"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU pokračuje v propagaci islámu! Financuje výstavu o islámských kořenech Evropy ...

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.9.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Islámské dědictví Evropy ukazuje výstava "Islám je také naše historie", jenž je financována EU. Cílem výstavy je ukázat islám jako pevnou součást Evropy. EU na tuto výstavu darovala 2,5 milionu euro. Autoři výstavy tvrdí, že islámské kořeny Evropy začínají příběhem žida Abrahama, jehož příběh si islám přivlastnil.  

Se stoupajícím množstvím muslimů v Evropě stoupá i snaha současného režimu Evropské unie přepisovat historií a prezentovat islám jako budoucnost Evropy již se nemá nikdo bránit, aby se oslabil odpor Evropanů k sílící islamizaci Evropy, tak EU sponzoruje různé kampaně, které mají prezentovat islám pozitivně a přepisovat historií tak, aby vyhovovala potřebám islamizované Evropy.
 
Je nepopiratelné, že islámská civilizace ovlivnila evropskou civilizaci a přinesla i určitě dobré věci, ale celkově islámská civilizace představovala trvalou hrozbu pro naši evropskou civilizaci a negativní vlivy islámu přebily těch pár pozitivních.
 
Bohužel se současné vládnoucí politické špičky EU a naši země rozhodly pomoci muslimům v jejich snaze islamizovat Evropu a využívají pro to vše co mohou:
Změnu zákonů tak, aby pod rouškou boje proti nenávisti byli zastrašení a umlčení odpůrci islamizace. 
Toleranci masové migrace, tak jak to předvedla německá kancleřka Merkelová pozváním imigrantů do Německa či EU toleranci masové migrace z Afriky do Itálie.
A hlavní zbraní k odstranění odporu Evropanů k islamizací je propagace multikulturalismu v školství. Samozřejmě vše v rámci boje proti údajné nenávisti a rasismu.
 
A právě součástí této vzdělávací propagandy je i tato výstava jenž překrucuje minulost k potřebám proislámské politiky současného režimu v EU ...
 

A právě z toho důvodu jsme se ve své činnosti prioritně zaměřil na vzdělávání a rozhodl se psát nejen komentáře a články k této problematice, ale vydávat i knihy jenž mají pomoci lidem poznat manipulace a lži multikulturní propagandy a vlastním přemýšlením a zkoumáním dojít pravdy.

Některé z knih jenž jsem vydal jsou:

 
Zdroj:
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: EU
3299 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

V polovině případů v České republice zločinci za znásilnění a sexuální delikty odejdou od soudu pouze s podmínkou, a to dokonce i v případě sexuálního zneužívání dětí! Marine Le Pen odmítá nový migrační pakt EU jako ‚sebevraždu Evropy‘

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď