"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sorosova neziskovka financuje ovlivňováni voleb v Holandsku s cílem škodit Wildersovi!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 23.2.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Na svém webu carelbrendel.nl holandský investigativní novinář Carel Brendel zveřejnil zprávu upozorňující na to, že jedna z neziskovek amerického multikulturalisty a miliardáře Sorose má poskytnout dotaci jisté neziskovce, aby byly ovlivněny blížící se volby v Nizozemí které by mohl vyhrát protiislámský a protiimigrační politik Wilders.

Ukazuje se tak, že miliardář Soros známy svou podporou a financováním ovlivňování voleb v mnoha zemích světa, se asi rozhodl udělat vše proto, aby zabránil pokračování demokratického odstraňování multikulturního režimu. 

Evropská pobočka amerického institutu gatestone.eu otevřeně píše o tom, že se Soros  definitivně spojil s aktivisty politického islámu/islamisty s cílem ovlivňovat volby v celé EU ve prospěch islamizace a přílivu imigrantů/uprchlíků. 

Sorosova neziskovka podpořila Foundation Platform of Islamic Organisations Rijnmond, což je organizace evropské pobočky Muslimského bratrstva. Muslimské bratrstvo je islamistická organizace usilujíci o ovládnutí muslimských zemí a nastolení islámského práva šaria a expanzi islámu do Evropy.

Aktivity evropských islamistů podporují dotacemi nejen neziskovky Sorose, ale i Rada Evropy a Evropská unie, které podpořily například islamistické organizace Forum Of European Muslim Youth And Student Organisations (FEMYSO) a  European Forum of Muslim Women (EFOMW). 

Dále doporučujeme:

Teror uprchlíku v Itálií - Brutální útok uprchlíka, který rozdrtil slezinu a zlomil žebra 65 leté ženě !!!

Současná multikulturní italská vláda se chová jako čeští bolševici! Zabírá silou osobní majetek na ubytování nelegálních imigrantů

Šílená strategie EU. Organizovaný dovoz ilegálních imigrantů !

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 

 

Zdroje:

Aktivistka Open Society Foundations a islamistka, vlevo Linda Sarsour, vpravo Julie Pascoët.
 
 

 

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Holandsko  | džihád  | vlastenectví
8289 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683