"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejen silvestr! Takto řádili migranti o Halloweenu v Rakousku ..

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 8.1.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Uprchlíci neznásilňují pouze o silvestru, toto je z listopadu: Bouřlivé oslavy Halloweenu jsou již letos minulostí, ale některé rakouské ženy na něj asi budou v hrůze vzpomínat ještě dlouho. Obě zde zmiňované byly napadeny sexuchtivými migranty ze zemí třetího světa.

Zlověstně vyřezané výrazy na svítících dýních, čarodějnické kostýmy a další atributy, které neodmyslitelně patří k Halloweenu a které budí děs a hrůzu. Dvě rakouské ženy z Gmundenu a Lince však prodělaly o halloweeenské noci mnohem děsivější zkušenost. Staly se obětí sexuální napadení a musely svést asi nejdůležitější boj ve svém dosavadním životě. Naštěstí nedošlo k nejhoršímu, ale přesto obě dvě oběti děsivé zkušenosti jen tak z paměti nedostanou.

V prvním případě napadl na zastávce Dornach v „lepší“ čtvrti Lince, St. Magdalena, jednadvacetiletý Afghánec mladou ženu, která se právě vracela z halloweenské párty. Migrant se k ženě znenadání přitočil a dožadoval se pohlavního styku. Prudce ji srazil k zemi, ale žena se nehodlala jen tak vzdát. Škrábala jej na obličeji a zuřivě se bránila všemi svými silami. Překvapený útočník nakonec ustoupil, ale to ještě nebyl konec.

Ženě se podařilo se mu vytrhnout a dát se na útěk. Zaskočený násilník se však nicméně rychle vzpamatoval a brzy svoji oběť dohnal a pokusil se ji opět znásilnit. Ani tentokrát se žena nedala, opět mu poškrábala obličej. Dokázala se mu vytrhnout i podruhé a tentokrát již stihla kontaktovat policii, která afghánského migranta dopadla do několika málo minut. Především díky škrábancům, které mu žena způsobila, měla policie svůj úkol značně ulehčený.

Dvacetiletá oběť v Gmundenu musela dle deníku Kronen Zeitung společně s další ženou čelit třem žadatelům o azyl. „Čekala jsem se svojí kamarádkou na její matku, když nás začali obtěžovat tři přistěhovalci. Jeden z nich na mě sahal a poté mě udeřil velmi bolestivě hlavou do nosu. Další dva se přihnali k našemu vozu a ukazovali nám své genitálie,“ vypověděla mladá žena na policii, kterou se naštěstí podařilo oběma ženám kontaktovat.

Než však dorazila policie na místo, nejagresivnější z útočníků byl již pryč a ostatní dva začali dělat, že nerozumí německy. „Policie nám sdělila, že nemůže nic dělat,“ stěžovala si oběť rakouským médiím. Jak uvádí server Wochenblick, opět se potvrdilo, že zejména Afghánci se podílí na sexuálních deliktech nadstandardně. Konkrétně v Linci došlo ke znásilnění pro změnu africkým migrantem minulý měsíc a jeho obětí se stala třicetiletá žena. To samé se přihodilo v létě osmnáctileté dívce z Lince, kterou znásilnil Turek a Afghánec.

K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
2071 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Teroristé pod ochranou Turecka oslavuji vraždy ve FranciíPROHLÁŠENÍ ÚSTŘEDÍ MUSLIMSKÝCH OBCÍ V ČR K UDÁLOSTEM VE FRANCII Ukrajina podporuje útok muslimského Ázerbájdžánu na křesťanskou ArméniíByla vyhlášena třetí světová válka! Židovsko-křesťanské civilizaci: Ex-ministrVídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kostele

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

S Turkem lépe než s eurobolševiky: Pro Putina spolehlivý partner? Dva suveréni se vždy dohodnou. Při vzájemném respektu i na Karabachu. Žádný vývoz demokracie. Dvě nezávislé velmoci – dvě civilizaceNový papežův skandál: Homosvazky. Kdo to nečekal, byl naivní. Pohan Bergoglio ve službách NWO totality. Světské i církevní bažiny potřebují dementního zločince Bidena. Padne poslední hradba?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Svědectví přímo z vytížené nemocnice: Jaro bylo trochu obtížnější cvičení. Jestliže to nepochopí lídé, může se vláda stavět na hlavuPoslanec Ondráček navrhuje zrušit povinné koncesionářské poplatky. Vláda to ale prý shodí ze stolu
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď