"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jsou Evropští lidovci a poslanec Gabal spokojení s vyvražďováním křesťanů v Sýrií?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.12.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Vrah ruského diplomata v Turecku volal, že se mstí za poražené (islamisty) v syrském Aleppu. Kdypak se ozve poslanec KDU-ČSL Gabal, nebo Evropští lidovci, a označí vraha za muslimského Gabčíka či Kubiše?
 
Evropští a čeští diplomaté připravovali dnešní krvavé povstání v Sýrií, přiznala se k tomu manželka poslance KDU-ČSL Gabala Hybášková, jsou to tak právě evropští diplomaté a Evropští lidovci, kdo jsou spoluodpovědní za statisíce mrtvých obyvatel Sýrie, zničenou zemi a zlo jenž se tam páchá.
 
Poslanec KDU-ČSL Gabal dlouhodobě podporuje povstání v Sýrií, to povstání, kdy povstalci (hlavně islamisté) vraždí a terorizují křesťany, sekulární muslimy a umírněné muslimy. Tito povstalci takto terorizují několik let a nikdy jsem nečetl, že by pan poslanec Gabal jejich chování odsoudil. Stejně tak tak neučinili ani Evropští lidovci. Říkám si, jestli se bohužel Evropští lidovci nesmířili s islamizaci Evropy a byť v ČR ještě se tváří, že jsou proti islamizaci, tak v praktické rovině již počítají s islámskou budoucnosti Evropy?
 
To by mi pak i vysvětlovali proč Evropští lidovci, a u nás třeba poslanec Gabal, tak ignorují terorizování křesťanů v Sýrií a podporují islamistické povstalce ...
 
 
Každý kdo sleduje media, i ta evropská, snadno se může dočíst, že ti údajní mírumilovní demonstranti používají střelné zbraně proti zákonné policií a armádě a vraždí lidi podezřelé ze sympatií se sekulárním diktátorem.
 
Nejsem žádný fanoušek diktatury, ale jestli si mám volit mezi malým zlem sekulárního diktátora nebo velkým zlem islamistické diktatury podporované Saúdskou Arábií, tak si volím menší zlo. Ovšem pan poslanec KDU-ČSL Gabal volí raději islamistický režim, který je mnohem horší než sekulární diktátor ....
 
 
Také doporučujeme:

Kdo je Ivan Gabal?

Za komunismus se souhlasem totalitního režimu vystudoval sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a pracoval v komunistickým režimem prověřeném Ústavu pro filosofii a sociologii ČSAV. Při převlíkání kabátu v listopadu 1989 se stal aktivním členem Občanského fóra.
 
Ivan Gabal dlouhodobě podporuje (převážně islamistické) syrské povstalce i mediálně v České republice. Například odsoudil snahu českých poslanců získat zkušenosti přímo z místa. Označil to za podobné, jako jet na poznávací zájezd do nacistického Německa v roce 1942. Možná i vraha ruského diplomata v Turecku označí za takového muslimského Gabčíka či Kubiše?
 
Gabalovi asi také vadí, že v České republice nemůže řádit pouze multikulturní bruselská propaganda, ale jsou zde i svobodná nezávislá media, která informují i o tom, o čem nechce Brusel a lidé jako Gabal, aby český člověk věděl. A co je označováno za ruskou propagandu, proto je potřeba takové media a nezávislé zdroje umlčet, jak říká sám Gabal ....
 
 
Ivan Gabal - vraždění a terorizováni křesťanů syrskými povstalci nikdy veřejně neodsoudil, ale porážka převážně islamistických povstalců v Aleppu mu vadí ....
 
Ivan Gabal
 
 

Klíčová slova: EU  | džihád  | Sýrie
2627 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď