"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ekonomický přínos muslimské imigrace? Tomu může věřit jen neomarxista či debil! Francouzský politik popisuje kolaps firmy kvůli muslimům

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 9.1.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Požadavky muslimů na motlitby v pracovní době zastaví výrobu. Několikeré zastavení výroby denně působí ekonomické ztráty a díky této neefektivitě fabrika ztrácí konkurenceschopnost. Náklady se navyšují, až se balance přehoupne do červených čísel.

I v českých továrnách už začínají problémy s vícenáklady na práci přistěhovalců. Minimálně díky zaměstnávání překladatelů. Ale ony jsou to i požadavky na motlitebny, sociální pracovníky, jinou kuchyni a halal jídlo, problémy se setkáváním se mužů se ženami.

Větší problémy přijdou později. Podle práva šaría nemuslim nesmí být nadřízeným muslima. Takovým hezkým trestem by pak mohl být třeba test smrti. Samozřejmě vykonaný nějakým dobrým muslimem. Přijde vám to přitažené za vlasy? Tak si vzpomeňte na vraždy že cti, kdy vlastní otci a bratři zabíjejí mladé holky za vztah s nemuslimem.

Komentář webu Neprojdou - NO pasaran k zprávě: Francúzsky politik: Citroen musel v Paríži zatvoriť fabriku kvôli stúpajúcim náboženským požiadavkám moslimských pracovníkov, čo znižovalo efektivitu produkcie

Doporučujeme také:

Franczouští neomarxisté mají problém! Podle průzkumu příslušníci silových složek volí Le Penovou

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
2967 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Schvalujete, že sociální sítě típli Trumpa? Kancléřka Merkel i další evropští politici mají odtřihnutí Trumpa od sociálních sítí za "problematické" (!) z titulu pošlapání základního práva svobody projevu. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď