"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamizace Německa v roce 2016. „Německo již není bezpečné.“

Autor: Libor Popovský | Publikováno: 22.11.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Masová migrace z muslimského světa způsobuje urychlování islamizace Německa, o čemž svědčí šíření no-go zón, šaría soudů, polygamie a dětských sňatků. Masová migrace je také zodpovědná za společenský rozvrat v podobě džihádistických útoků, epidemie znásilnění migranty, krize veřejného zdravotnictví, rostoucí kriminality a horečné snahy německých občanů koupit si zbraně pro vlastní obranu - a dokonce i emigrace z Německa.

Ministr ekonomické spolupráce a rozvoje Gerd Müller varoval, že největší migrační toky do Evropy teprve přijdou. Řekl, že se dosud dostalo do Evropy jen 10 % migrantů z chaosu v Iráku a Sýrii: "Osm až deset miliónů migrantů je stále na cestě."

"Existují písemné pokyny... o uprchlících dnes nemůžeme říkat nic negativního. Toto je vládní žurnalistika a vede to k situaci, kdy v nás veřejnost ztrácí důvěru. Je to skandální.“ - Wolfgang Herles, veřejná rozhlasová stanice Deutschlandfunk.

Turecká vláda poslala 970 duchovních, z nichž většina nemluví německy, aby v Německu vedli 900 mešit, které kontroluje Turecká islámská unie pro náboženské záležitosti (DITIB), pobočka Ředitelství pro náboženské záležitosti turecké vlády, známého v turečtině jako Diyanet. Kritici obviňují tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana z toho, že používá mešity DITIB k tomu, aby zabránil integraci tureckých migrantů do německé společnosti.

Ředitel policie v Kolíně nad Rýnem odhalil, že mu bylo nařízeno, aby z interní policejní zprávy o silvestrovských masových sexuálních útocích v Kolíně nad Rýnem odstranil slovo "znásilnění". Sdělil, že mu úředník ministerstva vnitra Severního Porýní-Vestfálska rozzlobeně řekl: "Toto není znásilnění. Odstraňte to slovo z vaší zprávy. Předložte novou zprávu.“

Německá pobočka Open Doors, nevládní organizace podporující pronásledované křesťany, informovala o tom, že v německých centrech pro uprchlíky jsou tisíce křesťanů pronásledovány muslimy, a někdy dokonce i jejich strážci....

23letý irácký žadatel o azyl, který na sobě měl tričko se slovy "Jsem muslim, nepanikařte", byl ostatními uprchlíky napaden za urážku islámu. Byl zbit tak surově, že musel být hospitalizován.
Podle průzkumu věří polovina ze tří miliónů etnických Turků žijících v Německu, že je důležitější se řídit islámským zákonem šaría než německými zákony, pokud jsou tyto zákony spolu v rozporu.

Z uniklého dokumentu získaného serverem Spiegel Online vyplynulo, že více než 33 000 migrantů, kteří měli být deportováni, je stále v Německu, a je o ně postaráno na účet německých daňových poplatníků. Mnozí migranti zničili své cestovní pasy a zřejmě lhali o zemích svého původu, aby znemožnili svoji deportaci....

Podle zprávy Spolkového kriminálního úřadu spáchali migranti v průběhu prvních šesti měsíců roku 2016 142 500 trestných činů. To odpovídá 780 trestným činům spáchaným migranty za den, nebo 32,5 trestným činům za hodinu, což je v porovnání s rokem 2015 nárůst o téměř 40 %. Údaje zahrnují pouze ty trestné činy, v nichž byl podezřelý migrant zadržen.

Bild, největší deník v Německu, varoval, že země "kapitulovala před islámským právem"

Německá muslimská populace překročila v roce 2016 poprvé hranici šesti miliónů. Německo se nyní přetahuje s Francií o pozici země s největší muslimskou populaci v západní Evropě.

Růst německé muslimské populace je poháněn masovou migrací. Odhaduje se, že k více než jednomu miliónu migrantů, kteří přišli v roce 2015, přišlo v roce 2016 do Německa dalších přibližně 300 000 migrantů. Podle Ústřední rady muslimů v Německu tvořili nejméně 80 % (což je 800 000 v roce 2015 a 240 000 v roce 2016) nově příchozích muslimové.

Podle údajů extrapolovaných ze studie Pew Research Center o růstu muslimského obyvatelstva v Evropě je i bez nově příchozích míra růstu populace muslimské komunity již žijící v Německu zhruba 1,6 % ročně (což je 77 000).

Na základě projekcí Pew Research Center, které byly zveřejněny před současnou migrační krizí, měla populace muslimů v Německu dosáhnout do konce roku 2015 odhadovaných 5 145 000.
Přičtením 800 000 muslimských migrantů, kteří přišli do Německa v roce 2015 a 240 000, kteří přišli v roce 2016, v kombinaci s přirozeným nárůstem 77 000, se muslimská populace Německa zvýšila o 1 117 000, a do konce roku 2016 dosáhla odhadovaných 6 262 000. To představuje přibližně 7,5 % z celkové 82 miliónové populace Německa.

Masová migrace z muslimského světa způsobuje urychlování islamizace Německa, o čemž svědčí šíření no-go zón, šaría soudů, polygamie a dětských sňatků. Masová migrace je také zodpovědná za společenský rozvrat v podobě džihádistických útoků, epidemie znásilnění migranty, krize veřejného zdravotnictví, rostoucí kriminality a horečné snahy německých občanů koupit si zbraně pro vlastní obranu - a dokonce i emigrace z Německa.

Dále následuje chronologický přehled některých klíčových příběhů islamizace Německa v roce 2016.

LEDEN 2016

1. ledna. Davy muslimských mužů "arabského nebo severoafrického" původu sexuálně napadly stovky žen v Kolíně nad Rýnem, a dalších německých městech. Kolínský policejní šéf Wolfgang Albers to nazval "zcela novou dimenzí zločinu". Vláda a mainstreamová média byly obviněny ze zakrývání zločinů ve snaze vyhnout se podněcování proti-imigračních nálad.
 

1. ledna. Předseda vlády Bádenska-Württemberska Winfried Kretschmann odmítl obavy veřejnosti ohledně "údajné islamizace" Německa. Zeptal se: "Jak by muslimové, kteří představují menšinu, mohli islamizovat naši společnost?". Řekl, že se Němci cítí nejistě, protože "se bojí cizinců, které neznají."

3. ledna. Předseda Brémské policejní unie Jochen Kopelke uvedl, že migranti napadají městskou policii se zvyšující se frekvencí: "Tón se stal velmi agresivní, někdy musí policie uplatňovat obrovskou sílu, aby dostala situaci pod kontrolu." Brémský senátor Ulrich Mäurer dodal: "Přemíra násilí proti policistům ukazuje, že tito lidé nemají respekt k našemu ústavnímu řádu a jeho zástupcům."

4. ledna. Uniklá policejní zpráva odhalila, že na Silvestra panoval v Kolíně nad Rýnem "nepopsatelný chaos". Ženy, které chtěly jít na hlavní nádraží, nebo z něj odejít, byly nuceny "běžet trestnou uličku“ mezi opilými muži s "migračním pozadím". Policisté nebyli schopni obnovit pořádek. Jeden migrant pokáral policejního důstojníka těmito slovy: "Jsem Syřan, musíte se ke mně chovat laskavě. Pozvala mě paní Merkelová."

6. ledna. Bývalý ministr vnitra Hans-Peter Friedrich řekl, že je "skandální, že mainstreamovým médiím trvalo několik dní", než podaly zprávu o sexuálních útocích v Kolíně nad Rýnem. Řekl, že veřejné sdělovací prostředky držely "kartel ticha", uplatňujíc cenzuru chránící migranty před obviněním z páchání zla.

9. ledna. Ministr ekonomické spolupráce a rozvoje Gerd Müller varoval, že největší migrační toky do Evropy teprve přijdou. Řekl, že se dosud dostalo do Evropy jen 10 % migrantů z chaosu v Iráku a Sýrii: "Osm až deset miliónů migrantů je stále na cestě."

9. ledna. Skupina vigilantů začala hlídat ulice Düsseldorfu, aby "udělala město bezpečnější pro naše ženy". Podobné skupiny se objevily také v Kolíně a Stuttgartu.

12. ledna. Politik z vládnoucí CDU Frank Oesterhelweg způsobil skandál, když řekl, že policie by měla být oprávněna používat smrtící sílu k tomu, aby byla schopna zabránit migrantům ve znásilňování německých žen. Bild informoval, že mnozí němečtí policisté se obávají použít smrtící sílu "kvůli právním důsledkům".

17. ledna. Berlínský duchovní Gottfried Martens obvinil německé politiky a církevní představitele z ignorování pronásledování křesťanů muslimy v německých centrech pro uprchlíky. Řekl, že křesťané čelí "verbálním hrozbám, vyhrůžkám noži, úderům do obličeje, ničení krucifixů a biblí, urážkám, že jsou nevěřící a odmítnutím přístupu do kuchyně."

18. ledna. 24letý migrant ze Súdánu byl propuštěn poté, co byl předveden k výslechu na policejní stanici v Hannoveru. Poté, co přešel ulici, si muž dostávající 300 eur měsíčně v sociálních dávkách sundal kalhoty, odhalil se na veřejnosti a křičel: "Kdo jste? Nemůžete mi nic udělat. Cokoliv, co nedostanu od státu, si ukradnu."

20. ledna. Migranti opakovaně vtrhli do dámských šaten a sprch ve veřejném plaveckém bazénu v Lipsku. Městští úředníci se tyto incidenty snažili udržet v tajnosti, detaily však unikly do médií.
21. ledna. Více než 200 migrantů zažalovalo německou vládu kvůli příliš pomalému zpracování jejich žádostí o azyl.

26. ledna. Wolfgang Herles, známý novinář a spisovatel v důchodu, v rozhovoru s veřejnoprávním rozhlasem Deutschlandfunk připustil, že pokud jde o hlášení zpráv, tak veřejnoprávní média dostávají "pokyny shora":

"Náš problém je, že jsme příliš blízko vládě. Témata, která pokrýváme, jsou určována vládou, ale mnohá z témat, o nichž nám vláda brání informovat, jsou důležitější než témata, která po nás chtějí pokrýt...

"Musíme informovat takovým způsobem, který slouží Evropě a všeobecnému blahu, podle přání paní Merkelové. Existují písemné pokyny... dnes nemůžeme říkat nic negativního o uprchlících. Toto je vládní žurnalistika a vede to k situaci, kdy v nás veřejnost ztrácí důvěru. Je to skandální. "
28. ledna. Politici v Kielu nařídili městské policii přehlížet trestné činy páchané migranty. Policie v Severním Porýní-Vestfálsku a v Dolním Sasku byla rovněž instruována, aby byla k migrantům porušujícím zákony shovívavá.

28. ledna. Migrant ze Súdánu sexuálně napadl policistku v Hannoveru, když se ho pokoušela zatknout za krádež. Státní zástupce Thomas Klinge prohlásil: "Takové drzé chování bylo až dosud neslýchané."
 

28. ledna. Berlínské letiště Tempelhof, ikonické místo Berlínského vzdušného mostu v letech 1948-49, se stalo největším centrem pro uprchlíky v Německu. Opoziční politici uvedli, že vláda vybudovala "imigrantské ghetto" v srdci Berlína.
 

30. ledna. Gang afghánských migrantů napadl v mnichovském metru dva starší muže, kteří se jim snažili zabránit v osahávání jedné ženy. Přestože jim v Německu byl již před čtyřmi lety zamítnut azyl, nebyli deportováni, protože Afghánistán je "příliš nebezpečný".

31. ledna. Na hřbitově v Kostnici posprejovali sympatizanti ISIS více než 40 náhrobků hesly jako "Němci pryč ze Sýrie", "Kristus je mrtvý" a "Islámský stát".

31. ledna. Ve snaze utišit kritiku vládní imigrační politiky otevřených dveří vyzval vícekancléř Sigmar Gabriel Spolkový úřad pro ochranu ústavy, aby začal sledovat Alternativu pro Německo (AfD), třetí nejsilnější stranu v Německu. Popularita AfD roste díky jejímu anti-imigračnímu zaměření.
 

Překlad článku Soerena Kerna The Islamization of Germany in 2016. "Germany is no longer safe." pro českou verzi Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou."

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

K tématu doporučujeme:
 
Dále doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
3096 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683