"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s. Čeká Podkrkonoší podobný osud, jako Teplice?!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 15.12.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

 Podle výpisu z Justice.cz v únoru 2016 byli zaevidováni, jako představitelé, Lázni Bělohrad a.s. miliardáři z vládnouci rodiny šejku z Bahrajnu. Tito lidé již byli ve strukturách lázní i v předchozích letech:
ALI KHALIFA JUMA KHALIFA ALNOAIMI, dat. nar. 1. listopadu 1956
Arad 245, Willa 246, Avenue 28, Bahrajnský stát
Den vzniku členství: 10. února 2016
SHAIKH ISA KHALID ABDULLA AL KHALIFA, dat. nar. 15. srpna 1979
A'Ali, Block 732, Road 3207 č. 293, Bahrajnský stát
Den vzniku členství: 10. února 2016
 
Podle výpisu ma tato akciová společnost: 221 650 ks kmenové akcie na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 1 000,- Kč
 
Kolik z těchto akcií vlastní bohatí muslimští šejkové? Podle informaci, které jsem obdržel od informovaného zdroje, koupi Lázni Bělohrad a.s. podpořil samotný vládce Bahrajnu! Podle veřejného výpisu byly lázně původně majetkem českého státu. Naše vláda tak prodáva majetek všech občanů a media si toho ani nevšimla? Nebo maji zakázáno o tom informovat?!
 
Akciová společnost byla založena podle par. 172 obch.zák. Jediným zakladatelem společnosti je Fond národního majetku ČR.
 
Přišlo mi dále hromadným emailem:
V malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko  Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s Lázeňskou péčí pro  lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s  prameny železité vody, zvaný "Bažantnice". 
 
Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku,  která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce  parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly  v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se  kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti  jejího muslima. 
 
Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli že tam jsou. 
 
Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset  zdarma poskytovat své služby, ale pouze pro muslimy. Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí. 
 
Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých venkovech se rozlézají potichu slimáci utečenci. 
 
 Nikdo nic netuší....Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit, ještě těm několika málo zodpovědných politiků, za které Vás považuji, je zajistit především výměnu  obsazení mainstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi   nesmí  být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí a hrbí se níž a níž. 
 
Až budeme na kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media. Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!! Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu. 
 
J.K.
 
Také doporučujeme:

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
47597 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď