"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejen silvestr! Takto řádili migranti o Halloweenu v Rakousku ..

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 8.1.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Uprchlíci neznásilňují pouze o silvestru, toto je z listopadu: Bouřlivé oslavy Halloweenu jsou již letos minulostí, ale některé rakouské ženy na něj asi budou v hrůze vzpomínat ještě dlouho. Obě zde zmiňované byly napadeny sexuchtivými migranty ze zemí třetího světa.

Zlověstně vyřezané výrazy na svítících dýních, čarodějnické kostýmy a další atributy, které neodmyslitelně patří k Halloweenu a které budí děs a hrůzu. Dvě rakouské ženy z Gmundenu a Lince však prodělaly o halloweeenské noci mnohem děsivější zkušenost. Staly se obětí sexuální napadení a musely svést asi nejdůležitější boj ve svém dosavadním životě. Naštěstí nedošlo k nejhoršímu, ale přesto obě dvě oběti děsivé zkušenosti jen tak z paměti nedostanou.

V prvním případě napadl na zastávce Dornach v „lepší“ čtvrti Lince, St. Magdalena, jednadvacetiletý Afghánec mladou ženu, která se právě vracela z halloweenské párty. Migrant se k ženě znenadání přitočil a dožadoval se pohlavního styku. Prudce ji srazil k zemi, ale žena se nehodlala jen tak vzdát. Škrábala jej na obličeji a zuřivě se bránila všemi svými silami. Překvapený útočník nakonec ustoupil, ale to ještě nebyl konec.

Ženě se podařilo se mu vytrhnout a dát se na útěk. Zaskočený násilník se však nicméně rychle vzpamatoval a brzy svoji oběť dohnal a pokusil se ji opět znásilnit. Ani tentokrát se žena nedala, opět mu poškrábala obličej. Dokázala se mu vytrhnout i podruhé a tentokrát již stihla kontaktovat policii, která afghánského migranta dopadla do několika málo minut. Především díky škrábancům, které mu žena způsobila, měla policie svůj úkol značně ulehčený.

Dvacetiletá oběť v Gmundenu musela dle deníku Kronen Zeitung společně s další ženou čelit třem žadatelům o azyl. „Čekala jsem se svojí kamarádkou na její matku, když nás začali obtěžovat tři přistěhovalci. Jeden z nich na mě sahal a poté mě udeřil velmi bolestivě hlavou do nosu. Další dva se přihnali k našemu vozu a ukazovali nám své genitálie,“ vypověděla mladá žena na policii, kterou se naštěstí podařilo oběma ženám kontaktovat.

Než však dorazila policie na místo, nejagresivnější z útočníků byl již pryč a ostatní dva začali dělat, že nerozumí německy. „Policie nám sdělila, že nemůže nic dělat,“ stěžovala si oběť rakouským médiím. Jak uvádí server Wochenblick, opět se potvrdilo, že zejména Afghánci se podílí na sexuálních deliktech nadstandardně. Konkrétně v Linci došlo ke znásilnění pro změnu africkým migrantem minulý měsíc a jeho obětí se stala třicetiletá žena. To samé se přihodilo v létě osmnáctileté dívce z Lince, kterou znásilnil Turek a Afghánec.

K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
2256 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď