"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ředitelka ZŠ v Brně hájí multikulturalismus a lže o odpůrcích islámu!

Autor: LH | Publikováno: 26.3.2017 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Zastupitelka v Brně-Bystrci za KDU-ČSL a učitelka na škole ZŠ Heyrovského Eva Barovjanová, kde se dětem propaguje multikulturalismus, paní Barovjanová opakovaně lže v případě projektu Edison a stejně jako její nadřízená, ředitelka ZŠ Ludmila Eliášová, se snaží očerňovat lhaním odpůrce multikulturních aktivit v českém školství!

 
O opakovaných lžích paní učitelky a političky KDU-ČSL Barovjanová píše jeden z diskutujících na facebook: 
 
"Paní zastupitelka lhala na zastupitelstvu (minimálně ve věci že Edison je podporován ministerstvem školství)." Ministerstvo školství ovšem oficiálně popřelo, že by s projektem EDISON mělo něco společného! Přesněji, projektu EDISON dali záštitu pracovníci ministerstva školství v roce 2013 a dnešní vedení ministerstva školství ani nevědělo, že se touto záštitou stále multikulturní aktivisté ohánějí a rozhodně dnešní ministerstvo tuto aktivitu nijak nepodporuje ...
 

Lži ředitelky ZŠ Heyrovského 

Ředitelka školy Heyrovského také o stěžujících rodičích lhala v rozhovoru pro brnské vydání deníku DNES, když se je snažila vše bagatelizovat obviněním, že otec je členem jisté strany a proto se snaží kritikou propagace islámské kultury sbírat politické body. Jak ověřila redakce Eurabia.cz, tak pani ředitelka lže, protože pan Charouz není a nebyl členem strany Svoboda a síla.
 
K případu se již vyjádřila i ministryně školství Valáchová (ČSSD):
„Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy s tímto projektem nemá nic společného, v žádném ho finančně nepodporuje a jediné, čeho jsme se dopátrali, tak je skutečnost, že v roce 2013, to znamená mimo tuto vládu, byla tomuto projektu udělena záštita, ovšem - samozřejmě - bez finančního nebo dalšího plnění.“ Zdroj.
 
„V popisu projektu bylo uvedeno, že se jedná o posílení motivace žáků ke zlepšování konverzačních dovedností v anglickém jazyce,“ řekla mluvčí ministerstva školství Jarmila Balážová Lidovým novinám. Považuji za důležité právě na tuto informaci poukázat. protože projekt propagující multikulturalismus je maskován, jako "zlepšování konverzačních dovedností v anglickém jazyce"!
 
Přitom fotografie zveřejněné z různých takových to vyukových hodin ukazují, jak aktivisté projektu EDISON a jejich muslimští "hosté" oblékají české děti do muslimských oděvů a pod.!
 
Ukázka screenshotu fotogalerie ukazující aktivistu projektu EDISON, jak malému českému školákovi navlékl muslimskou pokrývku hlavy:
 Ukázka screenshotu fotogalerie ukazující aktivistu projektu EDISON, jak malému českému školákovi navlékl muslimskou pokrývku hlavy:
 
 
 
 
 
 
 
Více k tématu:

 

Klíčová slova: multikulturalismus
3006 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683