"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

“Izraelizace” Dánska: kolem imigrantských no-go území zřízeny check-pointy

Autor: -bj- | Publikováno: 7.7.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Dánsko učinilo další krok směrem k potlačení případného povstání (muslimských) imigrantů.  Že integrace imigrantských muslimů v Evropě nefunguje, je asi už všeobecným holým faktem. Ba, co víc, zdá se, že tzv. integrace muslimských imigrantů byla od samého začátku ideologická fake-news polititických elit s cílem destabilizovat západní společnosti. Kdyby imigraci a integraci západní politické elitity nepřijaly tak osobně za své, jistě by se dnes tvrdilo, že jim to nakukal či přímo že to zpunktoval Putin.
 
Ale co teď ? Tož zpátky na zem. Největší zájem voličské veřejnosti dnes již nemá sociální, nýbrž veřejno-bezpečnostní platformu. A tak, nehledě na stranický původ a ideologická východiska, politickému vedení státní správy a veřejné samosprávy nezbývá než posilovat vnitřní a občanskou bezpečnost v multikulturních žhavých zónách.
 
Izraelizace, nebo chete-li, palestinizace, imigrantských čtvrtí je nabíledni. V druhém největším městě Dánska a univerzitní metropoli Skandinávie Århusu již policie zavedla kolem imigrantské zóny Bazar Vest přísné check-pointy, podobně jako na izraelsko-palestinských přechodech. Důvodem je vysoká míra kriminality projevující se přepadáváním, znásilňováním, drogovým dealerstvím, ale hlavně v poslední době – otevřenou střelbou v ulicích, podobně jako ve Francii v Marseille, Toulouse, okrajových čtvrtích Paříže a jinde. Důsledné check-pointy jsou v dánském Århusu posledním vystupňovaným opatřením, které má limitovat míru násilností v dánských imigrantských zónách. Je však zdaleka jasné, že neřeší příčinu, ale jen průvodní jevy kardinálního problému, do kterého západní Evropa zabředla až po uši.
 
 
Zdroje:
 
Ilustrační foto
Ilustrační foto
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | Dánsko
2756 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď