"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Mladá polská dívka brutálně zbita policií ve Vídni za to, že se nechovala podle islámských zákonů ....

Autor: LH | Publikováno: 17.1.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Americký web Clarionproject.org upozorňuje na zavedení muslimských hlídek ve Vídni, které v roli tzv. šaria policie terorizují lidí jenž se nechovají podle zákonů islámu. Jednou z jejich obětí se stala 15-letá polská dívka. Kdy nám tento "úspěch" multikulturní Evropy dorazí i k nám do Čech a na Moravu?

 
Mladí muslimští muži, uprchlíci z Čečenska, napadli dívku identifikovanou jako Patricie a brutálně ji zmlátili. Musela být převezena okamžitě do nemocnice. Podle rakouských medií byla Patricie obviněna jedním z mladíku z taháními za šátek nějaké muslimské ženě, načež se na Patricií vrhla celá hlídka šaria policie a zmlátila ji.
 
Jeden z útočníku jménem Ahmet se pak na internetu chlubil obrázky z mlácení Patricie. šaria policie je neoficiální struktura již si vytvářejí v posledních letech muslimové po celé Evropě s cílem dohlížet na prosazování islámských zákonů a Alláhových nařízení. Multikulturní evropské sudy a vlády jim v tom nebrání, naopak podle německého soud není na vytváření šaria policejních hlídek nic nezákonného ....
 
 

 

Zdroje:

clarionproject.org

express.co.uk

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Rakousko
4929 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď