"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno ...

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 24.1.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Můj projev na právě ukončené konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran v čele s Marine Le Pen v německém Koblenci. Projev jsem přednesl v angličtině. Jelikož nás média cenzurují, prosím sdílejte, aby se lidé dozvěděli informace.

Vážené dámy a pánové, letošní rok je pro nás v mnohém klíčový a bude rozhodovat o naší další budoucnosti v několika příštích letech
Prezidentským volbám ve Francii předchází parlamentní volby v Nizozemí a počítejme s tím, že jakýkoli úspěch našeho přítele Geerta Wilderse vyvolá paniku i v dalších zemích.

Zcela zásadní jsou prezidentské volby ve Francii, které bude sledovat celý svět a kampaň a výsledek naší předsedkyně Marine zcela nepochybně ovlivní i volby v dalších zemích, které se budou konat letos i další rok včetně voleb do europarlamentu.

I v mé zemi, v České republice, se letos v říjnu konají parlamentní volby, a tak první, o co Vás všechny zde přítomné prosím a co sám nabízím, je maximální vzájemná pomoc.

Síla, která se do nás v následujících dnech a měsících pustí, bude ohromná - bruselská a bývalá obamovsko-clintonovská lobby bojuje v Evropě o přežití. Brexit a Donald Trump jí uštědřili těžké hluboké rány, ale stále ovládají světová média, vládnou miliardami a vládnou zatím Evropské unii.

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno

Měli bychom co nejdříve na maximum rozběhnout jakoukoli oficiální spolupráci s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Jsme dnes politicky i lidsky spolu s ním na jedné lodi a jeho oficiální podpora by velké části dosud nepřesvědčené veřejnosti ukázala, že skutečně přichází čas na zdravý rozum, který razíme oproti sociálním multikulti inženýrům v Americe i Evropě.

Je třeba ukázat, že i ve Spojených státech amerických roste názor, že země nepatří současným migrantům, ale těm, kdo ji vybudovali, a že civilizovaný svět neohrožují vlastenci ani Rusové, ale islamističtí kolonisté, kteří v milionech okupují Evropu.


Je třeba ukázat, že nejsme ani izolovaní, ani extrémisté, jak se nás snaží stávající elity zoufale nálepkovat, ale naopak jsme ti, kteří přinášejí skutečná reálná řešení, která teď budou také oficiální politikou Bílého domu. 


Je třeba ukázat, že naše politické názory se stávají mainstreamovými, nikoliv názory dosavadních vládnoucích elit.

Na naší vzájemné spolupráci také reálně můžeme doložit, že k tomu, aby suverénní národy spolupracovaly, není třeba diktatura bruselské nevolené byrokracie, ale daleko lepší je společný cíl, na kterém se ke společnému prospěchu svobodně shodnou suverénní národy a státy.

Vážení a drazí přátelé, přeji Vám všem v letošním roce hodně síly, zdraví a dobré nálady a všem z Vás, které čekají letos volby, přeji maximální úspěch nejen k prospěchu našich stran a naší politické skupiny, ale hlavně ku prospěchu našich zemí a národů.

Děkuji za pozornost.

Také doporučujeme:

O islamizaci a demokracii v Egyptě

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Sex, drogy a islám

S muslimskými imigranty v Německu fakticky končí emancipace! Ženy jako lovná zvěř ...

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví
5074 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Voltaire napsal Mohamed byl vrah. Za tohle by dnes šel do vězení nebo by jej rovnou ukamenovala banda socialistů a muslimůČeská televize v duchu totalitních diskreditačních kampaní útočí na SPD. Lhala za SSSR, lže i za EUImigrant vypálil policejní služebnu: „A ven!“, hřímá ministr vnitraAlkohol: Juncker se obořil na „hloupé“ novináře !Kompromitující fotografie šéfa ČSSD s muslimy ze Saúdské Arábie. Už víte proč za schvalování útoku na muslimy je v ČR větší sazba jak za vraždu?

ePortal.cz

Rozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Kateřina Konečná z KSČM lže. Prokazatelně hlasovala pro usnesení, které má vést k odstranění překážek pro příchod migrantů z Afriky do EU. Pro hlasovali i ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL. Zde to jsou důkazyEU se nachází v té třetí variantě, kde se umlčování nepohodlných informací stává nejen její oficiální politikou, ale i téměř automatickým procesem veřejné debaty na úrovni mediální, akademické i politické

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ParlamentniListy.cz

VIDEO Lentilky! Špatné lentilky! Babiš vtrhl do prodejny a začal nadávat. Bylo pročOdstřel Klause ml. v ODS? „Cikánka“ nevadila, podřezaný Zeman také ne. Nové informace
Články autora
Průzkum
Je namístě nulová tolerance k ilegálním imigrantům? Rakouský ministr vnitra Kickl prohlásil, že tu "ilegálové nemají co pohledávat a platí pro ně politika nulové tolerance. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď