"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Africký mačetář dostal v Německu 11,5 roku za znásilnění Němky ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 23.10.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V Německu byl vynesen vysoký trest nad africkým migrantem, který znásilnil letos na jaře mladou německou ženu. Ačkoli je rozsudek ve výši 11,5 roku zatím nepravomocný, veřejnost se jeho nedostatečné výši podivuje.

Na letošní začátek dubna patrně mladá dvojice z Bonnu jen tak nezapomene. Společně vyrazili do blízkého přírodního parku v Siegaue, kde chtěli pod stanem strávit noc. Ta se ovšem změnila v děsivou noční můru. Uprostřed jejich spánku je přepadl černoch s mačetou v ruce. Rozsekal jim stan a požadoval peníze. Když získal několik eur a mobilní telefon, pod pohrůžkou zabití vytáhl ven třiadvacetiletou ženu a tam ji znásilnil.

Bezbranný přítel oběti byl nucen setrvat ve stanu. Když navíc volal policii a hovořil o černochovi s mačetou, nechtěli mu ochránci zákona v první chvíli věřit. Nicméně po několika dnech byl dopaden ghanský migrant Eric X., který pobýval jen několik týdnů v blízkém uprchlickém centru. Ke svému činu se za celou dobu vyšetřování nedoznal. A jinak tomu nebylo ani při samotném soudním procesu, který začal v září.

V jednom ze soudních přelíčení dokonce svoji oběť označoval výsměšně za prostitutku a popíral, že by ji znásilnil. Neprojevil žádnou lítost a vedle toho se ukázalo, že doma v Ghaně zavraždil svého švagra při hádce o dědictví. Musel opustit svoji rodnou vesnici a přes Libyi se nejprve vydal do Itálie. Chtěl se usadit v Německu, ale několik dní před spácháním znásilnění mu úřady sdělily, že jeho žádost o azyl nebude vyslyšena.

Vzhledem k vyhrožování smrtí, znásilnění a následnému arogantnímu chování před soudem se čekalo, že dostane nejvyšší trest, jenž v této sazbě činí patnáct let. Nicméně vrchní zástupce Claudia Trauzettel požadovala třináct let a soudce jej nakonec zmírnil na jedenáct a půl roku. „Nakonec jsem trest trochu snížil. Problém je v tom, že Eric X. ještě nikdy nebyl trestán a k tomu jsem prostě musel přihlédnout,“ cituje deník Bild soudce.

Ghaňan byl po vyslechnutí rozsudku odveden do vězení a následně bude deportován do své rodné země. Jak ovšem uvedl jeho advokát, ještě před tím však patrně podá odvolání proti výši trestu, který zatím nenabyl právní moci. Takový krok ale může být značně riskantní. Vzhledem k poměrně benevolentnímu rozhodnutí soudce, může po odvolání přijít naopak vyšší trest, který se může blížit požadavkům vrchního zástupce.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
1225 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Imigrační politika: Merkel obviněna! Adepti i v ČRItalská policie provedla razií v centru pro uprchlíky - nalezla enormní množství tvrdých drogRakouští policisté dostali nakládačku od afrického uprchlíkaAnketa: Má Rakousko přijímat další uprchlíky? Ne 84%! Zaplavili Švédsko muslimskými imigranty a teď strkají hlavu do písku a jejich rady týraným ženám ani nefungují!

ePortal.cz

Jakub Janda se velmi drsně vyjádřil o našich poslancích. Za tohle by mu mělo být doživotně zakázáno točit gay pornoArogantní vetřelci, nejroztodivnější hrůzy...vážně se to někomu líbí?

euPortal.cz

Mladý Klaus opět udeřil: Věčně lehce opilý Kalousek je už ve sněmovně jen takovým klaunem...Hollywood je místo zrádců a pedofilů. Skončil jsem s ním a budu bojovat, říká herec Clint Eastwood

FreeGlobe.cz

140 000 muslimů na oslavách v parku jednoho západoevropského města (+ video)Kdo vyhraje v Moskvě? Tajné služby v negližé

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Němci znovu volají po vůdčí roli v Evropě a ve světěSílené, 0,7 % nejbohatších vlastní více než 45 % světového bohatství a 8 % nejbohatších téměř 85 %. Tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět

ParlamentniListy.cz

Kalousek a další pravičáci hovoří ke slovům Merkelové o Sudeťácích. Pozor, výbušnéPovinné financování neziskovek a další problémy? Je zde smlouva, kterou jsme podepsali ještě za Sobotky a Dienstbiera
Články autora
Průzkum
Byl v syrské Dúmě použit otravný plyn? Co soudíte o nepotvrzených informacích, že byl v syrské Dúmě použit otravný plyn?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď