"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kolektivní vina bílé rasy jako majstrštyk manipulace. Aneb jak uvažují spojenci islámu v Evropě?

Autor: Misha Julišová | Publikováno: 7.12.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Kolektivní vina bílé rasy za všechno zlo světa. Pochybuji, že někomu uniklo toto aktuální médii dlouhodobě rozvíjené velké téma. Je totiž mimořádně úzce spjato se současnými v Evropě vládnoucími ultralevicovými extrémisty, respektive s jejich doktrínou.
 
Domnívám se, že se ultralevicoví extrémisté - autoři této bravurní manipulace, nechali inspirovat křesťanstvím.
 
Stejně tak jako křesťané mají svůj dědičný hřích, s kterým se každý člověk narodí, neomarxisté mají údajnou kolektivní vinu bílé rasy, s kterou se také každý běloch narodí.
 
Každý občan naší civilizace je tedy součástí kolektivní viny bílé rasy za všechno zlo světa, která je pojata a lidem podstrčena jako vina absolutní, jako nekritizovatelný a neodiskutovatelný fakt.
U křesťanů se akceptování dědičného hříchu a z něho vyplývající povinnosti a podřízenost velice dobře ujaly.
 
Neomarxisté se tímto mistrovským dílem inspirovali a vsadili na stejný modus operandi, který se jim podařilo prostřednictvím usilovné dlouhodobé propagandy zakomponovat do vědomí a myšlení lidí jako hotovou věc, jako fakt.
 
Spoléhání se na historickou nevědomost lidí, na neschopnost logického kauzálního uvažování, nese svoje ovoce.
 
Zakotvený etnomasochismus proti vlastní rase a s ním spojené relativizování a zpochybňování hodnot naší civilizace ve společnosti zafungovalo. Kulturní revoluce na jejímž konci je destrukce naší civilizace a nastolení nového totalitního řádu již započala.
 
Zvrácená doktrína ultralevicových extrémistů je nastavena jako norma. Její kritici jsou onálepkováni jako fašisté, rasisté a xenofobové a apologetové této prosazované rozkladné doktríny proti nim vedou třídní boj.
 
Doporučujeme také:
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví
2470 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Španělská levice nařizuje bojkot židů. Vzorem jsou nacisté a vše se maskuje za odpor k IzraeliFrancouzská politička: "Merkel dnes platí za otevření hranic"Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleliO NEOMARXISMU A FABIANISMU«Ty švédská děvko!» není rasistická nadávka?

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaPropaganda na výbornou: Jak to funguje u ČT

euPortal.cz

Pokrokové médium London Times objevuje, že ty trapné genderové role jsou formou extremismu ve stylu ISISZdražování masa se v EU chystá. Připravuje se Zelený úděl chudoby

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ParlamentniListy.cz

Mladí nás zachrání! Nora Fridrichová otevřeně o mladé generaci. Hutné čteníUkrajina: Majdan? Uniklé dokumenty ukazují, jak to bylo, píše Spencerová. Šokující čtení
Články autora
Průzkum
Je třeba vytvořit Evropskou armádu proti imigrační invazi? Italský expremiér Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření Evropské armády proti imigrační invazi z Afriky. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď