"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno ...

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 24.1.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Můj projev na právě ukončené konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran v čele s Marine Le Pen v německém Koblenci. Projev jsem přednesl v angličtině. Jelikož nás média cenzurují, prosím sdílejte, aby se lidé dozvěděli informace.

Vážené dámy a pánové, letošní rok je pro nás v mnohém klíčový a bude rozhodovat o naší další budoucnosti v několika příštích letech
Prezidentským volbám ve Francii předchází parlamentní volby v Nizozemí a počítejme s tím, že jakýkoli úspěch našeho přítele Geerta Wilderse vyvolá paniku i v dalších zemích.

Zcela zásadní jsou prezidentské volby ve Francii, které bude sledovat celý svět a kampaň a výsledek naší předsedkyně Marine zcela nepochybně ovlivní i volby v dalších zemích, které se budou konat letos i další rok včetně voleb do europarlamentu.

I v mé zemi, v České republice, se letos v říjnu konají parlamentní volby, a tak první, o co Vás všechny zde přítomné prosím a co sám nabízím, je maximální vzájemná pomoc.

Síla, která se do nás v následujících dnech a měsících pustí, bude ohromná - bruselská a bývalá obamovsko-clintonovská lobby bojuje v Evropě o přežití. Brexit a Donald Trump jí uštědřili těžké hluboké rány, ale stále ovládají světová média, vládnou miliardami a vládnou zatím Evropské unii.

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno

Měli bychom co nejdříve na maximum rozběhnout jakoukoli oficiální spolupráci s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Jsme dnes politicky i lidsky spolu s ním na jedné lodi a jeho oficiální podpora by velké části dosud nepřesvědčené veřejnosti ukázala, že skutečně přichází čas na zdravý rozum, který razíme oproti sociálním multikulti inženýrům v Americe i Evropě.

Je třeba ukázat, že i ve Spojených státech amerických roste názor, že země nepatří současným migrantům, ale těm, kdo ji vybudovali, a že civilizovaný svět neohrožují vlastenci ani Rusové, ale islamističtí kolonisté, kteří v milionech okupují Evropu.


Je třeba ukázat, že nejsme ani izolovaní, ani extrémisté, jak se nás snaží stávající elity zoufale nálepkovat, ale naopak jsme ti, kteří přinášejí skutečná reálná řešení, která teď budou také oficiální politikou Bílého domu. 


Je třeba ukázat, že naše politické názory se stávají mainstreamovými, nikoliv názory dosavadních vládnoucích elit.

Na naší vzájemné spolupráci také reálně můžeme doložit, že k tomu, aby suverénní národy spolupracovaly, není třeba diktatura bruselské nevolené byrokracie, ale daleko lepší je společný cíl, na kterém se ke společnému prospěchu svobodně shodnou suverénní národy a státy.

Vážení a drazí přátelé, přeji Vám všem v letošním roce hodně síly, zdraví a dobré nálady a všem z Vás, které čekají letos volby, přeji maximální úspěch nejen k prospěchu našich stran a naší politické skupiny, ale hlavně ku prospěchu našich zemí a národů.

Děkuji za pozornost.

Také doporučujeme:

O islamizaci a demokracii v Egyptě

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Sex, drogy a islám

S muslimskými imigranty v Německu fakticky končí emancipace! Ženy jako lovná zvěř ...

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví
5234 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyMiliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraci

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď