"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamizace Německa v roce 2016 - únor

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 27.11.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Masová migrace z muslimského světa způsobuje urychlování islamizace Německa, o čemž svědčí šíření no-go zón, šaría soudů, polygamie a dětských sňatků. Masová migrace je také zodpovědná za společenský rozvrat v podobě džihádistických útoků, epidemie znásilnění migranty, krize veřejného zdravotnictví, rostoucí kriminality a horečné snahy německých občanů koupit si zbraně pro vlastní obranu - a dokonce i emigrace z Německa.

ÚNOR 2016

2. února. Na území Německa vstoupilo v lednu roku 2016 celkem 91 671 migrantů - v průměru přibližně 3 000 migrantů denně.

4. února. Německá policie zatkla čtyři členy buňky údajně plánující džihádistické útoky v Berlíně. Vůdce skupiny – 35-letý Alžířan, který bydlel se svou ženou a dvěma dětmi v azylovém centru v Attendornu - dorazil do Německa vydávaje se za žadatele o azyl ze Sýrie. Údajně absolvoval vojenský výcvik Islámského státu.

5. února. Šéf Spolkového úřadu pro ochranu ústavy BfV (německá vnitřní civilní zpravodajská služba) Hans-Georg Maassen připustil, že je možné, že v Německu je mezi uprchlíky více než 100 bojovníků Islámského státu. O některých z nich je přitom známo, že do země vstoupili s falešnými nebo odcizenými pasy.

8. února. Německá policie zatkla údajného velitele ISIS, který žil v azylovém centru v Sankt Johann. 32-letý džihádista, který se vydával za syrského žadatele o azyl, vstoupil do Německa na podzim roku 2015.

16. února. Podle uniklé policejní zprávy spáchali v roce 2015 migranti 208 344 trestných činů. Toto číslo představovalo 80 % nárůst v porovnání s rokem 2014. V období od ledna do prosince 2015 se denně řešilo přibližně 570 trestných činů spáchaných migranty, což je 23 trestných činů za hodinu.

Skutečný počet trestných činů spáchaných migranty je však mnohem vyšší, protože zpráva zahrnovala pouze zločiny, které byly vyřešeny (aufgeklärten Straftaten). Statistiky ukazují, že se vyřeší jen asi polovina všech trestných činů spáchaných v Německu v daném roce (Aufklärungsquote). Z toho vyplývá, že skutečný počet zločinů spáchaných migranty v roce 2015 přesáhl 400 000.

16. února. Policie udělala razii v domech 44 salafistů v Brémách. Brémský ministr vnitra Ulman Mäurer řekl: "Je poněkud apokalyptické, že existují lidé žijící ve středu našeho města, kteří jsou ze dne na den připraveni se masivně podílet na teroru Islámského státu."

25. února. Afghánští žadatelé o azyl napadli tři dívky v nákupním centru Sophienhof v Kielu. Po zveřejnění fotografií dívek na sociálních sítích se k těmto dvěma mužům připojilo nejméně 30 dalších migrantů, kteří začali dívky obtěžovat. Když dorazili policisté, tak je migranti verbálně a fyzicky napadli. Pouze dva z pachatelů byli zadrženi.

26. února. 15-letá německá dívka marockého původu bodla a zranila policistu na hlavním železničním nádraží v Hannoveru. Toto bodnutí bylo prvním německým teroristickým útokem inspirovaným Islámským státem. Policie to popsala takto: "Pachatelka neprojevovala žádné emoce. Zajímala se jen o svůj muslimský šátek. Nezajímalo ji, jestli policista přežil."

29. února. Německé úřady připustily, že ztratily stopu přibližně 130 000 migrantů, kteří do země vstoupili v roce 2015. Přiznání bylo reakcí na parlamentní otázku opoziční strany Die Linke. Toto přiznání vyvolalo obavy, že mezi těmito „ztracenými“ migranty mohou být džihádisté, kteří vstoupili do země vydávajíce se za uprchlíky.

 
Soeren Kern je vedoucí spolupracovník Gatestone Institute se sídlem v New Yorku.
Překlad článku Soerena Kerna The Islamization of Germany in 2016. "Germany is no longer safe." pro českou verzi Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou."
 
Předchozí díly seriálu:

 

 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

K tématu doporučujeme:
 
Dále doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
2382 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď