"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Malta toleruje neziskovky vozící imigranty do Evropy, ale proti obráncům Evropy zasahuje!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 27.8.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Defend Europe informují, že 17. srpna završilii svoji úspěšnou misi. Posádka C-Star se nachází na HURD ́S BANK u Malty a jsou bez vody. Kolaboranti pašeráků jsou v přístavech, bojovníci proti ilegalitě nedostali povolení k vjezdu?

Posádka C-Star, která se vrací po úspěšném završení mise (připravuje se další projekt) má zákaz přistání na Maltě. Posádce na lodi již od včera schází pitná voda! Shání se nemalé plavidlo, které by odvezlo zásoby cca 13 NM k C- Star !!!


C-Star se nachází cca 13 NM od Malty na místě zvaném HURD BANK. Pro kontakt s organizátory zásob je možné zprávou na facebooku. Již od včera je pro Maltskou vládu podepisována petice, aby změnila své rozhodnutí.


Petice k podpisu zde:


Tisková konference ve francouzském Lyonu v sobotu 19. srpna v 18 hodin s posádkou C Star.

 

Mise Defend Europe skončila, jsou připravovány nové iniciativy

Ve svém oficiálním prohlášení na Fb organizátoři projektu Defend Europe , Generace Identity, informují, že 17. srpna završilii své poslání a považují tento projekt za úspěch, nesporný a úplný, přesněji za úspěch politický, mediální a úspěch aktivismu.


Srdečně děkují všem, protože tato mise byla možná díky mobilizaci tisíců Evropanů, kteří je finančně podporovali, kteří sledovali a šířili zprávu na sociálních sítích různých zemí.


Defend Europe dosáhla obrovského mediálního pokrytí, zejména v Itálii. Přestože téměř všichni byli nepřátelští a mnozí se pokoušeli lhát, tyto články a televizní zprávy přenesly tuto kampaň do srdcí milionů Evropanů. Právě tato mediální kampaň zaručila jejich politický úspěch.


Ano, Defend Europe je dle organizátorů politický úspěch, protože pouze před dvěma měsíci se řada NNO plavila před libyjským pobřežím, jako taxi co čeká na zákazníky. 17. srpna zůstala jen jedna. Bezvýznamná a směšná, jelikož tam již nejsou zákazníci k převozu. Celá Evropa nyní zná pravdu o většině tzv. NNO na moři, tedy o komplicích pašeráků lidí a mafie. Stejně tak se tedy ví o jejich roli velmi užitečných idiotů.


Dále organizátoři mise Defend Europe uvádí, že byl vyslyšen hlas italských občanů, kteří protestují proti invazi nelegálních přistěhovalců. Centrálně levicová italská vláda byla nucena jednat, protože kdyby to neudělala, tak by padla a že Defend Europe se ukázala být na správném místě ve správný čas, schopná účinně ovlivnit vlády a dosáhnout konkrétních výsledků. Známé politické osobnosti, jako jsou Nigel Farage a Frauke Petry, stejně jako Líbyjská pobřežní hlídka, uznaly užitečnost této akce.

Převzato z blogu autorky pilloni.blog.idnes.cz

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
1771 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Okamura chtěl řešit vyhrožování Němců, ale poslanci KDU-ČSL, ANO, ČSSD a Pirátů mu to zakázaliRakousko: Ministryně pro integraci je mimo. Imigranti odmítají jednat o příměříBlack Lives Matter jsou nové náboženské hnutí plné fanatismuTrump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!Austrálie odrazila nájezd imigrantů

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Z USA přicházejí každý den nové zprávy o šílených a ještě šílenějších akcích sluníčkářů a „bojovníků proti rasismu“ a člověk už ani nestačí sledovat, co vše z historie a tradic ničí či chtějí zničit...V meste Breda na juhu Holandska znesvätili vandali monument, predstavujúci Pannu Máriu Czestochowsku nápisy Black lives matter

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Šéf nadace: Bílý muž může za nejděsivější války a krutosti v historii. Ale i za objevy. Nemá za sebe na planetě náhraduPsychiatr varuje: Agenti Nového světového řádu, ničení soch. Nestačí jim jen převyprávět dějiny, oni musí gumovat osobnosti!
Články autora
Průzkum
Je právo k vlasti založeno spíše vlastenectvím nebo praktikováním islámu? V multikulturních zemích Evropy nyní vyvstává spor: Je přednostnějším právem k určitému území vlastenectví a národní příslušnost nebo to, že je tam rozšířen a praktikován islám (dar-al-islám)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď