"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Na západní frontě NEklid: Na Silvestra imigranti uštědřili Evropě další lekci

Autor: -bj- | Publikováno: 4.1.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na 1000 podpálených aut, v Chennevières-sur-Marne policisté imigranty likvidačně zlynčováni. «Kdo napadá policisty, napadá stát!», postěžoval si francouzký prezident Macron. «Vražedné barbarství!», úpí francouzské policejní odbory. «Naprosto politováníhodné a nepřijatelné!», ošívá se francouzský ministr vnitra Collomb.
 
Obdobné výkřiky umístil na Twitter belgický ministr vnitra Jambon : «To, co se stalo v noci (Na Silvestra) v Bruselu je naprosto nepřijatelné!». Nejnásilnější situace se odehrávaly v profláklé imigrantské čtvrti Molenbeek, kde «mladí» (imigranti) napadali policisty a hasiče a jejich vozidla, v Anderlechtu podpoalovali auta a Harenu dokonce policejní komisariát.
 
Střelba, sexuální útoky na ženy a zejména útoky na policisty a příslušníky složek záchranného systému na Silvestra v Německu dovedly ministra spravedlnosti Heiko Maase až ke zvolání «Útoky jsou absolutně nepřijatelné a musí být přísněji trestány!» A je vůbec otázkou, zda by za skandální ‘sivestrovské ohrady pro ženy’ nemělo být Německo pohnáno před Evropský soud za porušování základních demoratických principů.
 
A nejhorší silvestrovskou bilanci má pak Londýn, který počítá své mrtvé – nejméně 4 ubodaní...
 
Jestliže dnes nejen západní veřejnost, ale i nejvyšší politici vyzývají k zakročení proti imigrantskému násilí, pak by i v ČR měli mít největší preference ti kandidáti, kteří se hlásí reálně obsloužit tento největší společenský a státní zájem dneška.
 
 
 
K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 
 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
1198 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď