"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Itálie je dále zaplavována imigranty z Afriky - Italové se bouří, ale vláda je ignoruje!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 1.4.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na italském pobřeží se bude realizovat pět nových Identifikačních středisek – tzv. hotspot.
Zdvojnásobí se tím tedy zařízení určená pro kontrolu zachráněných nelegálních imigrantů. K dnešnímu dni jsou již v provozu 4: na ostrově Lampedusa a ve městech Taranto, Trapani a Pozzallo, první s 500 místy a ostatní se 400. Ale ministerstvo vnitra bude zřizovat další střediska ve městech Messina, Palermo - Sicílie, Crotone(800 míst), Reggio Calabria a Corigliano Calabro(400 míst) - Kalábrie.
 
Na Sardinii to vypadá, vyhledem existující dohodě s regionem, na mobilní hotspot - moduly, které mohou být převezeny do různých přístavů, tam kam dorazí lodě.
 
Vzhledem ke stoupající kriminalitě a domorodé diskriminaci, občané se zřizováním těchto zařízení a jiných středisek pro nelegální přistěhovalce nesouhlasí, dokonce požadují uzavření stávajících zařízení a deportaci nelegálních imigrantů a blokování těch, kteří se do evropy chystají. I přes neustálé veřejné manifestace občanů, stát zůstává hluchým.
 
Uvedu konkrétní příklad, kde i přes všeobecný odpor, tak jako všude jinde, je i přesto realizace identifikačního střediska přikázána:
Okresní Koordinátorka Luciana Verdiglione a referentka NcS (My se Salvinim) Messina, se staví s občany proti realizaci tohoto střediska nařízeného starostou Accorinti.
 
MESSINA ODMÍTÁ INVAZI
ŽÁDNÝ PŘÍJEM, ŽÁDNÁ INTEGRACE
Italská vláda se rozhodla zřídit na základě diktátu Evropské unie v nevyužívaných kasáren Gasparro ve městě Messina, v periferní v čtvrti Bisconte, hotspot (přistěhovalecké přijímací středisko spravované agenturou pro kontrolu hranic EU) s cílem zajistit stabilní městskou posádku - dle slov paní Verdiglione - až pro 6000 "migrantů". Jako by nebylo prokázáno , že takové experimenty jsou velmi destabilizující pro území, kde je takovéto centrum zřízeno. Z komunit, donucených " přijímat, " se stávají nedotknutelné " Africké citadely ", útočiště pro všechny druhy nezákonných činost,í uvnitř obcí i vně, ze strany okupantů (například CARA v Mineo, v provincii Catania).
 
V italském žebříčku, co se přijatelného života týče, se město Messina nachází mezi posledními a je oslabeno problémy nezaměstnanosti a emigrace. Městská část Bisconte je již po mnoho let v degradujícím stavu na úrovni třetího světa a kromě specifických událostí týkajících se rozvodů vody a likvidace odpadů, je nemožné vice než jak již činí se dále postarat o ubožáky z celého světa a dokonce trpět usídlení obrovské komunity nekontrolovatelných cizinců, aby se tím napomohlo - tak jak mnohé nedávné místní zprávy prokázaly - zvýšit sociální malátnost postižených oblastí.
 
Je to opravdu směšná náhoda, vidět realizaci hotspotu současně s přidělením ministerských finančních prostředků na sanaci předměstí dle projektu Capacity. Vypadá to jako vydírání institucí: peníze výměnou za nepříjemnosti. Ostatně, celé podobenství imigrace z Afriky je špinavý obchod s penězi.
 
Takže z bývalých kasáren Gasparro, které jsou po mnoho let centrem obávaných konverzních projektů užívacího práva obyvatel, se nakonec stane z dnes provizorního přijímacího střediska, dalším majetkem odebraným komunitě a bude řešit trvalou pohotovost migrantů.
 
Realizace hotspotu je další symbolickou ukázkou toho, jak italská politika disponuje se zdroji, zejména ekonomického rázu: ve prospěch nelegálních cizinců a na úkor italských občanů se pokračuje v politice domorodé rasové diskriminace.
 
 
Zdroje:

Klíčová slova: imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
4045 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděAmerický generál hovoří o puči, který proběhl v USA po 11. září, a plánu o napadání států – Irák, Afghánistán, Sýrie...a Írán

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Sesadit Zemana, řekla Němcová. Zdeněk Zbořil má pro ni vzkaz. A nejen pro niTakže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď