"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Itálie je dále zaplavována imigranty z Afriky - Italové se bouří, ale vláda je ignoruje!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 1.4.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na italském pobřeží se bude realizovat pět nových Identifikačních středisek – tzv. hotspot.
Zdvojnásobí se tím tedy zařízení určená pro kontrolu zachráněných nelegálních imigrantů. K dnešnímu dni jsou již v provozu 4: na ostrově Lampedusa a ve městech Taranto, Trapani a Pozzallo, první s 500 místy a ostatní se 400. Ale ministerstvo vnitra bude zřizovat další střediska ve městech Messina, Palermo - Sicílie, Crotone(800 míst), Reggio Calabria a Corigliano Calabro(400 míst) - Kalábrie.
 
Na Sardinii to vypadá, vyhledem existující dohodě s regionem, na mobilní hotspot - moduly, které mohou být převezeny do různých přístavů, tam kam dorazí lodě.
 
Vzhledem ke stoupající kriminalitě a domorodé diskriminaci, občané se zřizováním těchto zařízení a jiných středisek pro nelegální přistěhovalce nesouhlasí, dokonce požadují uzavření stávajících zařízení a deportaci nelegálních imigrantů a blokování těch, kteří se do evropy chystají. I přes neustálé veřejné manifestace občanů, stát zůstává hluchým.
 
Uvedu konkrétní příklad, kde i přes všeobecný odpor, tak jako všude jinde, je i přesto realizace identifikačního střediska přikázána:
Okresní Koordinátorka Luciana Verdiglione a referentka NcS (My se Salvinim) Messina, se staví s občany proti realizaci tohoto střediska nařízeného starostou Accorinti.
 
MESSINA ODMÍTÁ INVAZI
ŽÁDNÝ PŘÍJEM, ŽÁDNÁ INTEGRACE
Italská vláda se rozhodla zřídit na základě diktátu Evropské unie v nevyužívaných kasáren Gasparro ve městě Messina, v periferní v čtvrti Bisconte, hotspot (přistěhovalecké přijímací středisko spravované agenturou pro kontrolu hranic EU) s cílem zajistit stabilní městskou posádku - dle slov paní Verdiglione - až pro 6000 "migrantů". Jako by nebylo prokázáno , že takové experimenty jsou velmi destabilizující pro území, kde je takovéto centrum zřízeno. Z komunit, donucených " přijímat, " se stávají nedotknutelné " Africké citadely ", útočiště pro všechny druhy nezákonných činost,í uvnitř obcí i vně, ze strany okupantů (například CARA v Mineo, v provincii Catania).
 
V italském žebříčku, co se přijatelného života týče, se město Messina nachází mezi posledními a je oslabeno problémy nezaměstnanosti a emigrace. Městská část Bisconte je již po mnoho let v degradujícím stavu na úrovni třetího světa a kromě specifických událostí týkajících se rozvodů vody a likvidace odpadů, je nemožné vice než jak již činí se dále postarat o ubožáky z celého světa a dokonce trpět usídlení obrovské komunity nekontrolovatelných cizinců, aby se tím napomohlo - tak jak mnohé nedávné místní zprávy prokázaly - zvýšit sociální malátnost postižených oblastí.
 
Je to opravdu směšná náhoda, vidět realizaci hotspotu současně s přidělením ministerských finančních prostředků na sanaci předměstí dle projektu Capacity. Vypadá to jako vydírání institucí: peníze výměnou za nepříjemnosti. Ostatně, celé podobenství imigrace z Afriky je špinavý obchod s penězi.
 
Takže z bývalých kasáren Gasparro, které jsou po mnoho let centrem obávaných konverzních projektů užívacího práva obyvatel, se nakonec stane z dnes provizorního přijímacího střediska, dalším majetkem odebraným komunitě a bude řešit trvalou pohotovost migrantů.
 
Realizace hotspotu je další symbolickou ukázkou toho, jak italská politika disponuje se zdroji, zejména ekonomického rázu: ve prospěch nelegálních cizinců a na úkor italských občanů se pokračuje v politice domorodé rasové diskriminace.
 
 
Zdroje:

Klíčová slova: imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
4650 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683