"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děsivý začátek roku v Itálií - fyzické útoky uprchlíků na Italy ...

Autor: A A | Publikováno: 16.1.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ITÁLIE/FLORENCIE/SILVESTR: ZMLÁCENI BEZ MOTIVU/DALŠÍ KULTURNÍ OBOHACENÍ. Nejméně pět obětí násilných činů, pravděpodobně gangu Severoafričanů. Diegovi Capolongovi se asi navždy zapíše do paměti scéna právě ze silvestrovské noci na Náměstí Republiky kolem 4. hodiny ranní prvního dne roku 2018. Plný ran a šrámů, byl přepaden nečekaně, bez důvodu. 
 
Na vše si pamatuje mlhavě: "Dívali jsme se na mobily, mí přátelé se vraceli do hotelu, já bych se býval vrátil k mému strýci, kde jsem byl na návštěvě. Z ničeho nic jsem dostal nakládačku, naprosto bez důvodu, ztratil jsem vědomí pod náporem kopanců a ran. Jsem vůbec rád za to, že to ještě mohu vyprávět." Scéna se udála před očima jednoho z kamarádů, Damiana Lorenziho, který jen zázrakem unikl této ruské ruletě. "Agrese bez motivu", opakuje mladík. "Kdyby nás okradli, tak alespoň by tohle všechno mělo nějaké odůvodnění..." Šokovaná je i matka sedmnáctiletého mladíka, který byl zasažen do hlavy, má rozbitý nos a zažil mnoho strachu. "Nemůžeme už více žít v našem městě", říká žena. "Cítím hrozný vztek." 
 
A kdo jsou viníci? Všichni přítomní se shodují na Severoafričanech okolo dvaceti let, možná pod vlivem návykových látek, ač dle výpovědí to zas až tak nevypadalo: "..jak útočili, nezdáli se mi opilí..." upřesňuje Damiano. K napadení použili láhev a opravdu se zdá, že prostě jen tak, pro zábavu, takový "knockout game."
 
Oběti násilí se setkaly v nemocnici. Různé skupinky, které se mezi sebou neznaly: společné měli všichni pouze to, že se rozhodli strávit Silvestr na náměstí ve Florencii kolem 4. ráno, každý se bavil po svém, když přišla nečekaná a bezdůvodná vlna násilí.
 
Zdroj: lanazione.it
 
Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu a u nás budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Dále doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
1980 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Islamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděAmerický generál hovoří o puči, který proběhl v USA po 11. září, a plánu o napadání států – Irák, Afghánistán, Sýrie...a Írán

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minutUkradené výročí. Lidé v roce 1989 chtěli svobodu, a ta dnes stejně mizí. Prezident chce v listopadu mlčet, našel pochopení. Kromě knížete a Gazdíka...
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď