"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Detailní popis průběhu znásilnění polské turistky africkými migranty - jen pro otrlé povahy!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 17.9.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Polapen africký multikulti gang násilníků z Rimini. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a 20 letý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr.
 
Na konci článku je print screen z italských novin, kde je uveden popis průběhu znásilnění. Text v na tomto blogu odpovídá textu, který je svobodně publikován v italském oficiálním tisku.
 
Podrobné vyprávění znásilněné polské dívky a jejího přítele je jak z hororu. Nevídaná brutalita je naprosto otřesná.
 
Polští turisté seděli na dece na pláži a popíjeli nealkoholický nápoj ... Potom je jeden z násilníku okradl, vynořily se další tři bestie a začalo peklo ...
 
Dívka i přítel byli napadeni, mláceni po celém těle. Polák dostal lahví do hlavy a byl držen obličejem v písku. Dostával rány a kopance, zvracel, ale neměl kam, jak měl hlavu zamáčknutou do písku, tak se dusil. Vnímal podle křiku, že dívka je znásilňována ... nemohl nic dělat, snažil se přežít ... První kolo násilností trvalo asi 20 minut ... za těchto okolností je to celá věčnost.
 
Dívka ležela na zádech, dva drželi nohy a třetí ji znásilňoval ... jeden se vždy ,,staral" o přítele, který nakonec v bezvládném stavu dělal, že omdlel, aby vůbec přežil a nechali ho nadechnout. První kdo dívku zneužil byl Butungu ... pak se všichni střídali. Drželi ji za krk až se dusila. Anglicky na ně křičeli, že je zabijou... Byla vysílená, ale při vědomí ... Posléze už nešla kvůli písku dobře penetrovat a tak byla odtažena do vody a znovu vytažena asi 3 metry z vody na pláž ... cirka 15 metrů od přítele, který mohl pouze bezvládně ležet. Násilníci ještě neměli dost a tak z vody vytaženou dívku povalili na bok a penetrovali ji vždy dva zároveň - jeden zepředu a druhý do análu - kam také ejakuovali ... prezervativy samozřejmě neměli.
 
Nejprve se banda násilníků snaží vyvléknout z odpovědnosti za znásilnění ... 3 nezletilí tvrdí, že oni se podíleli pouze na bitce, ale znásilňoval plnoletý Butungu z Konga a je naváděl, co mají dělat. Nakonec už, ale obviněním neodporovali ...
 
Butungu nejprve odmítal jakékoliv obvinění ... prý se opil a spal ... což je ovšem v rozporu s tím, co tvrdí napadení Poláci a trans a nezletilí kumpáni. Nakonec tvrdil, že pouze držel přítele znásilňované ... ale výpověď transky ho usvědčila.
 
Výpověď transky, původem z Peru, usvědčila Butunga a kumpány a je tak jisté, že oba případy spolu souvisí.
 
Na místě kde ji znásilnili, se našel fotoaparát a hodinky - předměty, které násilníci ukradli Polákovi. Další skutečnost je ta, že všichni měli na intimních místech písek ... Peruánec/Peruánka vypověla, že ji tito 4 násilníci chtěli ukrást kabelku a vzápětí ji Butungu, kterého poznala, chytil za vlasy, zatáhl do křoví, kde ji praštili do hlavy lahví a pak jí střepem u krku vyhrožovali zabitím, jestli má ,,pindíka" (tak bude zřejmě po operaci?), zatímco jiný jí dal pěstí do tváře ... Butungu a starší Maročan ji znasilnili ve stoje ... pak ji povalili na zem, břichem nahoru a tam ji znasilnili ti dva nejmladší ... První dva se s jedním kolem nespokojili a oba ji znásilnili znovu ... bez prezervativu a s ejakuací dovnitř ...
 
Po tomto slyšení se potvrdila vazba pro všechny čtyři násilníky. Uvidíme, jak bude soud pokračovat dál ...
 
Kdo jsou vlastně ti bruální násilníci?
 
V neděli 3.9.2017 se podařilo dopadnout celý gang znásilňovačů. Šéf bandy je ,,prý 20-ti letý" Guerlin Butungu z Konga, který se dostal roce 2015 na ostrov Lampedusa jako nelegální imigrant. V rámci imigrační invaze ho italský vítačský systém nynější vlády dosadil do oblasti Pesaro Urbino, kde žil jako host na náklady italských daňových poplatníků - neziskovky Labirinto. V listopadu 2015 se dostal do komunity Acquaviva di Cagli. Zde začíná jeho pseudo integrace. V září 2016 skončil Butungu v rukou neziskovky Freedom ve městě Pesaro, kde zůstal až do 22. dubna 2017. V Itálii Butungu získal humanitární povolení k pobytu a dále měl požádáno o politický azyl.
 
V rámci integracemu byl umožněn také kurz jako číšník a praxe v restauraci La Perla ve Fano a dělal jako pomocník v jedné neziskovce ... Vedl, jak se zdá dvojí život: po nocích na diskotékách a ve volném čase oblečen do elegantních obleků žil život, který si těžko mohl dovolit ze svého soukromého platu. A dále také jako vůdce bandy násilníků. Že se u něho něco změnilo, říkají i ti co ho znají ... když se ho ptali, jak si to může dovolit, vždy vyhnul odpovědi ...
 
Konžan, Guerlin Butungu, 20 letý šéf gangu byl zadržen na nádraží, na útěku směr Milano - Francie ...
 
Nejdřív se objasnila totožnost dvou násilníků: jsou to dva Maročani – bratři 15 a 17 let – přihlásili se na popud otce, který je poznal na snímku, který pořídila policie z kamer v okolí místa činu (jejich 51 letý otec Mohamed si teď právě odpykává domácí vězení za krádeže a rvačky a je bez platných dokladů). Chlapce omlouval s tím, že nějaká ta krádež není tak závažná, ale ublížovat se nemá. Řekl, že kdyby někdo znásilnil nějakou ženu z jeho rodiny, tak že by ho zabil. Dle jeho tvrzení má nejmladší chlapec přiznanou 80% invaliditu a chodí k nim vychovatelka (není specifikováno na co, ve videu chlapec chodí normálně, takže kvůli pohybovému aparátu to nebude).
 
Jejich matka je také bez dokladů, byla veřejně napomenuta kvůli několika agresím vůči sousedům a stolkingu a agresím vůči sousedce, kterých se účastnili také její synové. Rodina žije v nájemním domě od města, kde jim platí město nájem a složenky ... dostávají i potravinovou výpomoc. Takovéto podmínky či pomoc, mají vesměs pouze imigranti, ale ne imigranti z evropských států, pokud tedy nejsou členy nějaké privilegované menšiny.
 
Bratři v jejich 18 letech měli možnost požádat o italské občanství, jelikož se v Itálii narodili a prošli školní docházkou. No se špinavým trestním rejstříkem je to věc nejistá. Kvůli problematickému chování to občanství nedostali ani jejich rodiče ...
 
Margherita, Hiba e Irene, 15 leté vrstevnice vyprávěli novinářům, že nejmladší Maročan se chová jako psychopat a mluví jen o vraždách a znásilňování ... dávají si na něho pozor ... jednou prý se mu zalíbila jejich kamarádka Laura a tak před všemi řekl, že ji opije a znásilní ... často si prý hledá záminku ke rvačce a nebo prostě jde a vyhlédnutou osobu napadne. Napadl dokonce i revizora v autobusu. Nakonec tyto vrstevnice také přiznali, že je na snímku kámoše poznaly, ale nic neřekly. Maročani totiž drží při sobě. Kamarádi prý chodili skvěle oblečeni a měli hodně peněz.
 
Tento nezletilý nebyl nikdy souzen, oba bratři Maročani mají ,,drobné“ přestupky za krádeže a výhružky atd ... Prý byli pod vlivem alkoholu a kdo ví, možná i drog, jak je napsáno v novinách. Jeho otec se problémů obával, když viděl s kým se syn kamarádí ...
 
Zdroje:
 
 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 
 
 
 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
13662 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683