"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Malta toleruje neziskovky vozící imigranty do Evropy, ale proti obráncům Evropy zasahuje!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 27.8.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Defend Europe informují, že 17. srpna završilii svoji úspěšnou misi. Posádka C-Star se nachází na HURD ́S BANK u Malty a jsou bez vody. Kolaboranti pašeráků jsou v přístavech, bojovníci proti ilegalitě nedostali povolení k vjezdu?

Posádka C-Star, která se vrací po úspěšném završení mise (připravuje se další projekt) má zákaz přistání na Maltě. Posádce na lodi již od včera schází pitná voda! Shání se nemalé plavidlo, které by odvezlo zásoby cca 13 NM k C- Star !!!


C-Star se nachází cca 13 NM od Malty na místě zvaném HURD BANK. Pro kontakt s organizátory zásob je možné zprávou na facebooku. Již od včera je pro Maltskou vládu podepisována petice, aby změnila své rozhodnutí.


Petice k podpisu zde:


Tisková konference ve francouzském Lyonu v sobotu 19. srpna v 18 hodin s posádkou C Star.

 

Mise Defend Europe skončila, jsou připravovány nové iniciativy

Ve svém oficiálním prohlášení na Fb organizátoři projektu Defend Europe , Generace Identity, informují, že 17. srpna završilii své poslání a považují tento projekt za úspěch, nesporný a úplný, přesněji za úspěch politický, mediální a úspěch aktivismu.


Srdečně děkují všem, protože tato mise byla možná díky mobilizaci tisíců Evropanů, kteří je finančně podporovali, kteří sledovali a šířili zprávu na sociálních sítích různých zemí.


Defend Europe dosáhla obrovského mediálního pokrytí, zejména v Itálii. Přestože téměř všichni byli nepřátelští a mnozí se pokoušeli lhát, tyto články a televizní zprávy přenesly tuto kampaň do srdcí milionů Evropanů. Právě tato mediální kampaň zaručila jejich politický úspěch.


Ano, Defend Europe je dle organizátorů politický úspěch, protože pouze před dvěma měsíci se řada NNO plavila před libyjským pobřežím, jako taxi co čeká na zákazníky. 17. srpna zůstala jen jedna. Bezvýznamná a směšná, jelikož tam již nejsou zákazníci k převozu. Celá Evropa nyní zná pravdu o většině tzv. NNO na moři, tedy o komplicích pašeráků lidí a mafie. Stejně tak se tedy ví o jejich roli velmi užitečných idiotů.


Dále organizátoři mise Defend Europe uvádí, že byl vyslyšen hlas italských občanů, kteří protestují proti invazi nelegálních přistěhovalců. Centrálně levicová italská vláda byla nucena jednat, protože kdyby to neudělala, tak by padla a že Defend Europe se ukázala být na správném místě ve správný čas, schopná účinně ovlivnit vlády a dosáhnout konkrétních výsledků. Známé politické osobnosti, jako jsou Nigel Farage a Frauke Petry, stejně jako Líbyjská pobřežní hlídka, uznaly užitečnost této akce.

Převzato z blogu autorky pilloni.blog.idnes.cz

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
1389 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Škoda Auto podporuje ekonomiku vražedného islamistického režimu v Turecku ...Erdogan pochválil Američany za stažení se ze severní SýrieVčera byla opět rukou imigranta prolévána rakouská krevImigrant s nožem útočil ve VídniMají dost. Nizozemci chtějí zastavit imigraci

ePortal.cz

ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla NovotnéhoExtinction Rebellion patří na seznam teroristických organizací

euPortal.cz

Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Konec bílé Ameriky je zajištěnEvropská unie chrání imigrantské kriminálníky a Hamáčkovo ministerstvo vnitra to prosazuje do zákona!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Jaroslav Hutka znevážil úspěch Karla Gotta. Aleš Brichta ostře reaguje: Hraje si na proroka...Začalo to přestřelkou Xavera s redaktorkou ČT. A teď? Ozývají se postižení, zapojují se další redakce. Jde prý o boj o veřejnoprávní média
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď