"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Migrační krize byla plánována od konce světové války, muslimové jsou jen loutky

Autor: LP | Publikováno: 26.4.2017 | Rubrika: Rozhovory
Ilustrace

ROZHOVOR „Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie,“ říká jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina.

V Londýně a ve Stockholmu proběhly teroristické útoky, rovněž v Egyptě. Jaký dopad to bude mít podle vás na politiku v Evropě?

Od 11. září se uskutečnilo po celém světě přes 30 tisíc teroristických útoků. Ty vámi zmiňované budou mít stejný dopad. Ti, kteří si již udělali názor, tak jim ho nezmění jakýkoli počet teroristických útoků. Globalisté masám prodali příběh a lidé, kteří nedokážou přemýšlet sami, jim to spolkli i s navijákem. Například lidé nejsou schopni pochopit, že ti, kteří vyhazují lidi do vzduchu, to dělají kvůli tomu, že to od nich vyžaduje jejich náboženství. Je to omílání nesmyslu, že extremisté existují ve všech náboženstvích, a lidé si bohužel neuvědomují jasná fakta, že křesťané, hinduisté, sikhové, buddhisté a židé nezabíjejí lidi ve jménu svých bohů.

Od období po druhé světové válce ti samí lidé, kteří financovali a podporovali Hitlera, se snaží dosáhnout svého cíle světovlády prostřednictvím OSN, EU, médií, akademické sféry, církve, Hollywoodu. Hned od školky vymývají mozek masám. Nyní jim mohou říci cokoli a nemyslící masy tomu nekriticky uvěří. Dokud budou globalisté kontrolovat myšlení mas lidí, nic se nezmění.

Není tomu dlouho, co proběhl pokus vypálit synagogu v Německu v městě Wuppertal, který spáchali muslimové. Soud rozhodl, že šlo o legitimní krok, aby ukázali svůj odpor k politice Izraele v pásmu Gaza… Co si o tom myslíte?

Musíte si uvědomit, odkud tito soudci pocházejí. Jsou součástí Nového světového řádu. Patří do té samé školy myšlení, do které patřili nacisté. Pokud se domníváte, že nacisté byli poraženi, přemýšlejte o tom znovu. Oni pouze změnili svou strategii. Cíl je ten samý: nadvláda nad světem. Jejich strategií je destabilizovat svět, a učinit ho tak nebezpečným, že lidé se vzdají své svobody dobrovolně výměnou za bezpečnost. Bohužel jsou v tom úspěšní.

Jaká je vaše předpověď vývoje migrační krize v Evropě? Dokáže to někdo zastavit?

Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie. Globalisté financovali a dirigovali islámské povstání a džihád a muslimové padli do jejich pastí a horlivě plnili jejich přání. Tyto války způsobily migrační krizi. Všechno je to záměrné.

A jaký to má tedy cíl?

Cílem je vytvořit chaos po celém světě, takže lidé budou připraveni vzdát se svých svobod výměnou za svou bezpečnost. Muslimové jsou jenom šachové figurky. Jsou postradatelní a budou eliminováni v okamžiku, kdy ztratí užitnou hodnotu. Ale pro nynějšek škodolibě spolupracují na tom, aby pokročily plány globalistů.

Jedinou cestou, jak ukončit tuto krizi, je, že lidé v západních zemích vykopnou své vlády a politiky, které mají ve svých kapsách globalisté. To se stalo v USA zvolením Trumpa. Ale zatím si ještě negratulujme, protože nepřítel je extrémně lstivý, a obávám se, že globalisté začínají unášet prezidentství Donalda Trumpa.

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům a Stručný životopis zakladatele islámu. 

Dále doporučujeme:

Vídeňská policie zveřejnila statistiky počtu případů znásilnění. Meziroční nárůst je neuvěřitelný

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví
3423 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď