"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

České Ministerstvo vnitra ve spolupráci s muslimy organizuje semináře pro cizince, jak zůstat v ČR ...

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 18.1.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Program pro uvítání nových cizinců, kteří chtějí žít na území ČR v Islámském centru na Praze 8 zahájila organizace na podporu cizinců Slovo 21, české Ministerstvo vnitra a islámské centrum Alfirdaus, píše se v arabštině na facebook stránce Česko dnes.

Islámské centrum Alfirdaus se stává mediálně nejaktivnější islámskou organizací v České republice. Pořádalo například konferenci českých muslimů o terorismu a to, že s nimi spolupracuje i české Ministerstvo vnitra ukazuje na dobré kontakty tohoto islámského centra s českými úřady a politiky.

Dále doporučujeme:
 

Fotografie ze setkání na arabském webu Česko dnes, na obrázku vidíte logo českého Ministerstva vnitra a organizace Slovo 21 ...

Fotografie ze setkání na arabském webu Česko dnes, na obrázku vidíte logo českého Ministerstva vnitra a organizace Slovo 21 ...

 

Zdroj:

Česko dnes.

 

Klíčová slova: Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
6807 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď