"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Postřehy z mezinárodního summitu o bezpečnosti Izraele

Autor: Miroslav Jahoda | Publikováno: 29.12.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jsou zde hosté z celého světa a naplno pozoruju, jaká je to ostuda být reprezentován Evropskou unií. Lidé mimo Evropu si myslí, že tento pochybný spolek reprezentuje půl miliardy Evropanů. Dochází tudíž k takovým smutným nedorozuměním, jako třeba proč Evropané řeší diskriminaci palestinských osad, když zde máme IS jako globální hrozbu nejen pro Izrael.

Jaké bylo překvapení třeba Indů, když jsem vysvětloval, že EU nemá žádné zvolené zástupce a nemluví v této věci zejména za nás na východě, kde podpora Izraele převládá. Právě zde pozoruji, jak nutně potřebujeme zbavit se podřízenosti šílené marxistické Italky, která si hraje na ministryni zahraničí EU.
 
A právě v tom mezinárodním srovnání vidím, jak je důležité mít vlastní zahraniční politiku a vybírat si přátele a spojence podle našich představ a ne představ zelených fanatiků.
 
Kongresman David Brat mluví o tématu, co spojuje a tvoří dnešní marxisty. "Slova jako společné hodnoty, společné řešení a společná řeč se stala pouhou součástí nové politické korektnosti."
 
V řeči těchto novodobých marxistů slovo "společný" znamená "jejich" levicově utopistický. Ať se to týká společného řešení pro Izrael, nejlepšího zájmu rodiny, společné řeči náboženství, společného řešení imigrační krize nebo společného řešení ekonomiky. Za vším společným je pouze snaha agresivně prosazovat svou NE-společnou agresivní ideologií proti všem za každou cenu.
 
Doporučujeme také:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | Izrael
1841 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď