"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

O MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O BLÍZKÉM VÝCHODĚ A OBAMOVÉ NENÁVISTI K IZRAELI

Autor: Martin Janeček | Publikováno: 22.1.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Mezinárodní konference o Blízkém východě se konala v Paříži 15. ledna 2017.A zůčastnili se jí účastnit zástupci 71 států.

Bývalý americký prezident Obama škodil Izraeli kde mohl

Francouzský deník Le Monde z 6. ledna k tomu píše, že : ,,diskutovaný návrh komuniké odsuzuje politiku kolonizace a expanze v Předjordánsku a v Jeruzalémě. Odvolává se na rezoluci 2 334 Rady bezpečnosti OSN, přijaté 23. prosince 2016, díky zdržení se hlasování Obamovy administrativy.“

Tak, tato administrativa využívá posledních dnů své existence, aby ještě mohla poškodit stát Izrael. Samozřejmě s plnou podporou francouzské socialistické vlády.

Le Monde z 6. ledna dodává: ,,Jde o to najít společnou základnu, kde by se mohly sejít zrovna tak Česká republika, tradičně velmi pro-izraelská, jako Alžírsko, vysvětluje jeden francouzský diplomat“.

Proč Češi podporují Izraelce?

Můžeme si položit otázku, proč je Česká republika tradičně pro-izraelská. Jak tak často, minulost ovlivňuje přítomnost. Za první světové války, představitelé Čechů a Slováků, kteří usilovali vytvořit nezávislý stát, byli podpořeni sionisty, především americkými. Louis D. Brandeis, člen Nejvyššího soudu Spojených států, představil T.G. Masaryka prezidentu Wilsonovi. Na oplátku zase představitelé rodícího se Československa podporovali úsilí vytvořit židovský národní domov. Prezident Masaryk byl pak první zahraniční hlavou státu, která navštívila obnovenou židovskou vlast, tehdy ještě pod britským mandátem, v roce 1927.

Oba národy, Češi i Izraelci, jsou hrdí na svou dlouhou a často slavnou historii. Ale oba jednu chvíli ztratily svou nezávislost. Získaly jí znovu daleko později, spolupracujíce jeden s druhým.

Potom oba musely čelit nepřátelům, kteří je chtěli o nezávislost připravit, ba úplně je zničit. A tito nepřátelé též spolupracovali jedni s druhými.

Nepřátelé židů byli i nepřátelí Čechoslovaků

Velký Jeruzalemský mufti, příbuzný Jasera Arafata, který mezi dvěma světovými válkami organizoval povstání palestinských Arabů proti Velké Británii a masakry Židů, pak uprchl do Iráku. Ten vstoupil v roce 1941 do války na straně Hitlerova Německa. Když Britové a jejich spojenci Irák dobyli, uprchl do Německa. V Berlíně byl přijat Hitlerem. Himmler ho pak jmenoval SS-Gruppenführerem a svěřil mu organizaci muslimských divizí SS, v okupované Jugoslávii. Ty se tam pak zúčastnily vyvražďování Židů a Srbů.

Po válce, mnoho nacistických válečných zločinců nalezlo azyl v arabských zemích. Někteří z nich pak konvertovali na islám.

12. září 1938, dva týdny před uzavřením smutně proslulé Mnichovské dohody, Hitler prohlásil ne sjezdu nacistické strany v Norimberku: ,,Utrpení sudetských Němců je nepopsatelné. Chtějí je zničit. Utiskují je strašným způsobem.(….) Nejsem ochoten snášet, aby se uprostřed Německa, činností cizích státníků, vytvořila druhá Palestina. Neboť ubozí Arabové jsou bezbranní a snad opuštění. Ale Němci v Československu nejsou ani bezbranní, ani opuštění.“

Skutečně je mnoho společných bodů mezi situací německé menšiny v předválečném Československu a arabské menšiny v Izraeli. Izraelci dobře vědí, že v říjnu 1938 Češi, opuštění svými francouzskými a britskými spojenci, přenechali Německu území, obývaná především příslušníky německé národnostní menšiny. V březnu 1939, Němci obsadili bez boje zbytek Českých zemí, vojensky neobhajitelných. Izraelci vědí, že budou mít stejný osud, pokud přenechají Arabům oblasti Jehuda a Šomron, na západním břehu Jordánu.

V letech 1947-1948 Československo poskytlo rodícímu se Izraeli významné vojenské dodávky. Izraelští letci byli zde zaškolováni. Mnoho expertů se domnívá, že bez této pomoci by se Arabům podařilo Izrael v zárodku zničit.

V roce 1968, ze všech demonstrací, které se ve světě konaly na protest proti sovětské invazi Československa, největší se konala v Tel-Avivu. Palestinské vedení, jakož i představitelé mnoha arabských států, naopak sovětskou okupaci schvalovali. Jeden sovětský státník tehdy prohlásil, že „plíživá kontrarevoluce v Československu začala rehabilitací díla Franze Kafky.“

Češi se pak radovali z izraelských vítězství nad Araby, vyzbrojenými a vycvičenými Sovětským svazem a jeho satelity. Tato vítězství vážně poškodila sovětskou prestiž a přispěla k oslabení sovětského bloku.

V té době Mahmoud Abbas, současný prezident Palestinské autonomní administrativy, studoval v Moskvě. Napsal tam tézi, ve které říká, že šest milionů Židů, zabitých nacisty, to je výmysl sionistů. Ti tak chtěli ospravedlnit, že se zmocnili Palestiny.

Kdo chce opravdu ubránit Evropu před islámem musí podporovat Izrael

Doufejme tedy, že mezinárodní konference, svolaná na 15. ledna nenalezne žádnou společnou základnu. Víme, že Izrael se jí nezúčastní.

Všichni, kteří chtějí hájit Evropu před muslimskou invazí se musí postavit proti projektu této konference. Jejím přiznaným cílem je oslabit Izrael. Jejím nepřiznaným cílem je nakonec dosáhnout jeho zániku.

Všichni, kteří chtějí hájit Evropu před muslimskou invazí, ať už je jejich přístup k židovskému národu jakýkoli, si musí být vědomi, že zničení Izraele by představovalo pro islamisty ohromné povzbuzení. Evropané musí chápat, že Arabové jsou skutečně skoro všichni věřící. Když utrpí porážku, věří, že Alláh je trestá za jejich viny. Naproti tomu vítězství je pro ně důkazem, že Alláh je skutečně na jejich straně a že musí pokračovat v boji. Zbabělost tolika evropských státníků je pro ně velkým povzbuzením.

Ale zničení Izraele by pro všechny muslimy bylo ještě daleko větším povzbuzením, aby bojovali až do dosažení jejich konečného cíle: podřízení se všech národů světa muslimské moci.

Shodou okolností, Le Monde 6. ledna 2017 uveřejnil též článek o současných finančních problémech francouzské strany Le Front national. Agentura pojištění ruských bankovních kont (ASV) prý nyní vymáhá od strany paní Marine Le Pen zaplacení dluhu 9 milionů Eur, který jí poskytla, v září 2014, First Czech-Russian Bank (FCRB), česko-ruská banka. Po krachu tohoto peněžního ústavu v létě 2016, agentura ASV převzala řízení tohoto úvěru. Strana Front national obdržela tento úvěr poté, co několik francouzských a západoevropských bank jí odmítlo, z politických důvodů, poskytnout jakýkoli úvěr.

Těší mě, že moji milí krajané pomáhají jak Izraeli, tak francouzské straně Le Front national. To nám připomíná, že v roce 1956, otec Marine Le Penové sloužil jako parašutista v Port Saidu, zatímco Ariel Sharon, se svými tanky postupoval proti společnému nepříteli: Egyptu Gamala abdel Násira, podporovaného sovětským blokem.

Já jsem se do Francie dostal v roce 1965. To bylo tři roky po konci alžírské války. Vypravovali mi tam tenkrát, že alžírská Fronta národního osvobození během války platila Arabům hodně peněz za každého zabitého Francouze, ať vojáka, nebo civilistu, ať v Alžírsku, nebo v metropolitní Francii. Věděl jsem tenkrát, že jak arabské země, tak státy sovětského bloku, alžírské povstalce podporovaly. Tak možná, že i české peníze byly tenkrát vypláceny alžírským vrahům Francouzů.

I to bychom se snad nyní měli snažit napravit.

Také doporučujeme:

O islamizaci a demokracii v Egyptě

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Sex, drogy a islám

S muslimskými imigranty v Německu fakticky končí emancipace! Ženy jako lovná zvěř ...

Klíčová slova: Izrael
2783 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď