kde jsem byl na návštěvě. Z ničeho nic jsem dostal nakládačku, naprosto bez důvodu, ztratil jsem vědomí pod náporem kopanců a ran. Jsem vůbec rád za to, že to ještě mohu vyprávět." Scéna se udála před očima jednoho z kamarádů, Damiana Lorenziho, který jen zázrakem unikl této ruské ruletě. "Agrese bez motivu", opakuje mladík. "Kdyby nás okradli, tak alespoň by tohle všechno mělo nějaké odůvodnění..." Šokovaná je i matka sedmnáctiletého mladíka, který byl zasažen do hlavy, má rozbitý nos a zažil mnoho strachu. "Nemůžeme už více žít v našem městě", říká žena. "Cítím hrozný vztek." 
 
A kdo jsou viníci? Všichni přítomní se shodují na Severoafričanech okolo dvaceti let, možná pod vlivem návykových látek, ač dle výpovědí to zas až tak nevypadalo: "..jak útočili, nezdáli se mi opilí..." upřesňuje Damiano. K napadení použili láhev a opravdu se zdá, že prostě jen tak, pro zábavu, takový "knockout game."
 
Oběti násilí se setkaly v nemocnici. Různé skupinky, které se mezi sebou neznaly: společné měli všichni pouze to, že se rozhodli strávit Silvestr na náměstí ve Florencii kolem 4. ráno, každý se bavil po svém, když přišla nečekaná a bezdůvodná vlna násilí.
 
Zdroj: lanazione.it
 
Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu a u nás budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
2685 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683