"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno ...

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 24.1.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Můj projev na právě ukončené konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran v čele s Marine Le Pen v německém Koblenci. Projev jsem přednesl v angličtině. Jelikož nás média cenzurují, prosím sdílejte, aby se lidé dozvěděli informace.

Vážené dámy a pánové, letošní rok je pro nás v mnohém klíčový a bude rozhodovat o naší další budoucnosti v několika příštích letech
Prezidentským volbám ve Francii předchází parlamentní volby v Nizozemí a počítejme s tím, že jakýkoli úspěch našeho přítele Geerta Wilderse vyvolá paniku i v dalších zemích.

Zcela zásadní jsou prezidentské volby ve Francii, které bude sledovat celý svět a kampaň a výsledek naší předsedkyně Marine zcela nepochybně ovlivní i volby v dalších zemích, které se budou konat letos i další rok včetně voleb do europarlamentu.

I v mé zemi, v České republice, se letos v říjnu konají parlamentní volby, a tak první, o co Vás všechny zde přítomné prosím a co sám nabízím, je maximální vzájemná pomoc.

Síla, která se do nás v následujících dnech a měsících pustí, bude ohromná - bruselská a bývalá obamovsko-clintonovská lobby bojuje v Evropě o přežití. Brexit a Donald Trump jí uštědřili těžké hluboké rány, ale stále ovládají světová média, vládnou miliardami a vládnou zatím Evropské unii.

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno

Měli bychom co nejdříve na maximum rozběhnout jakoukoli oficiální spolupráci s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Jsme dnes politicky i lidsky spolu s ním na jedné lodi a jeho oficiální podpora by velké části dosud nepřesvědčené veřejnosti ukázala, že skutečně přichází čas na zdravý rozum, který razíme oproti sociálním multikulti inženýrům v Americe i Evropě.

Je třeba ukázat, že i ve Spojených státech amerických roste názor, že země nepatří současným migrantům, ale těm, kdo ji vybudovali, a že civilizovaný svět neohrožují vlastenci ani Rusové, ale islamističtí kolonisté, kteří v milionech okupují Evropu.


Je třeba ukázat, že nejsme ani izolovaní, ani extrémisté, jak se nás snaží stávající elity zoufale nálepkovat, ale naopak jsme ti, kteří přinášejí skutečná reálná řešení, která teď budou také oficiální politikou Bílého domu. 


Je třeba ukázat, že naše politické názory se stávají mainstreamovými, nikoliv názory dosavadních vládnoucích elit.

Na naší vzájemné spolupráci také reálně můžeme doložit, že k tomu, aby suverénní národy spolupracovaly, není třeba diktatura bruselské nevolené byrokracie, ale daleko lepší je společný cíl, na kterém se ke společnému prospěchu svobodně shodnou suverénní národy a státy.

Vážení a drazí přátelé, přeji Vám všem v letošním roce hodně síly, zdraví a dobré nálady a všem z Vás, které čekají letos volby, přeji maximální úspěch nejen k prospěchu našich stran a naší politické skupiny, ale hlavně ku prospěchu našich zemí a národů.

Děkuji za pozornost.

Také doporučujeme:

O islamizaci a demokracii v Egyptě

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Sex, drogy a islám

S muslimskými imigranty v Německu fakticky končí emancipace! Ženy jako lovná zvěř ...

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví
5176 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Muslimové terorizují Anglií, protože po nich chtějí, aby se integrovali. Až Anglie konvertuje na islám teror ustane Socialisté usilovně pracují na odstranění Salviniho a obnovení přílivu masy afrických uprchlíku do Itálie a EvropyVideo: «Naši demokracii udržíme, když zastavíme islám!»: WildersIráčan, který strčil ve Vídni člověka pod vlak, byl prý nepříčetný...V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

Upadající dekadentní společnosti se snaží tyto deviace vnutit i dalším zemím střední a východní Evropy, které prozatím odolávají. Toho využívá islámČlověk už vážně nemá slov. Další znásilnění ze strany imigranta...

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Pučmeloud Petříček, směje se Ondřej Hejma. A rozjel se o „zeleném šílenství“ a „ptákovině“ na ČT„Konec světa.“ Exprezident Klaus o Gretě, EU a klimatu. Chystá se akce profesorů se vzkazem: Klimatická krize není
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď