"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Skandální report o migraci z Afriky - všichni vědí, nikdo nekoná!

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 29.5.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Tajné služby afrických států vydaly společně s Evropskou agenturou pro pohraniční a pobřežní stráž (Frontex) zprávu o pohybu migrantů. Vyplývá z ní, že do Evropy pašuje občany celá Afrika. Raději se přesvědčte sami.

Zdá se, že tajné služby afrických států vědí, kudy vedou migrační trasy z různých koutů Afriky do rozvrácené Libye. Agenti tajných služeb vědí, kudy jezdí auta pašeráků, ve kterých místech migranti přespávají na cestě přes kontinent a tak dále. Podle zprávy, ze které vychází server Česká justice, vědí tyto tajné služby v podstatě všechno. Jenže s vědomostmi, které mají, nic nedělají.

„Africké ani evropské vlády na to nereagují nijak – kromě zachraňování a přivážení do Evropy statisíců obětí pašeráků, jejichž identita i cesty jsou známy. Obsah zprávy, který jde za představy ze špionážních filmů, je výsledkem po roky soustavně sbíraných informací,“ píše server.

Nejvýznamnější trasa vede do Nigeru, kde existují tábory, které se postupně zaplňují, a když už se do něj víc migrantů nevejde, přijedou pašeráci s auty a odvezou v táborech žijící lidi do Libye. Libyjská hranice je od pádu Muammara Kaddáfího děravá jako cedník.

Celý článek naleznete zde.

„Šéf ghetta je na vrcholu hierarchie a vlastní jedno nebo více ghett stejně jako řadu vozidel – koupených nebo kradených – typicky jsou to bílé Toyoty Hilux a vojenská nákladní auta z Libye. Někdy je šéf ghetta i řidič, ale typicky je to osoba odpovědná za logistiku a finanční záležitosti, které udržují síť v provozu,“ uvádí zpráva.

Pro šéfa ghetta údajně pracují i vyjednavači, kteří odpovídají za hladký průjezd kolony až do Libye. K hladkému průjezdu slouží úplatky. Spolu s vyjednavačem pro šéfa tábora pracuje také náborář, jehož cílem je získávat migranty, kteří odcestují do Evropy. Kolony mířící z táborů do Libye jsou zmapovány prostřednictvím satelitů. Díky snímkům tajné služby také vědí, že kolony chrání ozbrojenci.

„Převoz po Libyi je zajišťován příslušníky pouštních kmenů Tuaregů a Tubuů a Arabů, které ‚operují přes Saharu po celé generace‘,“ stojí dál ve zprávě. Kmeny těží z toho, že jejich území neodpovídá jednotlivým africkým státům, naopak je překračuje, což pašerákům lidí, drog i zbraní značně ulehčuje život a až na poobřeží Libye skutečně vše běží v zásadě hladce.

Smrtonosná past: Středozemní moře

Problém představuje až Středozemní moře, které je hrobem migrantů. Ve vlnách umírá skutečně velké množství lidí, kteří se dostanou až do Libye. Evropská unie se sice snaží migranty zachraňovat přímo na moři, ale i tak umírá opravdu velký počet lidí.

„Zatímco v roce 2015 bylo hlášeno 100–115 osob v jednom gumovém člunu, v roce 2016 už to bylo 130–150 Afričanů plavících se v jednom gumovém člunu. Co se týče dřevěných lodí, nejčastější příčinou smrti je udušení v přeplněné lodi nebo její potopení... Zatímco dřevěné lodě v roce 2015 vezly obvykle 298 Afričanů, v roce 2016 už to bylo 328 přistěhovalců z Afriky na jedné dřevěné lodi na širém moři,“ píše dál server

Migranti často opouštějí Afriku, aniž mají jasné plány, čeho chtějí v Evropě dosáhnout. Prostě jen vyrazí na cestu, protože uvěří nesmyslným pohádkám, které jim navykládají pašeráci.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: imigrace  | přistěhovalectví
1629 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...Kalouska už nikdo normální nebere vážně. Chvilkaři by udělali nejlépe, kdyby konečně dali pokoj... Ivo Strejček sundal rukavice, odnesla to i Čaputová s Jourovou
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď