"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU pokračuje v propagaci islámu! Financuje výstavu o islámských kořenech Evropy ...

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.9.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Islámské dědictví Evropy ukazuje výstava "Islám je také naše historie", jenž je financována EU. Cílem výstavy je ukázat islám jako pevnou součást Evropy. EU na tuto výstavu darovala 2,5 milionu euro. Autoři výstavy tvrdí, že islámské kořeny Evropy začínají příběhem žida Abrahama, jehož příběh si islám přivlastnil.  

Se stoupajícím množstvím muslimů v Evropě stoupá i snaha současného režimu Evropské unie přepisovat historií a prezentovat islám jako budoucnost Evropy již se nemá nikdo bránit, aby se oslabil odpor Evropanů k sílící islamizaci Evropy, tak EU sponzoruje různé kampaně, které mají prezentovat islám pozitivně a přepisovat historií tak, aby vyhovovala potřebám islamizované Evropy.
 
Je nepopiratelné, že islámská civilizace ovlivnila evropskou civilizaci a přinesla i určitě dobré věci, ale celkově islámská civilizace představovala trvalou hrozbu pro naši evropskou civilizaci a negativní vlivy islámu přebily těch pár pozitivních.
 
Bohužel se současné vládnoucí politické špičky EU a naši země rozhodly pomoci muslimům v jejich snaze islamizovat Evropu a využívají pro to vše co mohou:
Změnu zákonů tak, aby pod rouškou boje proti nenávisti byli zastrašení a umlčení odpůrci islamizace. 
Toleranci masové migrace, tak jak to předvedla německá kancleřka Merkelová pozváním imigrantů do Německa či EU toleranci masové migrace z Afriky do Itálie.
A hlavní zbraní k odstranění odporu Evropanů k islamizací je propagace multikulturalismu v školství. Samozřejmě vše v rámci boje proti údajné nenávisti a rasismu.
 
A právě součástí této vzdělávací propagandy je i tato výstava jenž překrucuje minulost k potřebám proislámské politiky současného režimu v EU ...
 

A právě z toho důvodu jsme se ve své činnosti prioritně zaměřil na vzdělávání a rozhodl se psát nejen komentáře a články k této problematice, ale vydávat i knihy jenž mají pomoci lidem poznat manipulace a lži multikulturní propagandy a vlastním přemýšlením a zkoumáním dojít pravdy.

Některé z knih jenž jsem vydal jsou:

 
Zdroj:
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: EU
3707 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď